Svečių sąrašas – košmaras. Kaip jo išvengti?


NAUJAUSIOS IDĖJOS, KAIP DEKORUOTI 2017 METŲ VESTUVES

Lino Dambrausko nuotrauka
Šventei dekoras suteikia savitą charakterį, nuotaiką, stilių, labai daug pasako apie jos kaltininkus ir kaskart tą pačią vietą gali atskleisti naujomis spalvomis. Todėl dekoras yra labai svarbi šventės dalis, kitaip vakaras atrodys tik kaip eilinė vakarienė restorane su artimaisiais. Juk ir nuotraukas žiūrėti smagiau, kai matai tiek daug įgyvendintų idėjų.
Taigi, pabandėme surasti ir susisteminti bent nedidelę dalį svarbiausių puošybos naujovių, tendencijų, hitų, įdomybių, kurios turėtų būti aktualios visoms 2017-ųjų metų nuotakoms. Tačiau, kaip visada sakau savo klientėms, svarbiausia yra savitumas, derėjimas, atsižvelgiant į bendrą kontekstą, o ne „trendai“. Kaimo sodybai vienas stilius ir naujovės tinka, o miestui reikia visai kito.
Metalizuotos detalės: sidabras, auksas, varis ir  visa, kas tik patinka. Tačiau neapsigaukite, šį kartą tai ne tik nuobodūs „blizgučiai“, tai daugiau rafinuota mada, kai matinis, neblizgus metalas derinamas su baltais įdomių formų akcentais. Galima kurti baltos ir aukso spalvų gamą ir tai nebus gal jau pabodusi klasika, tai gali būti labai modernios industrinės formos, detalės, modernus šiuolaikinis miesto stilius. Sąla širdis nuo grožio.
Popierius: didžiulės popierinės dekoracijos, gėlių žiedai, didesni už žmogų net tris kartus, girliandos, žvakidės bei kiti stebuklai. Pradėkite stebinti savo svečius siųsdami neįprastus, stebinančius kvietimus, lyg norėtumėte jiems pasakyti: „Įsivaizduoji, tai įmanoma pagaminti iš popieriaus ir tai yra kvietimas tau į mūsų vestuves“.
„Boho chick“ stilius! Kaip jį geriau pristačius… Tai truputį čigoniškas, bohemiškas, bet modernus, su daugybe nėrinių ir galbūt plunksnų, vainikėlių ant galvų stilius su neoficialesne apranga svečiams ir patiems jauniesiems. Ypač tinkamas užmiesčio vestuvėms, kur ežeras, miškas, medis...
„Rustic“ stilius ateinančiais metais bus labai populiarus, todėl visi, prijaučiantys gamtai, natūralumui, pasirinkę savo šventės sodybą miško prieglobstyje, naudokite kuo daugiau natūralių detalių, susiliekite su gamta ir būkite jai draugiški. Derinkite ir su modernumu.
Pilka spalva: ypač populiaru ją derinti su visomis spalvomis. Tai ypač gera spalva, kuria galima pakeisti baltą, jei ji jums pabodo. Tinka ir su blizgiomis detalėmis bei spalvotomis gėlėmis.
Balta spalva. Derinamos baltos gėlės ir visų atspalvių detalės tarpusavyje.
Kabančios didelės detalės: užuolaidos, sietynai, gėlių kompozicijos virš stalo ir panašiai.
Industrinis stilius vis dar bus labai labai populiarus ir ypač tinka vestuvėms mieste.
Lazeriu pjauti užrašai – oriniai , gražūs.
Lemputės, apšvietimai, žvakidės, šviestuvai, žibintai, šviečiančios raidės.

Ar jau skaitei? 

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai