Ar kilo kainos po euro įvedimo?


KAIP PARUOŠTI ODĄ MAKIAŽUI? P.S. TIK MERGINOMS

FOTO: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Nuo ko pradėti?

Norint pasidaryti tobulą makiažą, visų pirma reikėtų pasirūpinti savo veido oda. Makiažas niekada neatrodys tobulai, jei Jūsų oda yra nesveika. Tam, kad makiažas atrodytų gražiai ir nepriekaištingai, pirmiausia turėtumėme pasirūpinti savo oda.
Jei turite galimybe, siūlyčiau kreiptis į kosmetologą, kuris deramai pasirūpins jūsų veido oda: išvalys poras, atgaivins odą, pašalins senas veido odos ląsteles ir, žinoma, po žiemos pasirūpins, kad oda gautų pakankamai drėkinamųjų bei maitinamųjų medžiagų. Pas kosmetologą (priklausomai nuo jūsų veido odos tipo) reikėtų lankytis maždaug 2 kartus per mėnesį. Prieš darant makiažą – ne vėliau nei likus savaitei iki Jūsų šventės. Oda turi nurimti ir išnykti nuo šveitimo atsiradęs raudonis.

Jei nespėjote apsilankyti pas kosmetologą, ne problema

Pagrindines veido priežiūros procedūras galite atlikti ir namuose. Pirmiausia reikėtų paruošti veido odą, t. y. pasidaryti veido šveitimą. Priemonę šveitimui galite pasigaminti iš kavos tirščių (išgėrusi kavą neišpilkite nuosėdų, tiesiog švelniais sukamaisiais judesiais kelias minutes šveiskite jomis odą, lūpas, po to nuplaukite drungnu vandeniu). Lūpas galite pamaitinti medumi. Užtepkite medų ant lūpų ir palaikykite kelias minutes.

Miegas ne veltui dažnai vadinamas grožio šaltiniu

Būtent jis turi daugiausia įtakos mūsų išvaizdai, ypač veido odai. Nuo miego trūkumo po akimis gali atsirasti tamsūs ratilai, kuriuos, patikėkite, nėra paprasta paslėpti net ir patyrusiam vizažistui. Tad prieš šventę gerai išsimiegokite ir pailsėkite. Eidamos miegoti nevartokite daug skysčių ir miegokite gerai vėdinamoje patalpoje, kad ryte nenubustumėte patinusiu veidu. Jei naktį kankino nemiga (o taip dažnai pasitaiko prieš ypač svarbią dieną) ar prastai miegojote – ryte pasinaudokite kontrastingu dušu. Tai atgaivins ir pažadins Jus ir Jūsų odą.
Veidą galite nuraminti ir atgaivinti labai paprastu būdu – ramunėlių nuoviro kompresu. O iš vakaro galite užšaldyti ramunėlių nuovirą kubeliais ir jais ryte atgaivinti veido odą.
Būkite gražios mielosios
Linkėjimai, Karolina
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2018-01-29 13:27
Milita
Man labai geras serumas veidui su hialuronu SKINCHEMISTS https://www.parfumexpress.lt/katalogas/serumai-vei... Nemažai ir taip naudoju šios kosmetikos priemonių, tai man patinka poveikis odai. O pradėti daryti veido grožio procedūras geriau dar gerokai prieš vestuves.

2011-11-16 16:06
saima
nu man super,irgi patiko:)
2010-08-01 23:03
Giedre
nieko naujo bet gal sitoj srity dviracio neisrasi :)
2010-04-20 20:16
liux
man tai nieko straipsnis, skaniai pateiktas
2010-04-14 21:48
alina
man tai patiko straipsniukas
2010-04-14 15:50
e621
nu jo, parasyta, bet nieko naujo nepasakyta:)
2010-04-13 20:58
tapati
paprasta bet genialu :)
2010-04-13 18:17
vika
bet kai perdaug vandens isgeri, poto jau paburksta paakiai..
2010-04-12 18:18
Toma
miegas ir vanduo :) tikri grozio saltiniai :) geri patarimai - spaudziu like :)