Už ką ir kiek mokame dekoratoriams?


KO VENGTI 2017 M. VESTUVĖSE PAGAL „VOGUE“

 
Lino Dambrausko nuotrauka 

Planuodami savo vestuves, turbūt skaitote daug straipsnių, stebite „Facebook“ įrašus, nardote „Pinterest“ jūroje ir alpstate nuo idėjų genialumo? Pritariame, jus viskas žavi, yra nauja ir net labai įdomu, nes jūsų gyvenime tai įvyks pirmąjį kartą ir, jei per pastaruosius kelerius metus nesate dalyvavę dešimtyse vestuvių, viską labai norėsis panaudoti savo šventėje.

Stebite madas ir naujausias tendencijas, tad pasistenkite, kad šių dalykų jūsų vestuvėse jau nebebūtų. Nes visiems, na, bent jau daugumai, per pastaruosius kelerius metus jie labai atsibodo.

Ko vengti, jei jūsų vestuvės vyks 2017 m.:

 1. Gėlių vainikų. Juos keiskite tiaromis, itin dideliais veliumais.
 2. Maisto furgonų. Nors Lietuvoje jie netapo labai madingi, tačiau per vestuves gatvės maisto tikrai nebereikia.
 3. Jaunųjų vardais pavadintų gėrimų ar patiekalų. Lietuvoje tai nebuvo taip populiaru kaip užsienyje, bet per pastarąsias kelias vasaras visur buvo galima rasti užrašų „Jaunikis Tadas stato“, „Jaunikio Jono baras“ ir pan. Nebedarykite to – jau labai atsibodo.
 4. Paprastų ir lengvų šeimyninių vakarienių. Pats metas grįžti prie elegancijos, juk tai jūsų vestuvės. Neišgirdote? Vestuvės – tai didelė šventė!
 5. „Rustic“ ir „boho“ stilių. Jie jau išėjo iš mados ir viskas tuo pasakyta. Lietuvoje „rustic“ labai madingas, bet jam laikas į pavėsį – užleisti vietą naujiems vėjams ir idėjoms.
 6. Pamirškite „Pinterest“. Taip, jis nuostabus įkvėpėjas, bet kiek galima kaupti nuotraukas ir nešioti jas planuotojai, vizažistei ir kitiems. Kurkite savo idėjas, kurios būtų vertos „Pinterest“, o ne kopijuokite.
 7. Nenaudokite metų spalvos (šiemet ji – žalia) bet kur ir bet kada. Labai neskoninga, kai tendencijos pritempiamos.
 8. „Konversų“ ir kaubojiškų batų. 2017 m. vestuvėse jie keliauja tiesiai į batų dėžes ir iš ten neišlenda, kol nebus sušoktas paskutinis vestuvių šokis.
 9. Vien tik balta, kur dairais – maistas, apranga, dekoras ir t. t. Pamirškite tai. Naudokite kitas spalvas.
 10. Pamirškite, kad Amerikoje nuotakos tėvai apmoka milžiniškas šventės sąskaitas. Pamirškite, kad jaunųjų tėvai šias sąskaitas apmoka ir Lietuvoje. Pats metas už viską sumokėti patiems. Neturite tiek? Planuokite savo šventę kitaip.
 11. Milžiniškoms nuotakos puokštėms sakome SUDIE. Atėjo metas išlaisvinti nuotakos rankas.
 12. Svečių sąrašo sudarymo košmaras praėjo. Nebereikia jaustis kaltam, kad nekvieti į vestuves visų, „kuriuos priklauso“. Būkite laisvi ir kvieskite svečius, kuriuos tikrai norite matyti savo šventėje.
 13. Girliandų (dažniausiai – gėlių girliandų), kurios tęsiasi per visą stalą. Išlaisvinkite stalus nuo perdėto svorio.

Ar jau skaitei, kad:

 1. Daugelis nuotakų pirmai nakčiai renkasi seksualius apatinius ir jų po to nedėvi, netgi išmeta ir vestuvių naktį su jais jaučiasi itin nepatogiai ---> STRAIPSNIS 
 2. Pagaliau publikuotas video apie vestuvių planavimą ir parodoma kokia komanda išties dirba prie vienų vestuvių ---> VIDEO 
 3. Kaune atsidaro vienintelis Baltijos šalyse prabangiausių suknelių salonas. Dėl tų suknelių pametę galvas viso pasaulio nuotakos. Peržūrėk GALERIJĄ. 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai