Apie merginų geriausius draugus – deimantus ir jų formas!


NUOTAKOS MAMOS STILIUS VESTUVIŲ DIENĄ

www.okto.lt nuotrauka 
Nori pati papuošti mamą, o galbūt ji pati mėgsta rūpintis savo įvaizdžiu, tiesiog ieško šiek tiek pagalbos? Štai mūsų patarimai būsimų nuotakų mamoms ir tikros nuotakos mamos Eugenijos pasakojimas apie ką tik įvykusias dukters vestuves ir įspūdingą savo įvaizdį.

Stiliaus patarimai mamoms:

1. Apsispręskite, kokio stiliaus suknelės norite

Ilga, trumpa, su rankovėmis ar be jų. Apsibrėžusi, kokio modelio suknelės norite, ne tik lengviau išsirinksite suknelę, bet ir susiaurinsite paieškų ratą, kas tikrai palengvins apsisprendimą.

2. Pabrėžkite savo privalumus

Nesvarbu, kad mama yra vyresnio amžiaus moteris, kiekviena moteris turi savyje ką pabrėžti ir išryškinti. Žinoma, vestuvės tikrai nėra ta šventė, kuriai tiktų itin atvira ar iššaukianti suknelė, tačiau subtiliai parodyti šiek tiek kūno tikrai galima. Išsiaiškinkite savo kūno pliusus ir minusus ir rinkitės suknelę, kuri išryškintų privalumus ir paslėptų trūkumus. Skraistės, diržai ir kiti įvairūs aksesuarai padės susikurti norimą įvaizdį.

3. Praplėskite spalvų paletę

Auksinė ir tamsiai vyšninė tikrai nėra vienintelės spalvos, tinkančios brandaus amžiaus moterims. Įvairios brangakmenių spalvos, metalų ar pastelinių spalvų tonai puikiai atrodys bet kuriuo metų laiku. Nebijokite spalvų.

4. Nepersistenkite

Tikrai nereikia ant savęs susikrauti visų tipų medžiagų ir papuošimų. Šiek tiek blizgesio gerai, tačiau tai puikiai gali atstoti žavus papuošalas ant kaklo, o ne blizgi medžiaga ar karoliukai. Šiek tiek blizgesio yra visada puiku – tik nepadauginkite!

5. Paslėpkime nelygumus

Jei žadate dėvėti prigludusius drabužius, nebijokite šiek tiek apdumti aplinkinių akis ir pasinaudoti mažomis moteriškomis gudrybėmis. Kas sakė, kad įvairūs formuojantys apatiniai yra skirti tik jaunoms. Naudokitės visomis dabar taip lengvai prieinamomis galimybėmis save paversti vakaro pažiba.
Elegancija tai pats svarbiausias žodis, kuris apibūdina nuotakos ar jaunikio mamą. Klasikinis pasirinkimas niekada nenuvils. Tačiau mamos netūrėtų bijoti ir išbandyti šiek tiek naujovių, juk vaikų vestuvės nėra eilinė proga. Nebijokite žibėti ir apstulbinti visų savo giminaičių, juk tuokiasi jūsų vaikai.
ApieVestuves.lt komanda kartu su „Rent Boutique“ projektu sukūrė mamoms savotišką ABC su profesionalų patarimais. Galite perskaityti ČIA.

Dizainerio suknelė – nuotakos dovana mamai

„Mamą per mano vestuves visi gyrė“, – sako šių metų nuotaka Irma, mamai padovanojusi dizainerio suknelės nuomą iš „Rent Boutique“ ir įspūdingą įvaizdžio išpildymą. Po Irmos vestuvių dalijamės mamos Eugenijos įvaizdžio kūrimo aplinkybėmis, vestuvių dienos emocijomis ir nuotraukomis.
VIDEO: Irmos mamos pasiruošimas fotosesijai. 
Iš ryto mama buvo puikios, pakilios nuotaikos, džiaugėsi ir jaudinosi turbūt daugiau nei aš pati. Per ceremoniją bažnyčioje mama labai susigraudino (net per daug mano akimis), bet juk ištekėjo jos pirmagimė ir vienintelė dukrytė. O gal jaudulį iššaukė visas tas vestuvių laukimas. Juk ir tądien ji kėlėsi labai anksti, nes 6 val. turėjo darytis makiažą ir šukuoseną. Grįžusi namo apsirengė savo be galo puošnią ir ištaigingą suknelę, įsivėrė auskarus, apsiavė batelius, pasiėmė delninę ir išvyko į viešbutį pas dukrelę. Auskarus išsirinko RB. Kūno spalvos batelius „Gabor“ pirko Norvegijoje (nes jau buvo nusižiūrėjusi, kokia suknyte norės pasipuošti).
Kai pamačiau mamą, buvau labai sužavėta jos elegantiškumo, o žadą atėmė grožis – mama atrodė ĮSPŪDINGAI! Suknelė, makiažas, šukuosena, auskarai, delninė ir, svarbiausia, šypsena ir pasitikėjimas savimi puošė ją kaip niekada. Visi labai gyrė mano mamą, o ir buvo dėl ko: ji išsiskyrė iš kitų svečių elegancija, pribloškiamu grožiu, meile akyse ir šypsena lūpose. Su RB įvaizdžiu, kurį padovanojote, mamytė atrodė nuostabiai kaip niekada.
Patikėjusi savo mamą į profesionalų rankas nuotaka ne tik padarė jai didžiulę dovaną, tačiau ir palengvino sau dieną. Mamą papuošė ir tobulai sutvarkė savo srities asai, o jaunoji galėjo rūpintis savimi.

Ar jau skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai