„Inži“ mados galerija pataria: kokią pamergių suknelę rinktis šį sezoną?


SUPER MIELOS IDĖJOS KAIP PIRŠTIS PER ŠVENTES

Linas Dambrauskas nuotrauka.
Super mielos idėjos kaip pirštis per šventes - foto, video ir patarimai. Sėkmės. Nusiųsk šį tekstą tam, kam reikia paskatinimo. Gi žinai apie ką mes.

Manekenų iššūkis

 

Myli šunis? Turi auksines rankas?  Išbandyk šias idėjas

Pinterest.com nuotrauka

Pinterest.com nuotrauka

Pinterest.com nuotrauka

Pinterest.com

Ši idėja nieko nekainuoja, o atrodo auč kaip smagu

Pinterest.com nuotrauka

Linkime teigiamo atsakymo ir daug emocijų. 

Legendinė reakcija į žiedą, ar jau matei?

Kokį ir kaip žiedą rinktis keli patarimai

Koks dydis?

Jis nužiūrinėja vitrinas su puikiausiais žiedais, bet konsultantės paklaustas apie merginos piršto dydį pradeda raudonuoti. Klasikinė situacija, kurios išvengti galima pasitelkus kelias gudrybes.
Jei įmanoma, trumpam nugvelbkite bet kokį merginos žiedą ir skuoskite į artimiausią juvelyrikos saloną – ten gal ir nerasite norimo žiedo, bet specialistai pasakys, kokio dydžio žiedus nešioja mergina.
Jei tokios išdaigos daryti nedrįstate, teks žiedelį pasiskolinti tik minutėlei. Maukite ant piršto (ant bet kurio) ir žymekliu ar tušinuku pasižymėkite, iki kiek žiedas užsimovė. Nelaukite, kol žymė nusiplaus – apsilankykite juvelyrikos salone.

Kaip išrinkti modelį?

Sužadėtuvių žiedų madų nėra, o šiuos papuošalus galima skirstyti į du stilius – klasikinį ir modernų. Klasikinis – plonas aukso žiedas su iškiliu karūnėlėje įstatytu deimantu. Tiesa, ne visiems prie širdies klasika, tad dabar galima rasti įvairiausių modelių žiedų – su keliais brangakmeniais ar be jų, raižytu paviršiumi ir visai ne auksinių.
Prisiminkite auksinę taisyklę – būtina atsižvelgti į merginos skonį, bet nepamirškite, kad būtent jums reikės iki gyvenimo pabaigos žiūrėti į šį papuošalą.
Renkantis modelį svarbu ne tik skonis, bet ir praktiškumas – nesirinkite itin aukšta karūnėle (juvelyrų kalba – kastu arba apsodu) žiedų. Jie plėšys merginos pėdkelnes, draskys drabužius, netilps po pirštinėmis ir nesvarbu, kad jie kainuoja labai daug – kasdienai tokie žiedai tiesiog nepatogūs. Tokį galėsite įteikti bet kuria kita gyvenimo proga ir tikrai nudžiuginsite mylimąją.

Deimantai – amžino gyvenimo simbolis

Sužadėtuvių žiedai dabar labai atviri naujovėms – ne tik modeliai, bet ir akmenys gali būti kuo įvairiausi – cirkonis, rubinas, granatas, smaragdas, perlas ar kas tik norite, bet visi žino, kad sužadėtuvės pažymimos deimantu. Sakysite, dėl to, kad jis prabangiausias. Visai ne. Visi prieš tai išvardinti akmenys yra ne mažiau puikūs nei deimantas, bet turi vieną trūkumą – jie yra trapūs. Nepamirškite – sužadėtuvių žiedas bus kasdienis aksesuaras, todėl jis turi būti patvarus. Todėl net ir pats mažiausias deimantas, apie kurio tvirtumą nereikia nė kalbėti, yra tinkamiausias akmuo šiam reikalui.
Aišku, nevalia pamiršti ir lyrikos – deimantai ne tik geriausi merginų draugai, bet ir amžino gyvenimo simbolis.
Nepamirškite spalvos
Modelį išsirinkote, dėl akmens apsisprendėte, vienintelis likęs niuansas – metalas ir jo spalva. Vieni renkasi sidabrą, kiti platiną, bet šioje srityje nugalėtojas vis dėlto yra auksas. Šiais laikais – baltas. Raudonas jau neteko savo karūnos, o geltonas visuomet išlieka klasika.
Atkreipkite dėmesį, kokios spalvos ir metalo papuošalus nešioja jūsų mylimoji ir derinkite prie jų. Nepamirškite, kad jai reikės juos nešioti kartu. Jei mėgstate planuoti iš anksto – pagalvokite ir apie vestuvinių žiedų metalą ir derinkite prie jo. Jei planuojate labai iš anksto – įsigykite žiedą-komplektą – vienas žiedelis sužadėtuvėms, kitas vestuvėms, o trečias – gimus vaikeliui. Visus tris sumovus kartu jie harmoningai taps vienu žiedu.
Nesižavėkite platina ir jos tvirtumu – taip, ji kietesnė, bet tuo pačiu ir labiau braižosi.

Skiltis merginoms

Sveikiname, jums turbūt ką tik pasipiršo ir norite sužinoti viską apie savo sužadėtuvių žiedą. Svarbiausia, nepamirškite, kad šį žiedą reikia prižiūrėti. Nepatingėkite kartą per metus jį nunešti juvelyrui, kad iš naujo nušlifuotų, nupoliruotų, pažiūrėtų, ar tvirtai akmenį laiko karūnėlė, ir ją, jei reikia, pataisytų.
O jei jūs vis dar neturite išsvajoto žiedelio, gal ženkite pirmą žingsnį pati – pagal specialius užsakymus jau gaminami sužadėtuvių žiedai vyrams. Jeigu norite, galite pasigaminti du vienodus – sau ir jam.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai