10 dovanų, kurių norėtų kiekviena nuotaka


NUOTAKOS MANIKIŪRAS – ATSAKYMAI Į SVARBIAUSIUS KLAUSIMUS

Nuotrauka - S.B. nail artist

Vestuvių dieną visos norite atrodyti tobulai. Prie tobulo nuotakos įvaizdžio prisideda Jūsų tobula suknelė, bruožus išryškinantis makiažas, žavi šukuosena, gražūs bateliai, o taip pat ir dailiai nulakuoti nagučiai.

Į klausimus apie šių metų nuotakos manikiūro tendencijas mums atsako feisbuke pamilta „S. B. nail artist“ meistrė Simona.

Kaip manote, ar nuotakai būtinas manikiūras/pedikiūras? Kodėl?

Žinoma, manikiūras ir pedikiūras reikalingi ne tik nuotakoms, tai yra būtini „aksesuarai“ visoms save prižiūrinčioms moterims. Gali būti keliamas klausimas: lakuoti ar nelakuoti, bet tvarkingos odelės ir nago forma, švelnios pėdos be nuospaudų yra būtinybė.

Kaip pasirinkti tinkamą vestuvėms manikiūro variantą?

XXI a. nuotakos naudojasi internetu, ten galima rasti nuo paprasčiausių iki įmantriausių idėjų vestuviniam manikiūrui. Dauguma merginų atsižvelgia į bendrą vestuvių tematiką, į vyraujančias tendencijas, taip pat būtina atsižvelgti į nuotakos stilių. Prie klasikinės suknelės ir tvarkingo kuoduko puikiai tinka prancūziškas manikiūras, prie trumpos žaismingos suknelės derės ir „Swarovski“ kristalai, ir įvairūs piešinėliai. 

Ar nuotakos prašo pagalbos, kai renkasi tinkamiausią lakavimo būdą bei spalvas?

Beveik visada. Labai džiaugiuosi, kad merginos pasitiki manimi 100 proc. ir klausia patarimų.

Kokias nagų lako spalvas įvardytumėte kaip klasikines nuotakai?

Baltą, švelniai rožinę.

Kodėl nuotakos taip myli prancūzišką manikiūrą? Galbūt laikas atsikratyti šios mados?

Atsakymo į šį klausimą turbūt net pačios nuotakos nežino. Asmeniškai man prancūziškas lakavimas asocijuojasi su tobula švara ir estetika. Turbūt tai ir daro įtakos nuotakų pasirinkimui.

Atsikratyti to neįmanoma ir nereikia, kadangi pats „prancūzas“ šiuo metu turi daug variacijų ir nėra visiškai klasikinis. Jei anksčiau ant natūralaus nago darydavo paprastą baltą galiuką, tai dabar skiriasi ne tik „šypsenėlės“ išlenkimas ir gilumas, bet ir pagrindo spalva. Šiuo metu itin populiaru švelniai rožinis pagrindas su gilesne „šypsenėle“.

Kokiu alternatyviu lakavimo būdu puošiate nuotakų nagučius? (Kalbant ne apie įprastinį „prancūzą“.)

Galime dar šiek tiek ir apie įprastinį „prancūzą“ pakalbėti. Būtent prie „prancūzo“ labai dažnai derinu dekoravimą „Swarovski“ kristalais, įvairius piešinius, dizainus, tokias subtilias detales kaip užrašus su jaunųjų inicialais. Šiuo metu itin populiarus šviesus dvispalvis manikiūras. Populiarios išlieka pastelinės spalvos, balti mėnuliukai prie odelių, dizainai su baltu smėliuku.

Ryškios spalvos, blizgučiai, animacijos, klijuojamos akutės – ar tai tinka nuotakos manikiūrui?

Žinoma, juk tuo pasaulis ir gražus, kad visi esame unikalūs ir galime save išreikšti įvairiais būdais. Manau, kad nuotaka manikiūrą vestuvėms renkasi intuityviai, jei jos asmenybė rami, elegantiška, ji rinksis labiau klasikinį vestuvių manikiūro variantą, jei nuotaka energinga, ekstravagantiška, ryški, jos manikiūras bus lygiai toks pat.

Ar yra nutikę taip, kad klientė turi tam tikrą įnorį, kurio pildyti jūs nenorite, nes jis jums pačiai nėra priimtinas ar skoningas? Pvz., nuotaka pageidaujanti „katės nagų“.

Žinoma. Kaip ir minėjau, visos esame skirtingos, su skirtingu estetikos suvokimu. Dažnu atveju išsakau savo asmeninę nuomonę apie merginos pasirinkimą ir pasiūlau alternatyvas ar tiesiog papildau jos sumanymą, jei jis man atrodo netinkamas

Kaip įkalbinate/perkalbate klientę rinktis kitokį manikiūrą?

Daug kalbinti nereikia. Merginos, patyrinėjusios mano darbus, dažniausiai pilnai manimi pasitiki.

Pagal ką patariate nuotakai rinktis manikiūrą? Į ką atkreipti dėmesį svarbiausia?

Į vestuvių tematiką, jei tokia yra (nors man visi tie derinimai nėra priimtini, bet subtilios detalės gali pakeisti viską iš esmės). Taip pat į nuotakos stilių, vyraujančias tendencijas. Dar vienas svarbus dalykas, kurį privalau paminėti, yra natūralaus nago išvaizda. Ilgi, platėjantys, smailūs nagai jau praeityje. Šiuo metu „ant bangos“ trumpi, tvarkingi, natūralūs nagai. Priauginti rekomenduoju tik toms, kurios nėra apdovanotos gražia nago plokštele, kurių nagai lūžinėja ir pan. Taip pat labai svarbu pasirinkti specialistą, kuris tinkamai atliks manikiūrą ir išpildys visus Jūsų norus.

 Meistrės darbai:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai