Pasipiršimo scenarijus Nr.5


„M-IDEA“ KAMERA FIKSUOJA JUS, O NE TENDENCIJAS

Nuotrauka iš asm. Manto arch. 
Laimės ašaros ant skruostų, lūpos, kalbančios apie meilę, ir iš laimės spindinčios akys. Visa tai ir dar daugiau dažnai regime jausminguose vestuvių filmuose. Besirenkant videografą vestuvėms, susiduriama su didele pasiūla. Šalia to – begalė įvairiausių jaunavedžių rekomendacijų. Kaip neapsirikti ir neprašauti renkantis? „Svarbu, kad klientai, besikreipiantys į mus, ne tik pasitikėtų rekomendacijomis, bet ir peržiūrėtų mūsų ir kitų videografų darbus, nes vestuvinis filmas yra labai individualus ir asmeniškas“, − sako vestuvinių filmų kūrėjas Mantas („M-Idea“).

„M-Idea“ kamera užfiksuotos istorijos būtent tokios, kokie esate jūs, o ne pasaulinės vestuvinių filmų tendencijos. Mantas Ivanauskas – jaunas kūrėjas, kurį rekomenduoja vieni geriausių vestuvių fotografų. Pamačius jį dirbant renginiuose, norisi prieiti ir pasakyti: „Labas, gal galime pasimatyti ir aptarti mūsų videodarbus“.

SEKITE MANTO DARBUS FACEBOOK 

Šį kartą „ApieVestuves.lt“ pristato talentingą „M-Idea“ kūrėjų komandą.

I & D from M-IDEA on Vimeo.

A & A from M-IDEA on Vimeo.

M & M from M-IDEA on Vimeo

Individuali istorija – individualus filmas

Jau pirmojo susitikimo su pasirinktu paslaugos teikėju metu, galite suprasti, tai „jūsų“ žmogus ar ne. Svarbu atrasti bendrą ryšį ir įsiklausyti į tai, kas yra siūloma. Pagalvokite, ar siūlymai sutampa su jūsų norais ir vizija. „M-Idea“ komandai labai svarbu, kad klientai suprastų, jog internete matyti filmukai nebūtinai atspindės jūsų istoriją. Todėl kiekvienai porai individualiai pritaikoma tematika, muzika ir stilius. Vienų filmai gali būti labai linksmi – o kaip kitaip, jeigu pora visą vestuvių dieną pokštauja, žaidžia ir linksminasi kartu! Kitoks variantas – visiškai švelnus ir romantiškas, kai įsimylėjėliai neatitraukia žvilgsnio vienas nuo kito, su laime, jauduliu, virpančiomis rankomis ir ašaromis akyse.

A & K from M-IDEA on Vimeo.

„M-Idea“ darbus galite pamatyti čia
Bendraukite su Mantu  FACEBOOK  
Mantas Ivanauskas 
Atsiliepimai apie M idea video 
Paskaityk daugiau FACEBOOK 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar jau skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai