Nuotaka Indrė pasakoja apie planavimą ir nuojautą, kad laimės batelius


RUDENS NUOTAKOS STILIAUS AKCENTAI

Lino Dambrausko nuotrauka
Artėjantis ruduo ir žiema visai nenusileidžia vasarai savo grožiu. Vasara – gėlių spalvos, jūros bangavimas ir saulės spinduliai. Tačiau nevertėtų pamiršti rudens lapų grožio ir kerinčio sniego baltumo. Kas pasakytų, kad vestuvės rudenį ar žiemą nėra gražios? Be abejonės, kiekvienas metų laikas šventę „paskanina“ savo teikiamomis galimybėmis. Vis dažniau poros švenčia vestuves ne vasarą. O nuotakoms, kurias pakerėjo auksinis ruduo, siūlome pasižvalgyti, kaip galima sukurti ypatingą įvaizdį!

Klasika tapę švarkeliai: ir puošia, ir šildo

Tokius apsivilkę, prilygsite karalienei, o ir gražesnės už pačią žiemą būsite. Šiltas veltinio pluoštas ir rankų darbo detalės: štai ką Jums siūlo „Dress in Felt“. Pažvelkite ir įsitikinsite, kad ne tik suknelė gali būti pagrindinė aprangos detalė. Tokie paltukai nepaliks abejingo nė vieno, o pati pasijusite dama.
Dress in Felt nuotraukos
Dress in Felt nuotraukos
Norisi spalvų? Šis minimalistinis „Dress in Felt“ švarkelis neabejotinai atskleis jūsų eleganciją. Renkamės originalias detales ir stebiname aplinkinius savo spindinčiu vidiniu žavesiu, kurį tik dar labiau atskleis tokie stiliaus pasirinkimai kaip šis švarkelis.
Dress in Felt nuotrauka

Kas pasakė, kad juoda odinė striukė netinka prie vestuvinės suknelės?

Mitas, kad juoda spalva netinka vestuvėms, jau seniai paneigtas. Tad kodėl gi neužsivilkus juodos odinės striukės vietoje švarkelio? Galbūt jūsų siela – rokerės, o galbūt odinė striukė – jūsų pagrindinė aprangos dalis. Tad pirmyn, renkitės tai ir per vestuves! Negalime atsistebėti nuostabia idėja: išsiuvinėtos pavardės raidės ant striukės nugaros. Puikus pavyzdys, kaip netgi ir juodą odinį švarkelį galima pritaikyti prie vestuvinės suknelės. Galite derinti ir su jaunuoju, užsimaukite odines pirštines ir šokite ant motociklo! Garantuojame, kad joks šaltis nebus baisus.
Nuotraukos iš Pinterest.com 
Nuotrauka iš Pinterest.com

Nepamirškite ir pirštinių!

Kaip žinia, jei šąla rankos, šalta pasidaro visam kūnui. O nuo to apsisaugoti galite labai paprastai! Sakote, pirštinės netinka prie vestuvinės suknelės? Sakote, pirštinės nepuošia? Priešingai, pažvelkite į šias nuotakas. Pateikiame keletą visiškai skirtingų variantų: nuo kailinių storų pirštinių iki damos pirštinaičių.
Nuotraukos iš Pinterest.com
Nuotraukos iš Pinterest.com
Nuotraukos iš Pinterest.com

Vestuvėms – ne tik aukštakulniai

Vyrauja stereotipas, kad vestuviniai aukštakulniai bateliai – būtinybė. Tačiau po truputį į vestuvių industrijos duris beldžiasi ir kitokios mados. Ateina ir sportiniai bateliai, ir guminiai batai, ir netgi žieminiai batai, tokie kaip UGG. Kailis, storos pirštinės, šilti batai ir jūs jau pasiruošusi šalčiui. Net jeigu ir neužtektų vien meilės, tvyrančios atmosferoje, net jei ir temperatūros stulpelis kristų žemiau nulio.
Nuotraukos iš Pinterest.com
Nuotraukos iš Pinterest.com
Nuostabi mintis ir personalizuoti sportiniai bateliai. Tik pažvelkite, kaip įdomiai apipavidalinti sportbačiai: „Swarowski“ deimančiukai, išsiuvinėti inicialai, sužadėtuvių data ar kitokia jums svarbi frazė.
Nuotraukos iš Pinterest.com
Nuotraukos iš Pinterest.com
Ar vis dar galvojate, kad šaltasis sezonas vestuvėms gali būti kliūtis? Pasitelkite fantaziją ir akcentais susikurkite dar gražesnį ir originalesnį vestuvių įvaizdį rudenį ar žiemą.

Ar jau skaitei? 

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai