Pirmasis nuotakų mados šou Baltijos šalyse


ŠALIN TRUMPAS IR APTEMPTAS KLUBINIO TIPO SUKNELES

Nuotrauka iš asmeninio Laimos archyvo
Vestuvių planuotoja Laima, žinoma kaip „Pūsta suknelė“, nuolatos besisukanti vestuvių šurmulyje, šį kartą dalijasi patarimais apie įvaizdį. „ApieVestuves.lt“ portalui ji atvirauja, kokias sukneles šventėms ir darbui renkasi pati bei kokias rekomenduotų vestuvių viešnioms. „Suknelė man turi būti kaip „baltas lapas“, vadinasi, be įmantrybių, paprasto silueto, tiktų prie mano ūgio, kad prie jos būtų galima priderinti įdomų aksesuarą ar detalę“, − atviravo Laima, kuri draugės vestuvėms suknelę surado „RentBoutique“ drabužinėje.

Tobulas derinys – nebūtinai labai brangus

Juoda maža suknelė (angl. little black dress) – tai ne tik kiekvienos merginos „must have“, bet ir išeitis iš bet kokios padėties. Tobulo įvaizdžio paieškose nebūtinai karaliauja prabangiausių mados namų vardai ir brangiausi audiniai. Anot Laimos, svečiams reikėtų nebijoti įdomesnių detalių ir nesilaikyti šablonų, tačiau nepavykus, geriau rinktis juodą (ar nebūtinai) klasikinę suknelę ir prie jos priderinti įdomų aksesuarą arba detalę. Nebūtinai ideali apranga – tai ilga žėrinti suknelė, tokie stereotipai iš vaikystės jau seniai guli stalčiuje. „Mažiau – visuomet reiškia daugiau“, − sako Laima, šventei išsirinkusi mėlyną „RentBoutique“ suknelę.
- Laima, kaip atrodote kasdien? O kaip darbe, per šventes?
Kasdien − klasikinis, patogus stilius su įdomia detale. Per šventes − visuomet suknelė (juoda arba vienspalvė), įdomus aksesuaras ar avalynė. Vengiu daug detalių ir margų derinių.
- Atrodo, kad Jūsų gyvenime labai daug švenčių. Ką Jums reiškia puoštis ypatingomis progomis? Kaip atrodo šie procesai? Kam skiriate daugiausia dėmesio?
Asmeninių švenčių būna labai mažai, palyginti su darbu, tačiau stengiuosi kiekvieną kartą būti pasitempusi ir atitinkamai pasipuošusi. Ypač daug laiko tam neskiriu, nes visuomet būna svarbesnių dalykų, nei praleisti prie veidrodžio porą valandų. Daugiausia dėmesio skiriu visumai – kaip viskas dera tarpusavyje, kokią detalę akcentuoju ir pan.
- „Facebook“ nuotraukose Jūsų garderobe dominuoja suknelės ir sijonai , papasakokite, kokia suknelė Jums pati brangiausia ir kodėl?
Neturiu tokios, kurią laikyčiau pačia brangiausia. Neišskiriu vienos, nes visos mielos ir su savomis istorijomis. Yra keletas labiausiai nešiojamų sezono metu, kurios labiausiai „prilimpa“. Vestuvėms (darbui) turiu keletą, kurios tampa kaip uniforma. Suknelė man turi būti kaip „baltas lapas“, vadinasi, be įmantrybių, paprasto silueto, tiktų prie mano ūgio, kad prie jos būtų galima priderinti įdomų aksesuarą ar detalę.
 - Kokie suknelių stiliai Jums daro įspūdį?
Mėgstu 60-tųjų stiliaus sukneles, trumpas, tiesaus ar platėjančio silueto. Mėgstu ir pabrėžiančias, tačiau tokias dėviu rečiau.
 - Kokių svečių etiketo taisyklių aprangai laikotės pati ir ką rekomenduojate vestuvių svečiams?
Laikausi visuomet, gal ne tiek griežtai, bet pritaikau pagal šventės temą, spalvas. Svečiams – nebijoti įdomesnių detalių, ieškoti įvairesnių derinių ir nesilaikyti šablonų. O jeigu jau nepavyksta, tuomet geriau rinktis juodą ar vienspalvę klasikinę suknelę su aksesuaru.
 - Draugės vestuvėms suknelę rinkotės iš „RentBoutique“. Kas padarė įtaką šiam sprendimui?
Paslauga tikrai viliojanti, o, be to, norėjosi išskirtinio įvaizdžio (paprasto, bet kartu ir neįprasto).
 - Kaip sekėsi rinktis suknelę iš „RentBoutique“ drabužinės? Ar daug jų matavotės? Kokius aksesuarus derinote?
Tą dieną labai skubėjau, turėjau valandą, išsimatavau labai daug skirtingų variantų, tačiau galiausiai pasirinkau tai, kas tiko prie visko – aprangos kodo, šventės vietos ir manęs pačios. Jaučiausi patogiai bei gražiai. Išskirtiniu akcentu pasirinkau delninę, kuri puikiai atskleidė tvirtą suknelės charakterį.
 - Svarbiausi Jūsų aprangos patarimai vestuvių viešnioms.
Sakyti „NE“ trumpoms ir aptemptoms klubinio tipo suknelėms, daugiau įdomių aksesuarų.
 - Ar Jūs, kaip vestuvių planuotoja, rekomenduotumėte „RentBoutique“ nuotakai, pamergėms, mamoms?
Žinoma, jau dabar rekomenduoju VISOMS. Draugės ir mamos jau žino.

Ar jau skaitei?


  
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai