SUKURKITE NEPAKARTOJAMĄ ŠVENTĘ SU PARTY INBOX

Nuotrauka iš Party Inbox arch. 
Norite žaismingos šventės, bet nenorite didelių išlaidų? Nepatikėsite, bet ir be vestuvių planuotojos galite sukurti nuostabią šventę, o tai padaryti padės žaismingos detalės iš „Party Inbox“. Tad dalijamės atradimais iš www.partyinbox.lt.
Kreidinės dekoracijos – pasitelkite kūrybą
Dabar ypatingai išpopuliarėjo įvairūs užrašai, naudojami saldaus stalo, salės puošybai. „Party Inbox“ nustebino siūlomais puošybos elementais. Lentelės pagamintos iš kreidinio popieriaus gali tapti ir smagia pramoga, kuriant ir rašant pavadinimus. Paįvairinkite dekoracijas savo paties kurtais užrašais. Svečiai liks maloniai nustebinti!
Kortelės saldaus ar kitų užkandžių stalo puošybai.
Nuotrauka iš Party Inbox arch. 
Girliandos užrašą galite sukurti patys: rašykite savo vardus, inicialus ar jums patinkančią frazę.
Nuotrauka iš Party Inbox arch. 
Leiskite pasireikšti ne tik savo, bet ir svečių kūrybai. Turbūt nė vienos vestuvės neapsieina be linkėjimų knygos. Čia naujas ir labai įdomus atradimas – linkėjimų kortelės, pagamintos iš kreidinio popieriaus. Kodėl tai įdomu? Nes nauja ir originalu. Svečiai turėtų naudoti ne visiems įprastą tušinuką, o kreidą. Be to, suklydus nebūtų sunku ištaisyti. Galėsite nutrinti ir kūrybinį procesą pradėti iš naujo! Tokios linkėjimų kortelės, be abejonės, būtų puiki pramoga susirinkusiems į jūsų šventę.
Nuotrauka iš Party Inbox arch. 
Stiklinis subtilumas
Jeigu manėte, kad visi papuošimai kainuoja brangiai, užsukę į „Party Inbox“ pakeisite savo nuomonę tuoj pat. Nuostabus atradimas – apvalus stiklinis indas. Labai nesunkiai galima sukurti puošnią dekoraciją: keletas gėlių žiedų stikliniame apvaliame inde ir kaspinėlis. O ir žvakės šviesa išgaubtame stikle atrodytų ypatingai gražiai...
Nuotrauka iš Party Inbox arch. 
 
Nuotaikingai fotosesijai
Neretai jaunavedžiai ieško, kur įsigyti žaismingos vestuvių atributikos fotosesijai. Štai jums atsakymas – „Party Inbox“. Rinkinys nustebino ne visų jau seniai pamėgtais ūsiukais, lūpomis, skrybėlėmis ar akiniais, bet kreidinėmis lentelėmis. Tai dar vienas atradimas, kaip paįvairinti svečių vakarą. Smagus užsiėmimas kurti mintis, užrašyti ir su jomis nusifotografuoti. O ir rinkinio kaina stebėtinai nedidelė!
Rinkinyje rasite ir kreideles.
Nuotrauka iš Party Inbox arch. 
 
Mielos smulkmenos šventei
Be minėtų atradimų, štai dar keletas „Party Inbox“ idėjų šventei. 
  • Skardinės puošybai. Jeigu svajojate apie kaimiško stiliaus (rustic) vestuves, toks puošybos elementas būtent jums.
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
 
  • Stalo vardų kortelės su patogia kojele. Liktų tik užrašyti vardus, kas yra paprasta ir subtilu.
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
  • Visi žinome, kad nedideli puošybos elementai sukuria jaukią visumą. Mediniai segtukai iš „Party Inbox“ papuoš jūsų šventę, sekite nuotraukas, linkėjimus, naudokite svečių dovanėlėms – kur tik sugalvosite.
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
  • Nuorodos ne tik padeda svečiams lengviau orientuotis šventės vietoje, bet ir puošia, sukuria nuotaikingą atmosferą. Štai tokį rinkinį jums siūlo „Party Inbox“.
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
  • Jeigu norite sukurti nuostabų foną nuotraukoms, „Party Inbox“ siūlo pūsti muilo burbulus! Ant tokių mažų buteliukų užriškite kaspinėlius ir užrašykite vardus – turėsite ypač mielas vardų korteles svečiams.
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
  • Dekoruoti stalus galima ir lemputėmis. Jaukią atmosferą sukurtų štai tokia baltai šviečianti LED girlianda. Gal net įdomiau ir gražiau nei žvakės?
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
  • Tie, kurie svajoja apie vestuves kaip iš kino filmo, apsidžiaugs! Automobilio papuošimai, kuriuos siūlo „Party Inbox“: skardinės su skambiomis frazėmis bei kreidinė lentelė su kabančiais kaspinėliais!
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
Nuotrauka iš Party Inbox arch.
Tiek ir dar daugiau idėjų rasite www.partyinbox.lt, kviečiame pasižvalgyti ir sukurti nepakartojamą šventę!
Ar jau skaitei? 
 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai