Kokio metalo vestuvinius žiedus rinktis?


KAIP TAPTI GEIDŽIAMIAUSIA MOTERIMI? 5 SLAPTIEJI GINKLAI+KONKURSAS

Autorius: „Hetera“ arch.
Jos puikuojasi ant žurnalo viršelių. Joms einant gatve, jas nužiūri vyrai, o jos kukliai šypsosi pakeldamos smakrą aukščiau. Jos kiekvieną dieną sulaukia pakvietimo į pasimatymą, tačiau sutinka tik iš trečio karto. Jos įkvepia šių dienų rašytoją, moterų širdžių ėdiką Leknicką. Jos ne vulgarios, bet visada seksualios. Kas jos?
Jos tikros heteros – senovės Graikijos vyrų širdžių užkariautojos, gundytojos ir tobulos viliokės. Jų slaptieji ginklai prasideda nuo apatinio trikotažo, o baigiasi... hmm... tikriausiai neturi pabaigos?! Taip, juk jos moterys, kurių drabužiai atspindi heteros charizmą, seksualumą, nepriklausomumą nuo nieko ir ištikimybę tik sau, iki tol, kol įsimyli.

Geidžiamiausia moteris vilki:

1. Braletę.

Kiekviena iš mūsų, liekna ar stora, namų šeimininkė ar gydytoja, mama ar dukra pasitiki savimi labiau, kada prie kūno priglunda nėriniais nusėtas apatinis trikotažas. Juk kiekvienoje iš mūsų slypi viliokės instinktas...
Autorius: „Hetera“ arch.
Pasidabinusi braletės komplektais nustebinsi savo vyrą pirmąją vestuvių naktį!

2. Natūralaus šilko chalatą.

Jo širdį gali užkariauti būdama rafinuota ir elegantiška. Nė vienas neatsispirs skeltukui, kuris dailiai atidengs tavo įdegusias kojas.
Autorius: „Hetera“ arch.
Nuotakų dėmesiui! Baltas chalatas yra idealus pasirinkimas vestuvių rytinei fotosesijai (juk tu nori būti išskirtinė...).

3. „Vyriškus“ naktinukus.

Ar žinojai, kad viena iš vyrų svajonių yra atsikėlus pamatyti savo moterį, verdančią rytinę kavą, šokančią virtuvėje pagal dainą „Sigala – Give Me Your Love“ ir vilkinčią jo marškiniais? Išpildyk (bent vieną) vyro norą.
Autorius: „Hetera“ arch.

4. Mieliausius naktinukus.

Kitos heteros pasilieka ištikimybę sau ir naktį vilki lengvus ir neįpareigojančius naktinius.
 
Autorius: „Hetera“ arch.

5. Natūralaus šilko palaidinę.

Neleisk, kad sintetinė palaidinė varžytų tave! Heteros yra laisvos ir nepriklausomos. Tai atspindi ir lengvai krintanti palaidinė. Net draugės pavydės... 
Autorius: „Hetera“ arch.

Skelbiame konkursą esamoms ir būsimoms heteroms!

Brangioji, o kokia tavo, geidžiamos ir savimi pasitikinčios moters, paslaptis? Parašyk mums el. p. redakcija@apievestuves.lt ir laimėk „Heteros“ braletę!

Autorius: „Hetera“ arch.

P. S. Būk seksuali ir pasitikinti savimi su „Hetera“.

Ar jau skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai