Per vestuves jiems sakyk NE: II dalis


„RENT BOUTIQUE“ SPINTA: KĄ VILKĖTI NUOTAKAI?

Lino Dambrausko nuotrauka
Ne naujiena, kad moterims visada sunku išsirinkti, ką vilkėti. Nesvarbu, ar tai pirmas pasimatymas, ar įprastas išėjimas apsipirkti... Ką jau kalbėti apie vestuves, kurios susuka galvą kone kiekvienai nuotakai. Dekoracijos, vaišės, gėlės: viskas anksčiau ar vėliau išsprendžiama. Tačiau aprangos tema, ko gero, neišsemiama. Feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ vis daugiau ir daugiau nuotakų klausia patarimų, kokią suknelę pasirinkti vestuvių antrai dienai, pirmajam šokiui ar vakarinei daliai. Todėl ApieVestuves.lt portalas, jums, mielos nuotakos, atveria „Rent Boutique“ spintos duris. Pasižvalgome!

Balta klasika – ceremonijai ir po jos

Toms, kurios trokšta tik baltos spalvos ir nieko daugiau, „Rent Boutique“ tikrai turi ką pasiūlyti. Lengvai plazdančios, nėriniuotos, trumpos ir ilgos garsių dizainerių suknelės. Spintoje slepiasi ir nuostabaus grožio baltas kombinezonas, kurio nuoma vos 45 eurai. Tad ir ieškančios originalumo, be abejonės, čia ras, ko trokšta. Ilga suknelė, ne paslaptis, yra sunki ir ne itin patogi, todėl vakarinei ceremonijai „Rent Boutique“ siūlo rinktis patogesnius variantus. Jauskitės ne tik graži, bet ir patogiai!
Rent Boutique nuotrauka 
Rent Boutique nuotrauka
Rent Boutique nuotrauka
Rent Boutique nuotrauka

Aistringam pirmajam šokiui

Norisi įnešti šiek tiek daugiau romantikos į jūsų pasirodymą? Puikus pasirinkimas – lengvai plazdančios pastelinių spalvų suknelės. Įsivaizduokite save sukantis vyro glėbyje su grakščiai plevėsuojančia suknele it iš pasakos. Atverkim „Rent Boutique“ spintos skiltį pirmajam jaunavedžių šokiui!
Rent Boutique nuotrauka
Rent Boutique nuotrauka 
O jeigu visgi savo pirmajam šokiui renkatės greitus ritmus, kaip džaivas ar čia čia čia, ir ieškote trumpos ir labai patogios suknelės, sužibėkite pasidabinusi šiomis „Rent Boutique“ suknelėmis.

Gražiausi raštai – antrai dienai

Dvi dienas vestuves švenčiančiai nuotakai ypatingą svarbą turi ir antros dienos apranga. Kokią spalvą rinktis? Ar suknelė turi būti balta? „Rent Boutique“ siūlo pasitelkti fantaziją ir neapsiriboti tik balta ir jos atspalviais. Pasidairykime gražiausiais raštais išmargintų suknelių galerijoje!
Rent Boutique nuotrauka
 
Rent Boutique nuotrauka
Visos merginos puikiai žino tuos atvejus, kai suknelė, dėvėta tik vieną kartą, keliauja į spintą ir pasilieka ten kabėti. Kad vestuvės netaptų vienu iš tokių atvejų, „Rent Boutique“ nuomoja aprangą ir aksesuarus. Sužibėkite per vestuves ir negalvokite apie tolimesnį suknelės panaudojimą ar pardavimą!

Ar jau skaitei? 

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai