Inesa Borkovska: ypatingos 2016 m. vestuvių naujienos


PAVARTYK ĮSPŪDINGĄ „PŪSTA SUKNELĖ“ DARBŲ KNYGĄ

Šiais laikais nebereikia eiti į leidyklą ir ten siūlyti išleisti knygą, nes dabar tai gali padaryti kartu su „ZoomBook“.
„ZoomBook“ ir „ApieVestuves.lt“ pakvietė kelias vestuvių planuotojas sukurti savo darbų knygas ir jose sudėtas geriausias emocijas, saldžius prisiminimus ir idėjas leisti pavartyti „ApieVestuves.lt“ skaitytojams. „Šioje knygoje sudėtos šilčiausios bei gražiausios „Pūstos suknelės“ idėjos“, – sakė Laima Griciūtė. Taigi, pristatome pirmąją knygą, kurią sukūrė „Pūstos suknelės“ sumanytoja ir vestuvių planuotoja L. Griciūtė. Kviečiame apsilankyti ir virtualiai pavartyti knygą čia

 Laimos Griciūtės pasakojimas apie kūrybos procesą ir pačią knygą

Kurti knygą buvo labai smagu, kadangi teko pavartyti prabėgusių sezonų nuotraukas, sugrįžo kūrimo, planavimo prisiminimai. Geriausias jausmas užplūsta knygoje pamačius sunkaus darbo vaisius su geriausiais darbo rezultatais. Tai priminimas apie gerą darnios ir kūrybingos komandos darbą. Esu dėkinga fotografams, kurie visuomet įamžina mūsų kurtą aplinką. Be jų liktų tik telefoninės nuotraukos, kurios nesuteikia tiek daug džiaugsmo ir nėra tokios reprezentatyvios.
Tokia knyga bus tokia pat naudinga einant į susitikimus su naujais klientais, pasakojant vestuvių istorijas, kaip apgalvotas, iki smulkmenų parengtas dekoras turi įtakos vestuvių šventei. Ir, žinoma, ta stebuklinga akimirka, perverčiant tokią knygą su maloniais prisiminimais prie kavos puodelio...
Knygoje sudėtos kelių pastarųjų metų vestuvių dekoravimo istorijos bei naujausi 2016 m. dekorai. Po kiekvieno sezono pasidarydavau keletą nuotraukų su gražiausiomis akimirkomis ir nusiųsdavau jas draugėms ar jauniesiems, tačiau turėti visą knygą yra kažkas tobulo! Norėčiau tokią pasidaryti po kiekvieno sezono, kadangi įspūdingų vestuvių ir įdomių istorijų daugiau, negu galėtų sutalpinti viena knyga. Neslėpsiu, kaskart peržiūriu šią knygą ir viduje didžiuojuosi savimi bei savo nuostabiomis pagalbininkėmis!
 Ačiū „ZoomBook“!
 Laimos įspūdžiai kai gavo knygą
Laimos G. asm. arch. nuotrauka
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai