82 frazės, kurias galima išgraviruoti ant vestuvinių žiedų


VESTUVIŲ SVEČIAMS ŠIE DALYKAI VISIŠKAI NERŪPI

Nuotrauka : Lino Dambrausko

Planuodamos vestuves, dažnai daug darote dėl kažko – mamos, tetos, tėčio, vaikučių ir pan. Tačiau tai tik kliedesiai ir taip elgtis jau nebereikia. Viską savo šventėje darykite dėl savęs ir kaip norite būtent Jūs.

 Norite žinoti, kas svečiams tikrai nerūpi? Peržiūrėkite šį sąrašą:
  • Svečių knyga, padėta kartu su tušinuku. Tokios jos dažnai būna nuobodžios. Kodėl Jums neparuošus svečių knygos, pavyzdžiui, su „Polaroid“ momentiniu fotoaparatu? Ar tai Jums atrodo nuobodu? Tai tikrai geriau, nei paprastai kažką parašyti. Mes, asmenukių (angl. selfie) karta, viešai grožimės savo atvaizdais, tad suteikite svečiams progą nusifotografuoti – viena nuotrauka jiems, kita į svečių knygą. Tikrai gražių svečių knygų rasite www.liumy.lt.
Patikrink, kaip atrodo jų vidus www.liumy.lt
Patikrink kokių spalvų jie turi daugiau www.liumy.lt
  • Specialūs jaunikio ir nuotakos gėrimai. Leiskite svečiams vaišintis tuo, kuo jie nori.
  • Žaidimai belaukiant jaunųjų. „Pinterest“ galite rasti daugybę idėjų, kaip užimti svečius, tačiau pamirškite tuos žaidimus. Jie gražiai atrodo tik „Pinterest“, todėl protingai suplanuotas laikas nuo ceremonijos iki šventės bus tūkstančius kartų geriau. Atsakingai planuokite laiką ir pasirūpinkite savo svečiais (angl. guest friendly). Jei to nepavyksta padaryti, kreipkitės pagalbos. Kelios idėjos, kaip sutrumpinti laiką nuo ceremonijos iki šventės: fotosesija prieš vestuves, po vestuvių, fotosesija prieš ceremoniją, pusvalandžio fotosesija – geras fotografas tikrai sugebės padaryti daug kadrų ir jūs turėsite nuotraukų savo albumui.
  • Svečiams visiškai nerūpi jūsų inicialų siuvinėjimai ant servetėlių. Jie ten taip pat valysis maisto likučius, nesvarbu, ar jos bus su inicialais, ar ne. Svečiams nereikia specialių indų, nors jie būtų ir iš specialiai iš Kinijos gabento porceliano. Jiems tai bus tik lėkštė ir taurė. Pataupykite savo nervus.
  • Svečiams nerūpi ir jie nenori fotografuotis ar filmuoti jums ateities palinkėjimų. Šias idėjas palikite ateičiai – per gimtadienį ar kitą šventę.
  • Dovanų teikimas. Svečiai nori kuo greičiau pasakyti, ką pasirepetavo, ir įteikę dovaną dingti iš akių visai jūsų svečių miniai.
Ar skaitei apie:
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai