Tavo vestuvės vasarą – ar viską padarei? Pasitikrink!


KAS MOKA UŽ VESTUVES?

Nuotrauka : Lino Dambrausko

Vestuvės – svarbus įvykis ir šeimos susikūrimo šventė, bet ši diena kainuoja tikrai didelius pinigus. Iš kieno kišenės jie dažniausiai imami?

Taupymas

Merginos feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ sako, kad stengiasi viską daryti savo lėšomis, tad taupo arba važiuoja užsidirbti vestuvėms į užsienį. Kelios merginos teigia, kad net sužadėtuvių neplanuoja, kol nepradeda taupyti vestuvių dienai. Remiantis 2015 metų vasarą SEB banko užsakymu atliktos apklausos duomenimis, 18–25 metų jaunuoliai kaip vieną iš savo taupymo prioritetų nurodo vestuves.

Tėvų parama

Toje pačioje nuotakų grupėje merginos diskutavo apie tėvų prisidėjimą prie vestuvių. Kai kurios teigė, kad leidžia savo ir jaunojo tėvams prisidėti lygiomis pinigų sumomis. Kitos pasakoja, kad vestuves kėlė iš lėšų, kurias suteikė vieno iš jaunavedžių tėvai.

Paskolos
SEB nuotrauka 

Pasidarė įdomu, ką kalba merginos apie paskolas? Dauguma merginų nusistačiusios prieš paskolas tokiam tikslui, bet yra ir tokių, kurios ėmė paskolą, kad jų diena būtų tokia, kokios troško. Į klausimą apie paskolas atsakyti paprašėme SEB banko atstovės Ievos Dauguvietytės-Daskevičienės. Remiantis banko duomenimis, pirmąjį šių metų ketvirtį SEB banko klientai vestuvėms skolinosi vidutiniškai 3000 eurų. Mažiausia paskolos suma siekė – 900 eurų, didžiausia – 5000 eurų. Banko statistika rodo, kad dažniausiai buvo skolinamasi nuosavoms vestuvėms. Tačiau pasitaikė atvejų, kai norėdami prisidėti prie dukters ar sūnaus vestuvių į banką paskolos kreipėsi ir tėvai. Vidutinis terminas, kuriam vestuvėms skolinosi SEB banko klientai, buvo 2 metai ir 8 mėnesiai.

Pasirodo, kad paskolos irgi yra išeitis savo vestuvių dienos užgaidoms išpildyti. Vestuvės yra brangiai atsieinanti diena, bet viena džiugiausių gyvenime. Taigi verta ir taupyti, ir prakaitą lieti, ir skolintis iš kitur, kad visi norai taptų realybe. Ar ne taip?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai