Svajonių vestuvinė suknelė


KUR DĖTI GĖLES PO VESTUVIŲ JEI IŠSKRENDI KITĄ DIENĄ

Atšventus vestuves vis daugiau sutuoktinių jau kitą dieną ar net tą pačią išskrenda kopinėti medaus. Tad ką daryti, jeigu gavote glėbį gėlių, tačiau gaila, kad grįžus rasite jau nuvytusias? Labai gražia bei originalia idėja su manimi pasidalino ApieVestuves.lt redaktorė Simona, kurią tuoj pat atskleisiu ir jums!

Gėles palikti kaimynams prie durų.

Nežinote kur dėti gėles gautas per vestuves, nes ryt vykstate į povestuvinę kelionę? Išdalinkite kaimynams! Jums tereikės surušiuoti gėles į tiek puokštelių, kiek kaimynų norėsite apdovanoti. Žinoma, bus reikalingos vazos, kad gėles paliktumėte pamerktas prie durų, ir būtinai su rašteliu nuo gėlių teikėjų. Geriausias metas tai padaryti - rytas, kuomet visi miega, o jūs tyliai veikiate. Patikėkite, tokį gražų gestą iš jūsų pusės kaimynai dar ilgai atsimins. O vazas tikime net su šokoladais tikrai gražins.

Ką rašyti kortelėse?

Kortelėse geriausia rašyti trumpai ir aiškiai, taip pat pasirašydami nuo ko. Štai ir keletas pavyzdžių kaip gražiai užrašyti mintis: pabuskite tarp gėlių; kvapnių dienų; džiaukitės mūsų gėlėmis; žydėkite - kaip žydi jos; kiekviena diena lai būna kvapų pilna; skleiskitės kartu ir t.t. Žodžius parinkite kokius tik norite, pasitelkite savo kūrybingumą, juk visame kame svarbiausia yra dėmesys!

Emocijos.

Tai abipusės emocijos, kuomet jums smagu daryti gerą ir gauti grįžtąmąjį ryšį - šypsenas. Nematysite kaimynų išraiškos kuomet jie aptiks gėles prie durų, tačiau tikrai žinosite, kad maloniai juos nustebinote. Vien užtenka pagalvoti, kad prieš išeinant iš namų pamatai prie durų vazą gėlių su rašteliu, rytas pozityvių minčių garantuotas! Juk taip gera daryti gerą.
Štai keletas nuotraukų atsiųstų ApieVestuves.lt redaktorės Simonos, kurią taip pat nustebino kaimynai:
Ach, kaip gera turėti tokius kaimynus!

Ar jau skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS