Mėtinės gaivos vestuvės


ENERGINGA IR LIEKNESNĖ IKI VESTUVIŲ? MISIJA ĮMANOMA.

Nuotrauka: Giedrius Bubliauskas Nuotraukoje balerina Rima Panuškytė Česaitienė.

Norėdamos padidinti pasitikėjimą savimi arba tiesiog todėl, kad atrodytume ir jaustumės geriau, imamės dietų, sporto ar kitokių lieknėjimo būdų. Dažnai to imamės ir prieš savo vestuves, kai norime tilpti į tą vienintelę suknelę ar tiesiog atrodyti kuo geriau. Dietomis lengva išbalansuoti organizmą, sportu užsiimti irgi galime ne visos. Yra daugybė būdų pakeisti įpročius, gyvenimą ir greitai sulieknėti, pavyzdžiui, kokteiliai.

„Kosmonautų maistas išgirdau frazę iš draugų, kai papasakojau apie „Energy Diet“. Pagalvojau, kad, matyt, bus dar vienas brukalas ir numojau ranka“, – pasakoja ApieVestuves.lt redaktorė Simona Krasauskienė. Tačiau būsima nuotaka Rima Panuškytė-Česaitienė, baleto šokėja, papasakojo, kad prieš pat vestuves išbandė „Energy Diet“ kokteilius. Atrodo, kad balerinai mažiausiai reikėtų mesti svorį, jei išvis yra ką numesti. Pasirodo, yra. Rimos rezultatas – minus 3 kg ir . Paslaptis – su „Energy Diet“ kokteiliais derinami maisto produktai. Skamba beprotiškai ir naujai, bet apie viską po truputį.

Rima jau nebe nuotaka, o žmona, ji pasakoja mums apie savo lieknėjimą su „Energy Diet“.

Kada ir kodėl nusprendėte lieknėti?

Mesti svorį nusprendžiau prieš keletą metų, siekdama patobulinti linijas ir numesti nereikalingus kilogramus.

Kokių priemonių ėmėtės, norėdama padailinti figūrą?

Pirmą kartą laikiausi kraujo grupei pritaikytos dietos, deja, rezultatai buvo laikini. Antras mano bandymas buvo sėkmingas – prieš kelis mėnesius, artėjant vestuvių šventei ir vedama didelio noro bei ryžto, nusprendžiau susigriebti ir atgauti gražias kūno linijas, tačiau šį kartą, rekomendavus kolegai, vartojau „Energy Diet“ produktus.

Kaip dažnai vartojote „Energy Diet“ bei kada pamatėte pirmuosius išvaizdos pokyčius?

Kokteilį gėriau du kartus per dieną: ryte bei vakare. Gerdama „Energy Diet“ greitai pastebėjau, kad jaučiuosi ne tik žymiai žvalesnė, bet ir energingesnė. Per pietus dažniausiai valgydavau vaisių, daržovių salotų, vištienos, žuvies, sriubos. Labai nudžiugau pamačiusi pirmuosius akivaizdžius pokyčius jau po savaitės, be to, buvo labai malonu sulaukti daugybės komplimentų iš kolegų bei vyro. Tiesa, vartoju šį produktą ir dabar, tačiau norėdama tik išlaikyti pasiektus rezultatus „Energy Diet“ geriu tik vieną kartą per dieną.

Kokia Jūsų savijauta yra dabar ir ar esate savimi visiškai patenkinta?

Savijauta puiki, kadangi jaučiuosi energinga, žymiai labiau pasitikiu savimi ir džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko rasti veiksmingą būdą, siekiant išlaikyti esamą kūno svorį.

Ko palinkėtumėte skaitytojoms, kurioms niekaip nesiseka atsikratyti nereikalingo svorio?

Visų pirma, rekomenduočiau nusistatyti savo tikslus, kokių rezultatų jos nori pasiekti, neprarasti motyvacijos. Taip pat iš patirties galiu pasakyti, kad sportas, subalansuotas mitybos planas bei „Energy Diet“ produktai tikrai gali padėti pasiekti puikių rezultatų.

„Energy Diet HD“ produktai yra gaminami „Laboratoires SVM“, tai verslas šeimos, turinčios 20 metų patirtį dietinių ir sportui skirtų produktų srityje. Visą gamybos procesą kontroliuoja „Beaut Sane“ grupė, kartu su FFBE (Prancūzijos geros savijautos ir aplinkosaugos fondas) moksliniu komitetu sukūrusi trijų dalių koncepciją, kuri pateisina lūkesčius: naujos kartos produktai, paprastos ir universalios programos, asmeniniai patarimai ir priežiūra.

Trumpai apie „Energy Diet“

Produktų nuotrauka. Rima gėrė miško uogų, latte, bananų ir šokolado skonio kokteilius.
  • tai – subalansuotas maisto produktas, kuriame suderinti visi žmogaus organizmui reikalingi komponentai, todėl visada jausitės žvali ir energinga; lieknėjama natūraliai – produktas sukurtas gamtinės kilmės komponentų pagrindu;
  • skirtas spręsti greito, naudingo ir saugaus maitinimosi problemas;
  • pagerina pieno skaidymą, o taip pat ir maisto įsisavinimą;
  • kasdien vartojamas, subalansuoja mitybą;
  • padeda palaikyti aktyvų gyvenimo ritmą;
  • ne tik greitai paruošiamas skubantiems, tačiau ir skanus.

Nepadėjo dietos arba išvargino prakaito liejimas sporto salėje? Išbandykite šią naujovę ir galbūt tai jums bus geriausias būdas, kurio ieškojote, sulieknėti.

Daugiau: http://www.nlstar.com/lt/eu/ , http://www.labosvm.com/en/

 

 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-08-01 12:27
Stase
Galvoju, ta pati ka darau ar sakau kitiems- tai subalansuota mityba ir pakeisti 1-2-(5-mitybas )lieknejantiems ) skubantiems ,alkaniems ,uzsiemusiems zmonems. pasitikiu gamintoju tikrai suprantu apie valgio iprocius .21amz.zmogaus todel ir valgau kasdien Energydiet 7 metai ir rezultatais patenkinta nes viska galiu valgyt ir neturet smeliuko galvelej nes 62 metu dau kas pradeda byreti todel issiaiskinkite kas kam tinka.ar energija ar nuovargis jau is ryto .visiems -nebukim alkani bukim geri sau