Pagal naujausias madas surengtas mergvakaris Linai


AR ILIUZIONISTAS VESTUVĖSE TINKA IR PATINKA PUBLIKAI?

Nuotrauka iš Roko asm. arch.
Dažniausiai vestuvės nepraeina be programų: jaunieji šoka, svečiai sveikina, o geriausia, kai visa vakaro programa atiduodama profesionaliam renginio vedėjui į rankas. Tačiau ir tada jaunieji nori pikantiško prieskonio ir ieško ypatingos pramogos. Dažnai samdomos žinomos grupės kelioms dainoms, kviečiami šokių mokytojai, o paskutiniaisiais metais net magai.
Apie tai papasakos jaunas, du Gineso rekordus pasiekęs ir ne vienose vestuvėse dalyvavęs Rokas Bernatonis. Jam ši vasara dalyvaujant vestuvėse bėga itin greitai.
Kaip jautiesi ant scenos prieš auditoriją? Kada įsijungia magas vietoj Roko?
Scenoje jaučiuosi labai laisvai, nesijaučiu suvaržytas. Tikiu, kad tokia būsena ateina ne iš karto, o po daug pasirodymų. Turbūt pats didžiausias lūžis buvo kai pasirodžiau scenoje kartu su Egidijumi Dragūnu prieš 10 tūkstančių žmonių minią. Tuo metu man buvo 20 metų. Neturiu mygtuko, išjungiančio arba įjungiančio iliuzionisto Roko vaidmenį, gyvenime, kaip ir scenoje, esu linksmas ir spontaniškas.
Pasirodai ir vestuvėse, ar daug pasiūlymų sulauki?
Sulaukiu daug pasiūlymų, šią vasarą turėjau bent vienas vestuves per savaitę. Neretai gaunu pasiūlymą vesti vestuves, tačiau visada atsisakau, nes siekiu pripažinimo kaip iliuzionistas tarptautinėje rinkoje. Visko daryti gerai tiesiog nesuspėčiau. Tačiau vieną kartą esu vedęs vestuves, tai vyko prieš metus. Sutikau, nes mane papirko jaunųjų nuoširdumas, be to, jie buvo mano draugų draugai. Man tai buvo nemažas iššūkis, jaunieji liko labai patenkinti, o ir aš vestuves prisimenu su didele šypsena.
 
Nuotrauka iš Roko asm. arch.
Kaip kilo idėja pasirodyti ir vestuvėse? Kada ir koks buvo pirmasis kartas? Pasidalyk prisiminimais.
Pirmo karto vestuvėse neprisimenu, bet tikriausiai kažkam patiko mano pasirodymas ir pakvietė į savo šventę, kad nustebinčiau svečius.
Teko matyti, kad nemažai vestuvių vakarėlių praskaidrini ir stebini savo triukais. Sakyk, kiek per metus matei vestuvių ir kokią ten programą rodei? Ko žmonės vestuvėse tikisi iš mago?
Nesireklamuoju, kad rengiu pasirodymus vestuvėse, tačiau žmonės vieni per kitus apie tai sužino ir kviečia. Iš reakcijų suprantu, kad ši vakaro programa jiems labai patinka, pavyzdžiui, per paskutines vestuves sulaukiau ovacijų net iš 60 atsistojusių žmonių. Man tai didelis įvertinimas.
Kokių komentarų/reakcijų sulauki iš vestuvėse dalyvaujančių svečių?
Dažnai klausia, kiek man metų, o išgirdę atsakymą negali patikėti, kad toks jaunas atlikėjas taip gerai valdo publiką. Taip pat svečiai labai mėgsta pasidaryti su manimi asmenukę, arba nufilmuoti mane darantį kokį nors triuką ir paprašo, kad perduočiau linkėjimus į kamerą. Man tai daryti labai malonu.
Gal yra vestuvės, kurios tau labiausiai įstrigo? Kodėl?
Taip, labiausiai įstrigo vestuvės, kurias vedžiau. Dažnai jas prisimenu, nes man tai buvo visiškai nauja patirtis. Labai įstrigo ir jaunieji, dažnai apie juos pagalvoju. Gal ir nepatikėsite, tačiau prisimenu visus jaunuosius, kurių šventėje pasirodžiau. Kiekvienas pasirodymas man yra labai svarbus, todėl stengiuosi pajusti ne tik šventės atmosferą, bet ir jaunųjų nuotaikas bei poreikius.
 
Nuotrauka iš Roko asm. arch.
Kaip jauti žmones per renginį? Kokius vestuvių svečių tipažus išskirtum?
Jausti žiūrovą yra vienas svarbiausių dalykų per pasirodymą. Jei nejausi publikos – nepasirodysi gerai. Jeigu pasirodymas vyksta arčiau vidurnakčio, žmonės linksmesni, jų dėmesį išlaikyti sunkiau, todėl ir mano pasirodymas būna greitesnis. Tuo tarpu pasirodymas pirmoje vestuvių dalyje būna šiek tiek lėtesnis, jame daugiau magijos, mistikos. Išskirčiau vieną vestuvių svečių tipažą, tai tie, kurie nemoka vartoti alkoholio. Gal patenku į geras vestuves, o gal lietuviai jau moka švęsti nepadauginę, tačiau perlenkiančių su alkoholiu sutinku ypač nedaug.
Kiek laiko turi trukti tavo programa, kad žmonės išlaikytų dėmesį ir jiems nepabostų?
Tai priklauso nuo svečių kiekio ir ar renginyje yra kitų pramogų be iliuzionisto pasirodymo. Tačiau manau, kad pasirodymas turi trukti apie 30 – 45 min. Tai yra laikas, kai per tokią šventę magijos neužtenka, nors kai kuriems norisi dar. Juk ne veltui sakoma: nuo stalo reikia atsistoti, kai dar nesi visiškai sotus.
Ar turi išskirtinę programą, kurią atlieki būtent vestuvėse? Jei gali, trumpai papasakok apie ją.
Neturiu išskirtinės programos vestuvėms, tačiau turiu kelis triukus, kuriuos rodau tik vestuvėse. Vienas iš jų yra skirtas jauniesiems, triuko pabaigoje padovanoju jiems prasmingą dovaną.
 
REKOMENDUOJAMA
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai