Ką nuotakos po vestuvių parduoda „Facebook" grupėse?


NEPAMIRŠTAMO BERNVAKARIO SCENARIJUS

Man bernvakaris vis dar asocijuojasi su filmu „Pagirios Las Vegase“: alkoholis, moterys, daug nuotykių ir laikinas atminties praradimas. Nustebau, kai draugas Linas papasakojo apie 13-os vaikinų surengtą bernvakarį draugui, kuris prasidėjo Tauragėje, o baigėsi... tikriausiai Palangos „Salūne“?
Autorius: Linas Dambrauskas
Smagiausia, kad vyrai iš tiesų organizavo ir atsakingai ruošėsi paskutiniam draugo pasispardymui. Įprastai vyrai mažai dalijasi tos dienos nuotykiais, tad naudojuosi proga ir atskleidžiu, kaip atrodo tikrai vyriškas ir įsimintinas bernvakaris:
1. Atmintiniai marškinėliai. Atspausdinkite ant jų visas užduotis ir žymėkitės, kas įvykdyta. Bus puiki špargalkė išsiblaškiusiems pabroliams.
2. Priesaika. Prieš pradėdami bernvakarį paprašykite draugą prisiekti daryti visas užduotis (taip jaunikis neišsisuks). Žinoma, galite improvizuoti ir sugalvoti daugiau pažadų (pvz., niekada nepraleisti žvejybos, reguliariai su vyrais atsigerti alaus ir kt.).
3. „Naštos“ kuprinė. Iš ryto uždėkite jaunikiui ant pečių pilną akmenų kuprinę, kad pratintųsi nešti gyvenimo naštą...
4. Safaris. Džipas, ekstremalus važiavimas ir vyriška kompanija – kas gali būti geriau?
Asm. arch.
 
5. Grilis. Po tokios kelionės nepamirškite pasistiprinti (tik ne sumuštiniais, o truputį rimčiau).
6. Žaidimas „Pauostyk, paragauk, paliesk“. Užriškite akis ir prašykite jaunikio patikrinti savo jutimo organus: paragauti ekstremalių patiekalų, uostyti šunų ėdalą, liesti moteriškus įklotus – juk vyrui šeimoje su viskuo teks susidurti!
7. Šeimos biudžeto pradinis įnašas. Paprašykite jaunikio parduoti įvairius daiktus, kad surinktų pirmuosius eurus šeimai
Asm. arch. 
8. Testas. Prieš bernvakarį paklauskite sužadėtinės klausimų ir jos atsakymus sutikrinkite su jaunikio. Klauskite, kada paskutinį kartą buvo kartu duše, kas žengė pirmą žingsnį ir kt.
9. Paskutiniai kitų moterų prisilietimai. Leiskite draugui paskutinę naktį pasimėgauti kitų moterų dėmesiu – rinkite dailiosios lyties parašus ant šortų, marškinėlių (ar kūno dalių).
10. Meilės laiškas. Truputį romantikos bernvakariui nepakenks: paprašykite jaunikio prieš bernvakarį paruošti meilės laišką. Jį įdėkite į butelį ir išmeskite į jūrą.

Ar jau skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai