Vestuvių svečių aprangos etiketas


BRANGIOJI, TUOKIMĖS UŽSIENYJE

Esate iš tų porų, kurios galvoja apie vestuves kaip šventę sau? Sveikiname dėl netradicinio požiūrio ir nuoširdžiai džiaugiamės Jūsų švente. Jau pristatėme galimybes tuoktis užsienyje. O šiandien egzotikos mėgėjams norime pasiūlyti galimybę tuoktis Karibuose. Ką reikia žinoti apie vestuves Jamaikoje?

Vedybos Karibuose – geriausias būdas tuoktis kitaip

Atsibodo tradicinės lietuviškos vestuvės? Norite svarbiausią gyvenimo dieną prisiminti kaip nepakartojamą akimirką, tada įsivaizduokite balto smėlio paplūdimį, mėlyną dangų, švelnų vėjelį, judinantį palmių šakas, ir bangų ošimą. Jeigu tai jūsų svajonių vestuvės, Sandals kurortai, įsikūrę Antigvoje, St. Liucijoje, Bahamose ar Jamaikoje, garantuos ne tik nepamirštamą vestuvių ceremoniją, bet ir nuostabų medaus mėnesį.

Ką siūlo Karibų kurortai vestuvių ceremonijai?

Standartinį vestuvių paketą sudaro: vaizdinga sutuoktuvių vieta (paplūdimys arba sodas), jaunosios puokštė, jaunikio gėlė į švarką, muzika ceremonijos metu, vyriausioji pamergė ir pabrolys arba liudytojai, šampanas jauniesiems ir dviem svečiams, vestuvinis tortas, vestuvių planuotojo konsultacijos, romantiška vakarienė jauniesiems, pusryčiai į lovą, viena fotografija, marškinėliai su užrašu „Just Married“, dokumentų paruošimas, vedybų liudijimas. Šio kurorto viešbučiuose dirba vienas žinomiausių pasaulyje vedybų planuotojų Prestonas Bailey. Šis žmogus organizavo vestuves ne vienai žvaigždei ar įžymybei. Prestonas Bailey siūlo įvairius vestuvių scenarijus: elegantiškosios gėlės, vandens lelijos, jūros peizažo, krištolinių vestuvių. Pasirinkus atitinkamą tematiką, viskas suplanuojama iki smulkmenų (gėlės, kaspinai, kilimai, kėdžių dangalai, priesaikos, vietos dekoravimas, torto papuošimai ir, aišku, romantiška vakarienė). Daugelyje viešbučių galimos ir katalikiškos vestuvės, kada visą ceremoniją atlieka vietinis kunigas. Susituokti galima ir vietinėse bažnyčiose. Sandals viešbučių personalas suorganizuos ne tik vaišes ar diskoteką su vedėju, bet ir muzikantus, kurie groja smuiku, saksofonu ir dainuoja. Vestuvių ceremonijos metu galėsite pasinaudoti profesionalaus fotografo ar operatoriaus paslaugomis. Jums bus sukurtas specialus albumas su gražiausiomis nuotraukomis ir padovanotas Jūsų vestuvių DVD.

O dabar apie dangiškuosius migdolus

Laukiant vieno iš svarbiausių savo gyvenimo įvykių norisi atsipalaiduoti ir pasimėgauti grožio procedūromis. Sandals kurortai šiuo atžvilgiu Jūsų tikrai nenuvils. Nuotaka, vieną iš svarbiausių savo gyvenimo dienų norėdama atrodyti įspūdingai, gali pasinaudoti profesionalios kirpėjos, manikiūrininkės ar kosmetologės paslaugomis. Šie specialistai padarys šventinę šukuoseną ir makiažą, kad savo išrinktajam atrodytumėte ypač žavinga. Visuose Sandals viešbučiuose veikia SPA centrai, kurie siūlo begalę procedūrų ir programų: odos valymas žaliąja arbata, maudynės pieno vonioje, jauninantis masažas su šokolado aliejumi, viso kūno masažas su jūros druska ir citrininių žolelių aliejumi, rankų masažas mažais akmenukais, jauninamosios veido procedūros. Sandals viešbučių darbuotojai siūlo masažo pamokėles jaunavedžiams, per kurias išmoksite atpalaiduojančio masažo gudrybių. Jums bus pasiūlyta ir specialaus aliejaus, todėl per medaus mėnesį savo išrinktąją arba išrinktąjį galėsite pamaloninti masažu.

Dokumentai, kurių reikia norint susituokti Karibuose

Čia pateikti pagrindiniai dokumentai, kurių reikia sudaryti santuoką Karibų salose. Tačiau kiekvienoje saloje gali prireikti ir dar kokio nors dokumento, todėl prieš vykdama pasiteiraukite specialistų.
Jums prireiks šių dokumentų:
  1. gimimo liudijimo,
  2. jeigu esate išsiskyrę, teismo patvirtintos nutarties,
  3. jeigu jūsų sutuoktinis miręs, mirties liudijimo,
  4. vardo ar pavardės keitimo dokumentų ar įvaikinimo dokumentų,
  5. reikalingos visų aukščiau išvardytų dokumentų notaro patvirtintos kopijos originalo kalba,
  6. reikia visų aukščiau išvardytų dokumentų vertimo (patvirtinto notaro) į anglų ar prancūzų kalbas (priklausomai nuo salos),
  7. prašymo vedyboms (forma skiriasi kiekvienoje saloje).
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
19
Komentarai
2013-04-20 17:10
Ji
Geras, na ir kainelės... Mes žadame tuoktis bažnytine santuoka Kanarų salose, Tenerifėje. Ir netoli, ir visada šilta, ir taip brangiai nekainuoja :)
2013-02-15 09:26
Viktorija
Noriu paklausti ar tuokiantis Karibuose baznycioje reikia praeiti Jaunavedziu kursus?Ar juos reikia praeiti Lietuvoje?Niekur nerandu informacijos...
2012-01-04 18:24
as
o vestuves maldyvuose 12000litu asmeniui,cia su viezbuciu,skrydziu ir ceremonija?
2010-10-20 21:00
Inesa
Sandra, pigiausia butu susituokti Prahoje, bet ceremonija tikrai nebus tokia ispudinga, kaip egzotinese salyse, tai bus panasu, kaip tuokiantis Lietuvos metrikacijos skyriuose.
O kainos butu mazdaug tokios:
Vestuvine kelione Jamaikoje nuo 7500 litu/asm; Sri Lankoje nuo 7500 litu/asm, St.Lucia, Antigva nuo 10000 litu/asm, Bahamai, Mauricijus, Turks&Caicos nuo 13000 litu/asm
Maldyvuose galima tik simboline santuoka, kaina asmeniui nuo 12000 litu.
2010-10-14 15:12
Sandra
norėjau paklausti Gerb. Inesos, kurioje užsienio šalyje būtų pigiausia susituokti? Labai norėčiau vestuvių užsienyje, bet vis galvoju...
2010-10-03 16:00
Ina
sveikos,o gal kas gali pasakyti kiek mazdaug kainuoja vestuves uzsienyje?noreciau ir as ispudingos sventes sau ir savo vyrui?aciu.
2010-08-30 22:56
sandra
o mes tuokiames balandi Mauricijuje,valioooo!net sau pavydziu:)geriausia kaip galima sugalvoti...jokiu dedziu ar tetu-patiko,nepatiko ir t.tJokiu nervu ir apsimestiniu sypsenu ir svarbiausia-jokio karnavalo su limuzinais.visa svente ir aplamai VISKAS tik MAN ir MANO BRANGIAUSIAJAM!
2010-06-15 16:15
Nijolė
Gražus straipsnis... o mes prieš pusantrų metų tuokėmės užsienyje, tiesa, ne karibuose, o Maldyvuose... nereikėjo man nei draugų, nei giminių, nes pats artimiausias buvo kartu, daugiau nieko nereikėjo. Visa ceremonija ir apskritai beveik viskuo (mes turėjom pasirūpinti žiedais ir rūbais) buvo pasirūpinta, tad... ech, rojus ten :)
2010-04-26 22:50
tapati
visvien noreciau draugu ir artimuju salia...