PIRMASIS SUSITIKIMAS SU PLANUOTOJA

Dauguma nuotakų vis dar galvoja, kad tik pačios vestuves gali suplanuoti geriausiai. Esate viena iš tokių? Iš patirties sakau, kad 99 atvejais iš 100 Jūs klystate! Bet tikrai labai džiaugiamės jei esate ta vieintelė,kuriai tai pavyksta puikiai. Bet vis dėlto, jei nusprendėte patikėti savo šventės organizavimą planuotojams ar organizatoriams, tuomet šis tekstas kaip tik Jums. Straipsnyje papasakosiu, kaip atrodo pirmasis pokalbis su vestuvių planuotojais ir mumis Linksmadieniai.lt.

Planuosim – draugausim

Pirmame susitikime su jaunaisiais, mums, t. y., organizatoriams ir planuotojams, labai svarbu, kad sutaptų biolaukai, atsirastų abipusė simpatija ir turėtume panašų požiūrį į gyvenimą. Planuodami vestuves praleisime daug laiko su jaunaisiais, jie mus matys dažniau nei tėvus, bendraus daugiau nei su artimiausiais draugais. Todėl svarbu jau pirmo pokalbio metu suprasti, ar galėsime draugauti. Pirmoji pažintis užtrunka ne mažiau nei 2 valandas. Su užsienyje gyvenančiais jaunaisiais, planuojančiais tuoktis Lietuvoje ir dėl to atvykusiais susitikti, užtrunkame mažiausiai pusdienį. Įdomu, kaip tai vyksta su kitais vestuvių planuotojais? Apie tai skaitykite kitą mėnesį ApieVestuves.lt.

Biudžetas – pagrindinė pokalbio tema

Planuojant vestuves svarbiausia – biudžetas. Būtent nuo jo prasideda mūsų pokalbis su jaunaisiais. Nesvarbu, kiek Jums reikalingų paslaugų jau esate užsakę, norime aptarti kiekvieną jų atskirai iki smulkmenų. Nuolat atsiranda dalykų, apie kuriuos nebuvo pagalvota, ar paslaugų, už kurias buvo permokėta. Pirmo susitikimo metu siekiame suteikti žmonėms kuo daugiau informacijos, kaip jų šventė galėtų tapti išskirtine, o kaina atitiktų kokybę.

Idėjos ir pasiūlymai

Kai šventės biudžetas išsamiai aptartas, mes jau žinome jaunųjų lūkesčius, norus ir vestuvių viziją. Pokalbio pabaigoje pateikiame smagių, romantiškų, šiltų idėjų vestuvėms, kurių įgyvendinimas su mūsų pagalba nieko nekainuotų arba kainuotų labai nedaug, tai suteiktų papildomo žavesio ir liktų visų svečių atmintyje.
Vestuvės labai dažnai – didelė investicija. Mažiausiai, ką privalote padaryti planuodami savo vestuves – žinoti, kaip investuoti tikslingai. Tai ir norime perteikti pirmo pokalbio metu. Įprastai pirmas susitikimas tampa vienu iš daugelio, kad ir kaip negatyviai iš pradžių nusiteikę jaunieji. Kodėl? Atskleisiu mažytę paslaptį. Žinoti KAIP, neužtenka, kad šventė būtų puiki. Reikia turėti visiškai atsidavusį, Jūsų vestuvėmis gyvenantį draugą, kuriuo galėtumėte pasitikėti. Pirmas pokalbis – galimybė atverti tokio draugo namų duris. Pasibelskite, gal ir Jums pavyks?
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2010-04-25 12:36
Margarita
Savo vestuvems samdemes vestuviu planuotojus (vardo neminesiu) Viskas buvo tikrai fantastiska, kokybiska ir kas svarbiausia nei mums nei musu giminems nereikejo sukti galvos del smulkmenu, visi tiesiog galejo linksmai leisti laika. Kas manau tikrai yra svarbu per vestuves :) Nei vienas svecias nepasijuto nejaukiai, nes planuotojai visus apskambino, o su teveliais kalbejo pastoviai, vis klause ar viskas gerai ir pan. Tad jie tikra pasijuto svarbus.
Tie kas mano, kad viska sugebesite pasidaryti patyr - taip, tiesa. Taciau tai sukelia daug streso, viskas galu gale klostosi ne taip kaip isivaizdavot, turesite patys lakstyti ir ziurinetis kas ir kaip. Man patiko planuotojos pasakymas "kai norite investuoti pinigus kazkur, juk visada pasitariate su zmonemis ismananciais tai, o vestuves yra tikrai ne mazas piniginis ir moralinis indelis"
2010-04-24 14:57
Virga
Į vestuvių planuotojus, tai kažkaip pas mus vis dar gana skeptiškai žiūrima. Dauguma galvoja, kad ir patys viską susiorganizuos. Tiesa. Tačiau 100proc. esu įsitikinusi, kad tiek žinių, fantazijos neturėsi, kiek tau gali pasiūlyti tuom užsiimantys žmonės. Ir tikrai nesutaupysi nei finansų nei nervų. Tad manau, prieš pradedant planuoti, tikrai vertėtų susitikti su kokiais keliais profesionalais ir nuspręsti ar patiems užsiimti ar vis planuoti šventę su išmanančiais žmonėmis.
2010-04-20 20:21
liux
man tai nereikia tos vedybu planuotojos, as pati zinau kaip kas bus.;) taip kaip as noriu. :))) jei kas bus netaip, galesiu kaltint save o ne planuotoja
2010-04-13 23:00
Eva
Pabeldem, patiko,draugus radom :)Laukiu nesulaukiu pirmo susitikimo ;)
2010-04-13 21:10
tapati
Gal cia tik priesvedybinis jaudulys? :)
2010-04-13 18:29
Renata
Julija, negali buti nejauku. Jei atsiranda toks jausmas, tas zmogus tau tikrai netinka ir butinai ieskok kito. Pasirinkimas tikrai yra.
2010-04-13 13:45
julija
man kazkaip nejauku, laukiu savojo pirmo susitikimo su planuotoja. O jeigu man ji nepatiks... tada reiks kazkaip graziai atsisakyti jos paslaugu, na man kyla visokiu minciu. bet gal kai susitiksiu viskas atsistos i savo vietas
2010-04-12 18:26
Toma
faina:)