Kaip rengtis, kai nenurodytas aprangos kodas?


VESTUVINĖ SVAJONIŲ SUKNELĖ, PRIKELTA ANTRAM GYVENIMUI

Nuotrauka: Valerija Stonytė
Manote, kad svajonių suknelė privalo būti nauja? Manote, kad tik siuvėjai ir dizaineriai gali išpildyti jūsų lūkesčius? Vilnietė Dovilė, pamačiusi suknelę „Pop up Boutique“ renginyje „Nuotakos spinta“, ilgai nemąsčiusi suprato, kad tai ta suknelė, kurios ji ieško. „Lankiausi nuomos salone, taip pat ieškojau sau tinkamo modelio siūtis, tačiau nuomos kainos manęs netenkino, o baimė, kad pasiūta suknelė gali man nepatikti, atvedė mane į „Pop up Boutique“ renginį „Nuotakos spinta“. Vienoje vietoje radau daug suknelių, tai yra daug patogiau, negu važiuoti pas merginas, kurios parduoda savo sukneles pagal skelbimą, tam man gaila savo laiko“, – atvirauja Dovilė.
- Pirkote suknelę iš kitos nuotakos, matėte jos visą stilių, kokią įtaką tai darė jūsų stiliaus pasirinkimui vestuvėms? Darėte visai kitokią šukuoseną? Batelius rinkotės? Papasakokite plačiau.
- Nežinau, kaip vestuvių dieną atrodė nuotaka, kuriai buvo siūta ši suknelė, bet apie ją pagalvodavau, juk turime panašų skonį. Įsigijusi šią suknelę iškart nusprendžiau susikurti visai kitokį įvaizdį, todėl kai kurias jos detales pakeičiau: pasiaurinau liemenį, pridėjau nėrinių ir nuardžiau kaspiną. Manau, kad svarbu ne tik pati suknelė, bet ir kiti aksesuarai, spalvos ir vestuvių tematika. Kita panelė, kitokia ir suknelė.
- Kur ją laikėte iki vestuvių?
- Suknelę slėpiau pas tėvus namuose.
- Papasakokite, kaip atrodė suknelės pirkimo procesas?
- Draugė pasiūlė apsilankyti „Pop up Boutique“ renginyje „Nuotakos spinta“. Buvau pirmoji, kuri pasimatavo ir nusipirko nuotakos suknelę, nes apsispręsti nebuvo sunku, ši suknelė buvo mano dydžio ir įdomaus modelio, atrodė, kad tikrai išsiskyrė iš kitų, o ir kaina buvo protinga.
- Kaip jautėtės įsigijusi suknelę, žinodama, kad ji nenuomota?
- Jaučiausi puikiai! Juk pagaliau turėjau vieną iš svarbiausių savo vestuvių elementų ir jis buvo mano, taip pat galėjau jį keisti pagal savo norus.
- Kaip jautėtės per vestuves? Kokių komentarų girdėjote apie savo suknelę?
- Ne paslaptis, kad moterims labai rūpi būtent suknelės klausimas ir visos draugės su nekantrumu laukia, kokia gi bus suknelė. Jaučiausi graži ir manau, kad toks mano įvaizdis nustebino gimines bei draugus. Tikrai nieko nekeisčiau!
- Koks dabar bus suknelės likimas? Ieškosite kitos šeimininkės jai? Kaip žadate tai daryti?
- Norėčiau šią nuostabią suknelę parduoti kitai nuotakai. Suknelė jau išvalyta ir greitu metu bus patalpinta į internetą.
Nuotrauka: Valerija Stonytė
Mielosios, ši suknelė gali būti jūsų. Kaip ir minėjo Dovilė, įsigijus suknelę, galima ją keisti, derinti prie savo stiliaus. Būkite kūrybingos!
 

Parduok ir tu savo vestuvinę suknelę NUOTAKOS SPINTOJE. Registracija jau dabar:

Registracija čia

Ar jau skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai