Originalios vestuvių idėjos


VIEŠNIOS SUKNELĖ, KURI NEDULKĖS SPINTOJE LAUKDAMA KITOS PROGOS

Lino Dambrausko nuotrauka. 
Vis dar turiu juodą ilgą suknelę, kurią vilkėjau kaip vestuvių svečias ir kurios tikrai daugiau niekada neužsidėsiu dėl dviejų priežasčių: 1. nuotraukų su ja turiu pakankamai 2. ji niekur daugiau netinka, nebent į kokią apdovanojimų ceremoniją į kurią vargu ar kada teks nueiti. Visos merginos pažįstą tą širdį veriantį jausmą, kai atsidarius spintą pamatai kabančią ilgai nenešiojamą nuostabią suknelę, tačiau visiškai neturi jokios progos jos užsidėti dar kartą. Perkant vestuvių svečio suknelę nebūtina persistengti ir kartais verta pagalvoti ar galėsiu tą suknelę užsidėti dar kartą? Surinkome žavių suknelių modelius, kurios galės jums tarnauti ir antrą ar trečia kartą einant į mamos gimtadienį, į darbą ofise, ar vakarienei... tik keičiant aksesuarus.
Linkime pasisemti įkvėpimo ir pagalvoti ar tavo draugės vestuvių šventė verta suknelės kurios daugiau neužsidėsi ir ji liks liūdnai kabėti tavo spintoje? 
Asos.com nuotrauka
Nuostabi švelniai rožinė klasikinė suknelė kuri tikrai tiks einant į darbą ar vakarieniaujant restorane
Asos.com nuotrauka
Niekada iš mados neišeinančios gėlės, visada tiks šiltiems vasaros vakarams ir jaukiems pasisedėjimams geriant vyną su draugėmis.
Asos.com nuotrauka
Kukli dangaus mėlynumo suknelę kurią per vestuves galėsite paryškinti papuošalais, o vėliau ji puikiai tiks vaikų arba mamos gimtadieniui.
Asos.com nuotrauka
Kombinezonas tai klasika, kurią galite pritaikyti bet kur ir visada atrodyti paslaptingai ir madingai, einant į vakarėlį ar į pasimatymą. Tik rekomenduojama rinktis NE BALTĄ SPALVĄ, nes ji tądien priklauso nuotakai.
Asos.com nuotrauka
Ryški ir emocinga. Pasirinkę šią suknelę galėsite ją dėvėti antrą visur kur sugalvosite, ypač tiks atostogoms šiltuose kraštuose.
Asos.com nuotrauka
Klasikinio silueto suknelė kuri nevulgariai išryškina figūrą, ypač tiks vakarienei restorane ar net darbui ofise suderinus su klasikiniu švarkeliu.
Asos.com nuotrauka
Maža juoda suknelė. Ir tuo viskas pasakyta. Tiks ir vestuvėms ir visoms kitoms progoms kurioms tik sugalvosite.
Asos.com nuotrauka
O kas sakė, kad vestuvėms būtinai turite rinktis suknelę? Pasirinkusios žavų kostiumėlį atrodysite originaliai ir tikrai rasite kur antrą kartą panaudoti kostiumėlio švarkelį arba kelnes.
Asos.com nuotrauka
Šokių vakarui ar jūsų gimtadieniui, lengvai plazdanti suknelė, kurią norėsite dėvėti vėl ir vėl...
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai