Kiek laiko laukti nuotraukų iš fotografo normalu?


„TROLLBEADS“ TINKA IR VESTUVĖMS

Vis dažniau jaunieji nusprendžia vestuves paversti itin originalia ir išskirtine švente. Iš tradicijų sąrašo išbraukiami ne tik piršlio korimas, rūtų vainikėlio segėjimas, namų aukuro perėmimo papročiai, bet net ir puošimasis kukliais, santūriais ir dažnai vienam kartui pirktais papuošalais. Kokios alternatyvos? Galų gale norisi, kad santuoką primintų ne tik vestuviniai žiedai, spintoje kabanti prabangi suknelė ar įspūdingos nuotraukos.

Kas yra šie stebuklingieji karoliukai

FOTO: Fashion Gold
Danų kuriami rankų darbo karoliukai „Trollbeads“ puikiai tinka ir šiai išskirtinei progai. Murano stiklu, sidabru, auksu ir net brangakmeniais dekoruoti troliukai visą gyvenimą primins jūsų vestuvių dieną ir, kas nuostabiausia, juos galėsite dėvėti kasdien ir apyrankę ar vėrinį pildyti jūsų šeimos prisiminimus simbolizuojančiais naujais karoliukais. Be to, šie papuošalai skirti ne tik moterims. Pasipuošti vestuvių dieną juk nori ir jaunikis! Šviesios odos apyrankė su žmoną simbolizuojančiu karoliuku (tegu ir jos vardo pirmąja raide) skamba labai romantiškai.

Papuošalas su prasme

Specialių kolekcijų vestuvėms „Trollbeads“ nekuria, bet kiekvienas papuošalas turi prasmę. Mylimojo dovanota auksinė širdelė, pačiais gražiausiais žodžiais graviruotas „Meilės rankraštis“, karoliukas „Virsmas moteris“, kiekvienos nuotakos draugas baltasis perlas... Tai originali, kiekvieno asmeniškai ir pagal save sukomplektuota apyrankė, kuri yra unikali ir nepakartojama. Komplekte derės auskarai „Gėlės“ su baltais perlais ir vėrinys-fantazija su perlu, ant kurio irgi galite užverti norimus karoliukus.

Net princai ir princesės svajoja apie...

Vestuvių tematika „Trollbeads“ nėra svetima. Štai kolekcininkai itin medžioja auksinį karoliuką „Karališkos vestuvės“, kuris buvo sukurtas specialiai Danijos princo ir jos sužadėtinės vestuvių proga. Apvaliame karoliuke susipina dvi karūnos...

Kurkime šeimos tradicijas

Troliai – papuošalas visam gyvenimui ir palikimas ateities kartoms. Jie gaminami nuo 1976 metų, tad karoliukų vertė vis didėja. Gimus vaikeliui savo rinkinį galėsite papildyti karoliuku „Kūdikis – berniukas“ ar „Kūdikis – mergaitė“, o gal ir tuo, ir tuo. Šv. Valentino, Moters diena, šv. Velykos, gimtadienis ar šv. Kalėdos – kiekvienai šiai progai rasite išskirtinį karoliuką. Ir kai po Jūsų vedybų bus praėję 50 metų, sėdėsite abu suglaudę galvas ir liesdami kiekvieną karoliuką prisiminsite progas, kuriomis jie pas jus atsirado.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2010-05-13 15:58
mokytoja
esu jau viena nusiziurejus trliuka. o vestuvems ar tiktu, gal..
2010-04-30 11:37
Inga
nesizaviu siais akmenukais, maciau, kad ju stendai stovi didziuosiuose prekybos centruose, bet kazkaip nepatrauke akies.
2010-04-29 14:29
Angelina
suabejociau, ar troliu karoliukai tinka vestuvems. bet seip jie man labai patinka, turiu jau tris net:)
2010-04-29 11:59
Liza
tai jau kad tikrai jie savotiski..per vestuves nenoreciau su jais puostis.
2010-04-27 20:21
agija
man cia mados klyksmas, neaisku ar jei ilgaamziskuma turi ir verte.. mieliau jau perlu verini nesiociau nat rankos, negu kazkokius karolius
2010-04-26 23:01
tapati
man isvis tie karoliukai nepatinka. ka jau kalbeti apie vestuviu diena...
2010-04-26 13:20
Silva
nu nznau vietoj ziedu, tai nelabai ....
2010-04-26 09:48
Vilma
Na nezinau, man tai atrodo gana vaikiska.
2010-04-25 10:24
Gabriele
O gal vietoj ziedu galima situs karolius .... hmz ideja :) reikes brangiausiajam pasiulyti :)