Kaip užtikrinti, kad vestuvių maistą svečiai dar ilgai girtų?


KVIETIMAS Į DVARIŠKĄ PARODĄ LIETUVOJE JAU ŠĮ SEKMADIENĮ

Visus visus būsimus jaunavedžius kviečiame į tikras Pakruojo dvare rengiamas barono dukters vestuves

Kur?  Kada?  Su kuo? Ar tikrai?
Tikrai tikrai. Visus, kurie prijaučia aristokratiškai kultūrai ir svajoja apie vestuves Lietuvos dvare, kviečiame į atvirų durų dieną PAKRUOJO DVARE.
Vis kartojame, kad vestuvių planavimas turi būti malonus, tad štai dalijamės jau šį sekmadienį įvyksiančiu renginiu – 2016 m. spalio 16 d., nuo 12 val., visus būsimus jaunavedžius Pakruojo dvaras kviečia į vestuvių parodą-spektaklį „Barono dukters vestuvės“.
Svarbiausia paminėti, kad tai vestuvių paroda, kurios metu svečiai galės „sudalyvauti“ ir gyvai pamatyti meniškas-aristokratiškas vestuves. Viskas vyksta XIX a. pab. stiliumi. „Šią parodą organizuojame, norėdami atverti turimas erdves ir parodyti kiekvienos jų išskirtinumą ir autentiškumą. Visą tai darysime sau įprastu būdu – gyvendami tikrą XIX a. gyvenimą su baronu ir jo šeima“, – sako parodos organizatoriai.
Pakruojo dvare yra 25 restauruoti ir autentiškai įrengti pastatai, kurių kiekvienas vienaip ar kitaip gali būti pritaikytas pačiai vestuvių šventei ar ceremonijai. Keturios pagrindinės erdvės-pastatai, kurie bus eksponuojami: Baltoji pokylių salė, Centriniai dvaro rūmai, Vandens Malūnas ar nuostabus Svirno teatras norintiems šiuo metu labai populiarių ir madingų „rustic“ stiliaus vestuvių. Kiekviena dvaro erdvė padiktuoja, pasiūlo savo istoriją ir stilistiką, todėl labai svarbu, kad jaunieji pabūtų šiose erdvėse ir atrastų sau pačią artimiausią.
Svečiai parodoje galės pamatyti vestuvių ceremoniją, asmeniškai susipažinti ir pasikonsuluoti su žinomais vestuvių organizatoriais ir atributų gamintojais, interjero ir drabužių dizaineriais, vestuvių vedėjais-aktoriais, maisto gamintojais ar pasitarti su žinomu fotografu, kaip reikia fotografuotis... Jie galės pamatyti ir pajusti tikrą aristokratišką dvaro autentiką.
Vestuvių planavimas turi būti malonus, taigi, atvykite tuo malonumu pasidalinti:
  • nuo Vilniaus iki Pakruojo dvaro 184 km,
  • nuo Kauno iki Pakruojo dvaro 146 km,
  • nuo Panevėžio iki Pakruojo dvaro 50 km,
  • nuo Šiaulių iki Pakruojo dvaro 40 km.
  • Patikrink, kiek kilometrų nuo tavo namų iki Pakruojo dvaro čia.

Bilietus įsigyti galite čia.

RENGINIO PROGRAMA

Daugiau informacijos čia.
 Ar jau skaitei? 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai