LOVE STORY FOTOSESIJA

Jau seniai niekas nesitiki, kad per vestuves jaunieji ir svečiai sustos į vieną eilę ir ištarus „cheese“ šypsosis tris minutes, kol fotografas visus nufotografuos. Vestuvių fotografija – didelis menas. Apie jį mes daug nekalbėsime, bet papasakosime, kas naujo vestuvių fotografijoje. Išduosiu paslaptį, naršydama Facebooką radau vieną tokių.

Ar girdėjote apie Love story fotosesiją?

Love story idėja nėra nauja – šis fotosesijos tipas populiarus užsienyje ir dažnai susijęs su sužieduotuvių tradicijomis. „Pastebėjau, kad Lietuvoje tai kol kas nėra populiaru, o pasiruošimas vestuvėms juk gali būti žavingas“, – sako vestuvių fotografas Victor Morozov. Todėl kilo idėja įamžinti išgalvotas arba tikras istorijas dar prieš vestuves. Kodėl? Visų pirma, tai yra puiki repeticija prieš vestuves. Jaunavedžiai susipažįsta su fotografu, pripranta būti fotografuojami ir galiausiai pamiršta, kad yra fotografuojami. Be to, tai juk gera pramoga. Sugalvokime istoriją ir ją įamžinkime. Fotografai yra pasiruošę įamžinti išgalvotą arba tikrą istoriją, kurioje pora būtų modeliais, žvaigždėmis, galėtų įgyvendinti savo nedidelius, o gal ir didžiausius troškimus, išreikšti save.
 

Kaip ruoštis tokiai fotosesijai?

„Kiekviena pora yra labai skirtinga. O kas kuriai tinka, parodo tai, kaip jie įsivaizduoja rudenį, kokios spalvos vanduo ar laimės ašaros, kokios muzikos klausosi ir pan.“, – sako fotografas. Reikia suprasti, kad meilės fotosesija – tai ne matematinis uždavinys su vienu galimu teisingu atsakymu. Kartais ir po fotosesijos supranti, kad šiai porai reikėjo būtent to, o ne šito. Kai viskas vyksta pagal scenarijų – juk nuobodu, ar ne? Taigi, viskas, ko mums reikia, yra pora ir jų meilė. „Be abejo, pasiruošimas reikalauja nemažai kitų dalykų: kostiumo, tam tikros vietos, aksesuarų, bet svarbiau yra tai, kas vyksta fotosesijos metu“, – įsitikinęs V. Morozov. Kuo greičiau pora supranta, kad fotografas nesugebės „padaryti“ jiems puikių nuotraukų, jei jie tiesiog stovės nuošalyje, tuo įdomesnio rezultato galima tikėtis. Iš tiesų fotografas tiesiog padeda surengti fotosesiją, o po to jau dirbama kartu.
Viena mano asmeniškai mėgstamiausių Love story fotosesijų Jūsų akims. Taip ir norisi pačiai bėgti karjeru, šokinėti ir kasti smėlį.
Greitai skaitykite interviu su karjerų kasėjais
Daugiau šios fotosesijos nuotraukų galite peržiūrėti ApieVestuves.lt Facebook puslapyje.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2010-08-21 19:32
irma
ziauriai grazios foto :)
2010-04-26 23:31
erika
mane labai suzavejo sita ideja ir sios nuotraukos. jeigu ir mes taip graziai gausimes pasirasau ant love story fotosesijos :)
2010-04-25 13:28
lina
foto tai nerealios!!!!!!! puikiausios :)
2010-04-20 20:25
g
groziiiissssss
2010-04-13 13:40
Inga
nuotraukos tai kaip is zurnalo virselio, labai grazu.
2010-04-12 12:38
Vitule
Fantastiska:) Meiles istorijos fotosesija, taip grazu, taip miela:) nusprendem daryti ir mes ja:)
2010-04-12 12:27
asta
noooriuuuu ir as tokios fotosesijos!!!!!!
2010-04-12 11:28
lina
nerealios, jau anksciau esu macius sias nuotraukas...
2010-04-12 08:56
TOma
Kokios foto :) vauuuu