Kaip paįvairinti vakarą bijantiems, kad DJ ir vedėjo nepakaks


KĄ NUOTAKOS PLANUOJA PERSIRENGTI PO CEREMONIJOS

Rent boutique“ skelbė, kad atvers savo elektroninės drabužinės duris net dviem nuotakoms, kurios vis ieško, kuo vilkėti po ceremonijos, po 24 val. ar antrą dieną. Štai dvi nugalėtojos galės vilkėti savo svajonių sukneles – Indrė ir Astela.
Astela ir Indrė. Asmeninio archyvo nuotraukos

Trumpai papasakokite apie piršlybas: kas, kur, kaip, kada įvyko?

Indrė: Piršlybos buvo labai romantiškos... pačiame Paryžiaus centre po Eifelio bokštu, degant tūkstančiams lempučių.
Astela: Piršlybos įvyko gruodžio mėnesį, nors tai įvyko namuose, tačiau buvo pati didžiausia ir gražiausia staigmena mano gyvenime. Labai norėčiau pasidalyti daugiau, bet taip pat ir tam tikrus dalykus pasilikti tiesiog sau.

Kiek laiko planuojate vestuves? Kaip sekasi?

Indrė: Vestuves planuoti pradėjome balandžio mėnesį. Sekasi gerai, bet dar neturiu vestuvinės suknelės, o tai vienas svarbiausių dalykų.
Astela: Vestuves planuojame beveik pusmetį. Sekasi sunkiai. Kodėl? Nes keičiasi norai ir požiūris į tam tikrus dalykus. Kartais dėl ko nors nusprendę po kažkiek laiko vėl persigalvojame ir taip užsisuka visa karuselė. Kadangi pasirinkimo yra daug, kartais labai sunku nuspręsti, kuris variantas yra tas pats geriausias.

Kur vyks vestuvės ir kodėl?

Indrė: Nutarėme, kad norime gražios ir netradicinės šventės. Mažame ir labai jaukiame Ravelo mieste, kuklioje, bet be galo gražioje bažnytėlėje.
Astela: Vestuvės vyks vienoje iš Vilniaus terasų. Norėjome vieno vakaro šventės be didelių tradicijų, sėdėjimų prie stalų, vedėjų ir jau daug kartų žaistų žaidimų. Mums yra svarbiausia tiesiog būti su artimiausiais žmonėmis.

Kaip sekasi kurti nuotakos įvaizdį? Koks jis bus? Suknelė, bateliai, papuošalai?

Indrė: Apie nuotakos įvaizdį dar tik mąstau, turėtų būti kažkas labai romantiško ir kuklaus.
Astela: Suknelė siuvama, batelių ir papuošalų dar ieškau ir sekasi nelabai gerai, tačiau vis dar neprarandu vilties. Mano suknelė šiuolaikiška ir minimalistinė, labai tinkama prie šventės vietos ir stiliaus.

Kodėl reikia suknelės persirengti? Kada planuojate persirengti?

Indrė: Planuoju vakarinei daliai restorane vilkėti kažką lengvo, be to, suknutė labai tiktų fotosesijos paįvairinimui.
Astela: Labai džiaugiuosi, kad laimėjau konkursą, nes siuvama suknelė ir šokiai buvo šiokia tokia dilema, dėl to, kad suknelė yra su gana ilga „uodega". Esu tikra, kad tai vargins ir trukdys šokiams, todėl trumpesnė suknelė vėliau yra pats geriausias sprendimas. Ir dėl to labai ačiū Jums! Norėčiau persirengti prieš vidurnaktį ir vestuvinį tortą pjauti jau su kita suknele.

Kokią suknelę iš „Rent boutique“ drabužinės išsirinkote ir kodėl?

Indrė: Išsirinkau žaismingą pūstą tiulio suknelę, lengvai rausvą, ši suknutė labai romantiška ir lengva.
Suknelę galite rasti čia
Astela: Išsirinkau konkurso nuotraukoje matomą suknelę, nes ji tiesiog žavinga, nes be minimalizmo, esu šiek tiek bohemiška stileiva, tad man kaip tik. 
 Suknelę galite rasti čia

Ar jau skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai