ApieVestuves.lt švenčia 2 gimtadienį


STILINGA NUOTAKOS DARBO KNYGA + VESTUVIŲ PLANUOKLIS

Stilinga nuotakos dienotvarkė – nes būti nuotaka vienas malonumas, kuris trunka tik vienerius metus  

Nuotakos darbo knyga – tai 365 dienų planas tai merginai, kurios vestuvės būtent 2017 ar 2018 metais. Dienotvarkės planavimas suskirstytas padieniui, kiekvienas mėnuo ir metai turi savo išklotines, daug vietos užrašams. Įkvepiančios citatos, naudingi patarimai  ir dar daug naudingos ir įdomios informacijos apie vestuves.
Čia taip pat net 15 lapų naudingų ir įdomių patarimų ir idėjų, smagių įrankių, kurie tik palengvins jūsų vestuvių laukimą ir planavimą. Ten  nėra jokių blah blah ... Ten tik naudinga ir praktiškai panaudojama informacija. 
Knyga parengta išanalizavus tikras užpildytas darbo knygas, išklausius merginų pastabas ir norus, įsigilinus į buvimo nuotaka smagiasias dalis ir sudėjus daug meilės ir šilumos į kiekvieną puslapį.

Apie knygą: 

  • Kai tik gausite į rankas šią knygą – palieskite viršelį. Jaučiate? Norėsis glostyti amžinai.
  • Totogi rožinė juostelė – padės nepasimesti baltučiuose puslapiuose.
  • Gumelė stipriai laikys jūsų brangiausią turtą – prisiminimus ir planus.
  • Knygos tiražas RIBOTAS
  • Rezervuok savo egzempliorių jau DABAR ČIA. Knyga tave pasieks kai tik gausime į sandėlį. Vėliausiai spalio pabaigoje.

Kodėl nuotakai reikia tokios darbo knygos?

Jei mėgsti planuoti savo dienotvarkę, naudoji darbo knygas.
Kodėl Tau reikia su nuotakai skirta informacija – nes kas mėnesį tau bus pateikta naudingos ir įdomios informacijos apie vestuves ir primins apie pagrindinį kitų metų įvykį – VESTUVES. Juk planuoti reikia maloniai.
Tai darbo knyga ir planuoklis.
Tai stilingas tavo išskirtinis ženklas.

Apie darbo knygą rašo būsimos nuotakos:

“Merginos gyvenime procesas - būti nuotaka - trunka labai trumpai, dažniausiai tai 9 - 12 mėnesių malonus laikotarpis, todėl sukūrėme tą malonumą skatinantį leidinį. Mes skatiname merginas prisiminti, kad mėgautis planavimu yra labai smagu, kad būsimos nuotakos statusas išties ypatingas. Tikiu, kad Lietuvos nuotakos mylės šią knygą ir nešiosis visur kartu su savimi.” – sako darbo knygos sudarytoja Simona Krasauskienė.
“Jei nori visam pasauliui pranešti, kad tu būsima nuotaka ištrauk ir parodyk tokios darbo knygos viršelį“ – sako Nuotakos darbo knygos fokus grupės narė Gerda, kurios vestuvės 2017 07 07 
“Tai savotiškas gyvenimo ir vestuvių planuoklis. Kai būsimam vyrui parodžiau, sako labai gerai, nes ten viską surašysi – susitikimus, ką per juos svarbu buvo žymėtis ir pan. O man labiausiai patiko, nes visus darbo susitikimus galėsiu žymėtis kartu su vestuvių planavimo procesu. Man patinka valdyti procesus, todėl ši knyga man labai tinka ir patinka” – sako Nuotakos darbo knygos fokus grupės narė Vilda, kurios vestuvės 2018 m.
Knygą sau ar drauge rezervuok ČIA.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai