Kaip ir po kiek skaičiuoti vestuvių vaišes?


SODYBA VESTUVĖMS PUSIASALYJE: ILGA PAKRANTĖ IR VANDENS RAMYBĖ

Nuotrauka iš sodybos arch. 
Vestuvių planavimas susideda iš daugybės svarbių detalių, tačiau viena svarbiausių yra vietos paieška. Tik suradę tinkamą vietą šventei, jaunavedžiai pradeda galvoti apie tolimesnius planavimo darbus, tokius kaip vaišės, dekoracijos ir pan. „ApieVestuves.lt“ nori, kad Jūsų vestuvių planavimas būtų malonumas, o pasiūlymų jūra neužplūstų didžiulėmis bangomis. Tad suradę gerus pasiūlymus, nedelsdami dalijamės su Jumis. Šį kartą užtikome tikrą perliuką ant ežero kranto. Pristatome jaukiame gamtos kampelyje įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Virinta“!
Nuotrauka iš sodybos arch. 

Didelė erdvė, nepaliksianti abejingų aktyvaus laisvalaikio mėgėjų

Šalia medžių ošimo ir tyvuliuojančio vandens ramybės išpuoselėtoje sodyboje siūloma ir daug aktyvių pramogų. Čia yra ir sūpynės, paplūdimio tinklinio bei krepšinio aikštelės, pirtis, kubilas. Todėl net ir labai skirtingi Jūsų šventės svečiai čia atras save. Mėgstantys sportą galės savo energiją išlieti krepšinio bei tinklinio aikštelėse. Vaikams nuobodu tikrai nebus – žaisti ir krykštauti kviečia vaikystės klasika tapusios sūpynės bei didelis sodybos kiemas. Antrąją dieną suburkite savo svečius pažaisti paplūdimio tinklinį, na, o jeigu švenčiate ne vasaros metu, Jūsų laukia garuojantis kubilas ir pirtis!
Nuotrauka iš sodybos arch.

Visi patogumai šventei: nuo stumdomų durų iki erdvių vietų nakvynei

Pasak vestuvių dekoratorių ir planuotojų, daugelis kaimo turizmo sodybų nėra patogios dekoravimui, kadangi yra ir taip puoštos įvairiomis detalėmis, dažniausiai sendaikčiais ar faunos elementais, tokiais kaip ragai, iškamšos ir kt. Sodybos „Virinta“ erdvė išpuoselėta ir pritaikyta dekoravimui pagal kiekvieno poreikius. Jūsų šventės dekoratoriai ar Jūs patys nesunkiai įgyvendinsite savo norus ir realizuosite savo vestuvinę tematiką. Didžiojoje salėje įrengtos stumdomosios durys, dalijančios erdvę į dvi dalis: mažąją ir didesniąją. Kadangi ir mažoji patalpa turi tiesioginį susisiekimą su virtuve, galima atvežti tortą, šampano taurių piramidę ir pan., kol svečiai mėgaujasi švente ir nemato viso pasiruošimo. Be to, sodyboje įrengta net 120 miegojimo vietų, todėl čia laukiami net ir didžiausi kolektyvai.
Nuotrauka iš sodybos arch.

Sodyba ant ežero kranto – norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio

Pusiasalyje įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Virinta“ ideali vieta Jūsų fotosesijoms. Ilga vandens pakrantė ir trys lieptai neabejotinai taps romantiška aplinka Jūsų nuotraukoms. Griebkite valtį, dekoruokite ją ir atsisakykite tradicinių nuotraukų automobilyje!
Tiems, kurie svajoja apie santuoką po atviru dangumi, ši sodyba idealiai tiks. Įsivaizduokite – gėlėmis puošta arka ant ežero kranto, gaivus vėjo dvelksmas nuo vandens, paukščių čiulbesys ir Jūs, laikantys vienas kito rankas. Tobula, ar ne? O, be to, didįjį sodybos pastatą juosia terasa ir tiltelis, kuris, kaip teigia „Virintos“ savininkai, jau tapo gražia svečių tradicija simbolizuoti nuotakos nešimą. Tad šioje sodyboje galėsite įgyvendinti visus savo norus –nuo ceremonijos po atviru dangumi iki vakarinės dalies su visais pageidaujamais papročiais!

Ar jau skaitei? 

 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai