Idėja kaip pasipiršti


ĮDOMIOS IDĖJOS SU LAIMĖS SAUSAINIUKAIS

Vos tik ėmus planuoti vestuves, prasideda ir idėjų paieškos internete. O jame gausybė gražių minčių, tereikia teisingai pasirinkti ir įgyvendinti. Užsienyje labai populiari laimės sausainuko idėja. Jie naudojami kone visoms šventėms, taip pat ir vestuvėms. Turbūt jau visi žino apie piršlybas, kai laimės sausainukas buvo panaudotas kaip žiedo dėžutė su užrašu: „Ar tekėsi už manęs?“ Bet čia mes pateiksime dar daugiau nuostabių idėjų, kaip sukurti elegantiškas vestuves su žaismingu laimės sausainuku.

Beribė jaunųjų kūryba ir laimingi svečiai

Turite daugybę pašėlusių minčių? Galvoje knibžda begalė sparnuotų frazių? Kodėl gi nesurašius jų visų ant lapelių ir nesudėjus į laimės sausainius? Puikus būdas priversti nusišypsoti net didžiausią paniurėlį, todėl vestuvių dalyviams gera nuotaika garantuota! Galite sudėti juos į didelį stiklinį indą ir duoti kiekvienam atėjusiam išsitraukti po vieną sausainuką. Tik pagalvokite, jūs galite labai paprastai kiekvieno širdyje įžiebti laimės nuojautą. Paprasta, bet jaukią atmosferą ir daug šypsenų žadanti idėja.
Nuotraukos iš pinterest.com

Stalo kortelės ir dovanėlės

Laimės sausainukas gali būti pagalba, jei norite nušauti du zuikius vienu šūviu. Panaudokite jį kaip stalo kortelę su vardais ir kartu dovanėlę jūsų šventės dalyviams. Lapelyje viduje galite užrašyti gražų linkėjimą arba padėkos žodžius savo brangiems draugams ir artimiesiems. Tai ne tik maloni staigmena, bet ir saldus skanėstas. O geriausia tai, kad atėję svečiai dar nežino ir nenujaučia, ką ras sausainio viduje.
Nuotraukos iš pinterest.com
 Laimės sausainukas – „ledus pralaužiantis“ žaidimas
Jeigu atsitinka taip, kad sunku svečius sugrupuoti ir susodinti prie apvalių ar kitokių staliukų, galite pasitelkti fantaziją ir paruošti smagų susipažinimo žaidimą šventės pradžiai. Ant lapelių, sausainuko viduje, surašykite užduotis, kurias turi padaryti svečias. Perlaužęs sausainį, svečias ras įvairias užduotis, skatinančias bendrauti, susipažinti su kitais šventėje dalyvaujančiais žmonėmis. Taip sukursite jaukesnę aplinką ir šiltesnę nuotaiką ir duosite pradžią gražiam svečių bendravimui tarpusavyje. Keli užduočių pavydžiai:
• Pasidaryti asmenukę su visais prie stalo sėdinčiais asmenimis.
• Išrinkti porą, kuri pasibučiuos.
• Pasakyti tostą jaunavedžiams.
• Pasakyti tostą svečiams ir išrinkti kitą asmenį, kuris sakys tostą.
Sausainyje galite paslėpti ir klausimus apie jus svečiams: sulauksite išradingų atsakymų, o svečiai, nenorėdami apsikvailinti, turės pasistengti atsakyti.
Nuotraukos iš pinterest.com

Sausainukai Lietuvoje

Taip pat galite teirautis kiekvienoje jūsų mėgstamoje kepykloje, gaminančioje pagal užsakymus. Dažniausia sausainuko kaina apie 0,30 eur.
Matote, kiek nuostabių idėjų galima sukurti iš vienos detalės? Laimės sausainiai į jūsų šventę neabejotinai įneštų daug žaismingumo ir juoko.

Ar jau skaitei? 

 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai