KONKURSAS: RENT BOUTIQUE IEŠKO STILINGŲ VESTUVIŲ VIEŠNIŲ


DAUG KOMPLIMENTŲ SULAUKĘS VESTUVIŲ VIEŠNIOS ĮVAIZDIS

Nuotrauka iš Ingridos P. asm. arch.
„Šią suknelę internete jau buvo nusižiūrėjusios ir pagalvojusios, kad kada nors reikės išsinuomoti, net trys ar keturios vestuvių viešnios“, – sako „Rent Boutique“ konkurso laimėtoja Ingrida. Šią vasarą dizainerių rūbų ir aksesuarų nuomos projektas internete www.rentboutique.com ir projektas ApieVestuves.lt paskelbė konkursą ir nudžiugino bent dvi vestuvių viešnias. Laimingosiomis, kurioms buvo išnuomota suknelė ir sukurtas stilius, tapo Ingrida ir Laima. Šiandien dalijamės žavingosios Ingridos patirtimi su „Rent Boutique“. Mergina spindėjo per draugės vestuves 2016 m. karštą rugpjūčio savaitgalį.

Ingridos įvaizdžio kūrimas nuo A iki Ž

Džiaugiamės, kad „Rent Boutique“ ambasadore vestuvių viešnių įkvėpėja tapo Ingrida, kuri žavisi gražiais daiktais, turi išlavintą skonį ir moka puikiai derinti visą savo stilių. Ingridai gyvenime tenka daug kartų puoštis įvairioms progoms ir ji yra išbandžiusi daug įvairių stilių, todėl kiekviena nauja patirtis merginai įdomi. Dizainerio suknelė iš „Rent Boutique“ drabužinės leido ne tik mėgautis akimirkomis, bet ir negalvoti, kad tai dar viena naujai įsigyta „vieno vakaro“ suknelė, kuri vėliau nenešiojama kabės spintoje. Pirma paieška įvyko internete www.rentboutique.com, tada jau darbo reikalais kelionė į Kauną, o vakare apsilankymas kone didžiausioje drabužinėje Lietuvoje. „Kodėl važiavau matuotis? Nes esu senamadiška: suknelę noriu ne tik pamatyti, bet ir paliesti (žinau, žinau, galėjau atsisiųsti ir pasimatuoti namuose). Iki šiol nepriprantu pirkti drabužių internetu, mėgstu juos matuotis – tai irgi maža moteriška pramoga, kurią iki šiol prisimenu kaip vieną geriausių patirčių. „Rent Boutique“ matavimosi kambaryje jaučiausi tarsi vienoje iš „Seksas ir miestas“ scenų. Man net atrodo, kad vienas toks primatavimas būtų kiekvienos merginos svajonė“, – įspūdžiais dalijasi Ingrida.
Nuotrauka iš Ingridos P. asm. arch.

Ingridos įvaizdis buvo išpildytas: suknelė, auskarai, delninė.

Nuotrauka iš Ingridos P. asm. arch.
- Gal dabar drąsiau nuomotumeisi internetu?
- Manau, kad drąsiau. Bet vis tiek, turėdama laiko, nepamiršiu tų minėtų moteriškų pramogų. Man patiko visas aptarnavimas: jaučiausi tarsi princesė nuo pat paieškos pradžios internete iki susitikimo show roome, o dar, kai viską supakavo į tokią nerealią didelę dėžę, – pasaka. Pasaka – ir aptarnavimas, ir aplinka, ir, žinoma, tai, ką radau dėžėje – rankinė, auskarai, suknelė…
- Kaip sekėsi grąžinti nuomotus daiktus? Sukėlė keblumų?
- Nesitikėjau, kad bus taip paprasta – tiesiog skambutis vienu nurodytu numeriu ir už poros valandų privažiavo kurjeris, kuris viską paėmė. Lengviau ir būti negali. Nereikėjo nei rūpintis suknelės valymu, nei perdavimu, kad kas nuvežtų į Kauną. Viskas apgalvota, princese gali jaustis iki pat pabaigos.
Nuotrauka iš Ingridos P. asm. arch.

Paprasta. Patogu. Gražu. Jausmas nuostabus. Viskas apgalvota. Collect Moments Not Things.

Ar jau skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai