Fantastiškai suderintas pamergių ir pabrolių garderobas


NORĖTUM TUOKTIS INTERNETU?

Santuokos registravimas Civilinės metrikacijos biure, o nuo praėjusių metų rudens jau ir Savivaldybių nustatytose reprezentacinėse arba Jūsų išsirinktose vietose, Santuokos sakramento priėmimas Bažnyčioje, o gal vestuvės užsienyje? Šie dalykai mūsų nestebina, bet ką manote apie e-santuoką? Ar Jūs tuoktumėtės internetu?
FOTO: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Internetinė santuoka

Pamenu pauglystės metais susituokiau internetu, tačiau tai vaikiškas pokštas ir elektroninis santuokos sakramentas tebuvo bevertis popierėlis. Tačiau šiandien, skaitmeninis amžius ir mes perkame, parduodame internetu, kiti suranda savo meilę ir tuokiasi su ja. Šauni istorija, bus ką anūkams papasakoti. Atsižvelgiant į visuomenės nuomonę ir krikščioniškas tradicijas, ilgai dar manysime, kad e-santuokos priimtinumas ir poreikis tikrai bus visiškai minimalus. Tačiau juk žmonės turėtų turėti galimybę santuoką sudaryti ir elektroniniu būdu, pavyzdžiui, tolimojo plaukiojimo jūreiviams, kai vyras (jaunikis) atsiduria kitame pasaulio krašte, suserga rimta, gal ir mirtina liga, o moteris (jaunoji) tik vyrui išplaukus sužino, kad yra nėščia. Galimybė tokiu atveju susituokti šiems asmenims dabar nėra įmanoma, o e-santuoka išspręstų daug klausimų vaiko pripažinimo apie asmenų palikuonių, pavardės suteikimo, paveldėjimo ar daugybę kitų klausimų bei problemų.

E-santuokos procesas

Utopinė, bet įmanoma idėja – santuoka internetu. Pati santuoka (santuokos sudarymo juridinis faktas) tam tikrais atvejais gali būti sudaroma naudojant moderniausias vaizdo, garso bei asmens autoidentinfikavimo sistemas, pavyzdžiui, audio arba video konferenciją, o ir pasirašyti jau galime ir e-parašu. Taigi, ateityje, galbūt užteks suvesti tam tikrą adresą kompiuteryje, užpildyti pateiktas formas, jas pasirašyti ir viskas – sveikiname, Jūs tapote vyru ir žmona.
Kol kas toks projektas yra parengtas kaip idėja, tačiau ką gali žinoti – galbūt ateityje jis bus vienas iš populiariausių būdų susituokti. Greita ir patogu – keli spragtelėjimai kompiuterio pele ir Jūs susituokėte. Mes už idėjas, todėl laukiame pirmosios internetu registruotos santuokos. Gal Facebook pateiks tokią paslaugą.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
13
Komentarai
2012-09-19 11:50
Stasyte
esu inga burbulyte is radviuliskio
2012-09-19 11:49
Stasyte
Mano pa^ai dideli nenutampyti,+
2012-09-19 11:48
Stasyte
Va b%b# plapi#ai!!
2012-09-19 11:48
Stasyte
Maniau, kiad tiai ila liabiai biegialio gelios daliokas. mes su miano lesbete dlauge. tep il padalem. pist pist. il baba.....
2012-06-29 16:58
gabriele
As kazkiek uz kazkiek pries, jeigu dar nera tuoktasi baznycioje, tada pries santuoka internetu, o jei jau buvo tuoktasi baznycioje, tada esu uz santuoka internetu. pirma santuoka turi buti dievo namuose. kas tai paneigs?
2012-01-17 00:24
grazke
nu sauni ideja ji man patinka
2010-04-13 21:00
tapati
Nu kosmaras! Facebookine kultura... Gal greitai jau internetu ir vaikus gimdyt bus galima?!
2010-04-09 12:02
Simas
Jau yra tokia galimybė www.wedding-online.org
2010-04-08 21:45
Algis
aš nenorėčiau tuoktis internetu, nes tuomet negalėčiau apkabinti ir pabučiuoti savo žmonos:)
2010-04-08 17:22
saldainiuke
kaip idomu, santuoka ir internetu..:)