Vestuvės su trupučiu magijos


AR VISOS REKOMENDACIJOS TIKROS?

Lino Dambrausko nuotrauka
Buvo laikai, kai supermamų forume tam tikri paslaugų teikėjai rašėsi apie save rekomendacijas net neslėpdami, kad yra nauji nariai. Tai buvo akivaizdu ir nuotakos tai matė, bet teikėjai vis tiek rašė ir tikėjosi, kad kiti nesupras. Keičiasi ir laikai, ir reklamos formos.
Šiais metais populiariausioje feisbuko grupėje nuotakoms „Nuotakų namučiai“ pilna rekomendacijų ir antirekomendacijų. Vienas jų rašo tikri jaunavedžiai, norėdami padėti kitiems ir pasidžiaugti savo sėkminga švente, kitus parašyti gražia forma priverčia paslaugų teikėjai. Antirekomendacijas ir skundus rašo ir konkurentai, pilantys degutą į ugnį, ir iš tikrųjų nukentėję klientai. Kaip atsirinkti, kas tikra, o kas ne?
Po vestuvių pasipylė rekomendacijos ir antirekomendacijos, todėl skubame į pagalbą jauniesiems, kurie skaito jas ir pagal atsiliepimus renkasi paslaugų teikėjus.

Kaip atskirti: rekomendacija ar reklama?

Jei įrašas po vestuvių ilgas, išsamus, jame aptarta visa eiga, emocijos ir paminėti paslaugų teikėjai (ne vienas ir ne du), pridėta nuotraukų iš telefono ar fotografo (ir ne viena), verta investuoti laiko ir paskaityti, pasigilinti, pamėgti jums patinkančių paslaugų teikėjų puslapius ir sekti juos nuolatos, gal tai kaip tik tai, ko ieškote? Geras šaltinis ir komentarai po tokiais įrašais, nes be sveikinimų, ten pasipila ir dar viena kita nuomonė apie tuos pačius paslaugų teikėjus, tada žmonės lengviau gali spręsti apie vieną ar kitą paslaugą ir jos atlikėją.
Pvz. tikros  rekomendacijos:
Jei įrašas feisbuke – vienas sakinys ir viena nuotrauka, minimas vienas paslaugų teikėjas, verta suklusti: kas čia negerai? Kodėl tik apie vieną? Aaaaa dažniausiai tai reklama. STOP.

Rekomendacijos perskaitytos. Ką daryti?

Jums perskaičius rekomendacijas vis tiek palieku vieną ir pagrindinį patarimą – GALVOKITE SAVO GALVA. Pirmiausia paskambinkite patikusiam paslaugos teikėjui, pasikalbėkite ir būtinai susitikite, jei jau per pokalbį pajautėte, kad viskas tinka ir patinka. Po susitikimo, jei jaučiate, kad viskas gerai, preliminariai rezervuokite jo paslaugas reikiamai dienai ir būtinai susitikite su dar bent jau vienu tos pačios paslaugos teikėju, o tada jau spręskite, A ar B variantas jums priimtinesnis.

Antirekomendacijos

Perskaitėt apie tragišką jūsų paslaugos teikėjo darbą. Ką daryti? Atsisakyti paslaugų? Avansas sumokėtas, sutartis pasirašyta... kas toliau? Gal tikrai neverta iškart atsisakyti paslaugų teikėjo: kitą darbo dieną kreipkitės asmeniškai ir parodykite antirekomendaciją. Pasigilinkite, kas, kaip, kodėl ir kur nutiko? Dar kartą pakartokite savo užsakymą, suderinkite net mažiausias detales ir ramiai laukite savo dienos. Jei jau matyti, kad nesusikalbate ar pateiktos internete nuotraukos tikrai nemeluoja, turite teisę atsisakyti to paslaugos teikėjo kaip nekokybiškai teikiančio paslaugas.

Kaip išvengti nekokybiškai dirbančių paslaugų teikėjų?

Ogi atidžiai rinktis. Kaip tai daryti, surašėme išsamiai:

Kaip parašyti tikrą rekomendaciją?

Sveikiname. Jūsų vestuvės prabėgo, būtinai parašykite išsamų komentarą, kaip jautėtės, kas patiko, kas ne, rekomenduokite paslaugų teikėjus, bet būtinai surašykite, ką gerai jie padarė ir t. t.

Ir patarimas pabaigai

Neklausykite bobulių paistalų: man kažkas sakė tą ir aną, tai dabar tas ir anas... Turėkite savo nuomonę ir veiksmų planą.
Sėkmės

Ar jau skaitei? 

 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai