VAMP mados namai: 2013 m. kolekcija


SANTUOKOS ETIKETAS: NIEKADA APIE TAI NEKALBĖK SU DRAUGAIS

Nuotrauka : Lino Dambrausko 

Kiekviena šeima turi savo taisykles ir paslaptis. Bet nėra to blogo ar gero, apie ką moterys nepasikalba gerų draugių būrelyje. Pamiršk „Seksą ir miestą“ bei visus kitus filmus ar serialus ir gerbk savo antrą pusę, saugok šeimos ramybę ir niekada niekada (ar sutariam?) nekalbėk su draugais ar draugėmis apie:

  1. Seksas. Ši tema su draugais yra tabu. Niekada nekalbėk nei apie pozas, nei apie laiką, kada jums patogiausia ir labiausiai patinka mylėtis, nepasakok, kiek kartų tai darėte tėvų lovoje, ir pan. Tai yra tabu ir ši informacija priklauso tik Jums. Jei reikia pagalbos – kreipkitės į seksologus.

  2.  Nekalbėti apie paslaptis ir pasižadėjimus laikyti liežuvį už dantų. Jei pažadėjote – tylėkite. Jei labai norėsis kažkam kažką pasakyti – dienoraštis Jus išklausys. Net jei susipykstate, nereikia „Facebook“ rėkti apie tai, kad „tu padarei tą ir aną...“. Elkitės kaip suaugę.

  3. Jūsų sutuoktinio, taip pat kaip ir Jūsų, pajamos ir skolos yra tik Jūsų asmeninis ir Jūsų banko reikalas. Turite problemų – kreipkitės į specialistus. O visi laimėjimai ir pralaimėjimai yra tik jo ir Jūsų reikalas.

  4. Nemenkinkite vienas kito kitų akyse. Šiandien jaučiatės prasčiau ir norite išpasakoti draugėms, kad jis neneša šiukšlių, nelaiko Jūsų už rankos, vakare kompiuterio ekrane žiūrint filmą, nemiegate šaukštuko poza, kaip matėte daugybėje nuotraukų „Pinterest“? O jeigu per gimtadienius, anot Jūsų draugių tribūnos, jis nedovanoja Jums deimantų ir prabangių prekių, tai išrenka tik visišką šlamštą? Tokiomis dienomis geriau jau patylėkite, nes rytoj gailėsitės ir bus gėda su draugėmis ir savo meile susitikti vienoje aplinkoje . Ir prisiminkite, žodis – tikrai ne žvirblis, jis greičiau gegutė, nuolat bus kukuojamas, tik skirtingų paukštelių ir neaišku iki kur nuskris. O tada jau bus gėda Jums.

 Sėkmės laikant liežuvį už dantų.

 

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai