Darbai, kuriuos būtina atlikti iki Naujųjų metų (atmintinė)


IŠSKIRTINĖS SUKNELĖS JAU LIETUVOJE

Ar kada nors įsivaizdavote save, einančią link altoriaus su įspūdingo grožio suknele? Įkvepiate gilų oro gurkšnį ir žengiate link savo mylimojo, kuris netekęs amo bando sulaikyti ašaras ir mintyse kartoja: „Ji – mano karalienė!“. Jūsų raudonos lūpos virpa iš susijaudinimo, tačiau stengiatės neišsiduoti, pakeliate smakrą aukščiau ir matote susižavėjusias svečių akis, delnai prakaituoja laikant puokštę, bet liko tik pora žingsnių. Mama nejučia susigraudina, o pabučiavęs tėtis tyliai pašnibžda: „Tu visad būsi mano princesė“. Tas jausmas išlieka amžinai... Prie jo dalele prisidėsime ir mes, pasiūlydamos ypatingas vestuvines sukneles.
Vestuvių mados studija „DIVA“ – naujai Kauno senamiestyje atsidarantis prabangių ir naujausias tendencijas diktuojančių suknelių butikas.
Baltijos šalyse „DIVA“ studija bus vienintelė oficiali prekinio ženklo „Lorenzo Rossi“ atstovė, taip pat turėsime ir „Milla Nova“ išskirtinių suknelių bei „Crystal Design“ haute couture visą kolekciją. Studija „DIVA“ ypatinga, nes suknelių, kurios apsigyvens joje, nerasite niekur kitur Baltijos šalyse – tik pas mus.
Į savo studiją atrinksime pačias įspūdingiausias, gražiausias, įdomiausias sukneles. Stengiamės dėl būsimų nuotakų, kad jos pasijustų ypatingomis savo vestuvių dieną.
Mintis įkurti šią studija gimė po to, kai į Lietuvą atsivedėme visiškai naują italų dizainerio „Lorenzo Rossi“ prekinį ženklą.
Žiūrėdami į 2017 metų sukneles, supratome, kad studija taip pat turi būti prabangi, kad besirinkdama vestuvinę suknelę nuotaka pasijustų svarbi – būtent tokia ji mums ir yra. Todėl net nedvejodamos „DIVA“ studijos patalpas patikėjome vienai garsiausių interjero dizainerių Lietuvoje – Kristinai Grybaitei. Jos sukurtu rezultatu labai džiaugiamės, nes dauguma klausimų mūsų mintys sutapo.
Laikas bėga labai greitai, studija sparčiai įrenginėjama ir iki jos atidarymo liko tik nepilni du mėnesiai (planuojama „DIVA“ atidarymo data – 2017 02 10). Būtent vasarį visas nuotakas norėsime pakviesti į naują „DIVA“ studiją susipažinti su mumis, pakelti po taurę šampano, apžiūrėti sukneles ir suplanuoti savo asmeninį vizitą pas mus.
Iki naujos „DIVA“ studijos atidarymo šiuo metu mūsų turimas 2017 metų sukneles galite pasimatuoti studijoje „D'dress“ (Laisvės al. 98−7, Kaunas).
Sekite naujienas: www.divastudija.lt ir „Facebook“: https://www.facebook.com/DIVAstudija.lt/ ir „Instagram“: diva_vmstudija
Susisiekite el. p. info@divastudija.lt ir tel. +37068422080
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai