Juodas Audi automobilis su vairuotoju per vestuves


FOTOEKSPERIMENTAS: „TA PATI SUKNELĖ, KITA PANELĖ“

Nuotrauka Alinos Paurazės
„Pop up“ butiko „Nuotakos spinta“ organizatoriai surengė fotoeksperimentą „Ta pati suknelė, kita panelė“ ir jame pakvietė dalyvauti tris merginas. Erika Martinonė, Grėtė Bagdonaitė ir Giedrė Dalikė turėjo progą pasipuošti trijų garsių nuotakų – Eglės Daugėlaitės, Sandros Šernės ir Liucinos Rimgailės – vestuvinėmis suknelėmis ir pamatyti save nauju amplua. Eksperimentą vainikavo Alinos Paurazės fotosesija, kurioje buvo siekiama atskleisti, kaip viena suknelė gali sukurti visiškai skirtingus įvaizdžius.

Atsižvelgdamos į fotoeksperimente dalyvauti sutikusių merginų charakterius ir unikalius bruožus bei visiškai atsiribodamos nuo nuotakos suknelių savininkių, plaukų stilistė Viktorija Novotorovaitė ir vizažistė EMMA sukūrė individualius trijų merginų įvaizdžius. Meistrės nepamiršo įtraukti ir naujausių mados tendencijų atspindžių, kuriuos rekomenduotų artėjančio sezono nuotakoms.

„Šį eksperimentą paskatino vedybų planuotojos Lauros Vagonės atsiųsta nuotrauka, kurioje nuotaka vilki 2016 m. „Nuotakos spintoje“ pirkta suknele. Negalėjome atpažinti nei šios suknelės, nei merginos, kuriai ji priklausė, todėl rausėmės archyvuose, kol radome pirmąją suknelės savininkę ir palyginome senąjį ir naująjį įvaizdį. Jie kardinaliai skyrėsi! Todėl norėjome parodyti, kaip panelė gali keisti suknelę“, – fotosesijos detalėmis dalijosi „Pop up“ butiko „Nuotakos spinta“ organizatorės Simona Krasauskienė ir Armina Staniulienė. 

Eglės Daugėlaitės vestuvių suknelė Erikai Martinonei tiko idealiai

Nuotraukos : Alina Paurazė photography

Per savo vestuves Eglė Daugėlaitė vilkėjo Airidos Skrickienės kurta suknele, pasirinktas klasikinio stiliaus makiažas ir šukuosena, taip siekiant ceremonijai ir vakarėliui sukurti tvarkingą ir neiššaukiantį įvaizdį. Tai E. Daugėlaitei idealiai tiko ir mergina atrodė fantastiškai. Fotoeksperimento metu šiai suknelei buvo ieškoma kitokio tipo moters – tokios, kuri savo šventei jos tikrai nesirinktų. Pasiūlytas įvaizdis patiko Erikai Martinonei ir ji pamatė save visai kitokiu amplua. „Kadangi per savo vestuves vilkėjau kelnių kostiumą, tikra vestuvinė suknelė man sukėlė ypatingus jausmus. E. Daugėlaitės suknelė nepaprastai patogi, elegantiška, kukliai romantiška. Vilkėdama ja jaučiausi be galo grakšti“, – sakė fotosesijos dalyvė E. Martinonė.

Nuotrauka : Alina Paurazė photography 

Plaukų stilistė V. Novotorovaitė: „Šukuosena Erikai Martinonei buvo sukurta tarsi ne meistro ranka: lengvos, specialiai nepreciziškai suformuotos garbanos, tarsi pačios merginos suimtos ir susegtos plaukų papuošalu. Tokia šukuosena sukurta kaip priešingybė tvarkingiems, palaidiems ir atgal susegtiems E. Daugėlaitės plaukams ir idealiai atspindėjo E. Martinonės asmenybę. Garbanos įvaizdžiui suteikė ir seksualumo, tačiau labiausiai išryškino romantiškus bruožus“.

Vizažistė EMMA pasakojo norėjusi atskleisti Erikos Martinonės moteriškumą, viduje slypintį aristokratiškumą bei pabrėžti jos švelnumą. Šio sezono tendencijas atspindėjo paryškintos akys, jai tinkantys akių pravedimai ir skaisti, gaivi bei švytinti oda.

Sandros Šernės „Pronovias“ suknele vilkėjo Grėtė Bagdonaitė

Sandros Šernės suknelę kūrė „Pronovias“ mados namai, kurią garsi moteris pirko 2012 m. Ji savo seksualumą ir laisvumą pabrėžiančia suknele pasipuošė po vidurnakčio – trankiame vestuvių vakarėlyje antroji suknelė pakeitė puošnią, pūstą nuotakos suknelę. Fotosesijos metu tapusi naująja suknelės šeimininke Grėtė Bagdonaitė pasakojo, kad su S. Šernės suknele ji jautėsi tiesiog puikiai. „Ši suknelė nuostabi, labai patiko puošnumo pridėjusios priderintos sidabrinės detalės ir sijono praskiepas, kuris subtiliai suteikė suknelei seksualumo. Šukuosena ir makiažas buvo lengvas, ne per ryškus, tinkantis nuotakai, o karūną primenantis plaukų aksesuaras leido pasijusti tikra princese“, − įspūdžiais dalijosi fotosesijos dalyvė G. Bagdonaitė.

 Plaukų stilistė V. Novotorovaitė pasakojo, kad lengvos netvarkingos garbanos Grėtei Bagdonaitei suteikė valiūkiškumo, kuris priešingas S. Šernės griežtam, tvarkingam įvaizdžiui. Pasirinktas masyvus plaukų papuošalas pabrėžė G. Bagdonaitės mergaitiškumą ir atspindėjo naujausias šukuosenų tendencijas – tai nuotakų plaukuose atsirandantys juvelyriniai dirbiniai.

 

Nuotrauka : Alina Paurazė photography

Vizažo meistrė EMMA pažymi, kad Sandra Šernė, savo vestuvių vakarėlio metu vilkėdama antrąja suknele, buvo klasikinio stiliaus nuotaka su subtiliomis seksualumo detalėmis. „O Grėtei Bagdonaitei norėjome sukurti mergaitišką įvaizdį, todėl pasirinkome itin švelnias spalvas. Pati suknelė yra labai puošni ir seksuali, todėl makiažas neturėjo suteikti papildomo svorio. Švelnios spalvos, ryškūs pravedimai sustiprina žvilgsnio galią, tačiau pagrindinis akcentas – akys“, – eksperimento detalėmis dalijosi EMMA.

 Liucinos Rimgailės suknelė idealiai tiko Giedrei Dalikei

Liucinai Rimgailei vestuvinę suknelę kūrė Aina Zinčiukaitė. Kaip pasakojo moteris, ji norėjo laisvos, besiplaikstančios ir judesių nevaržančios suknelės, tinkančios karštai vasaros dienai. Per vestuves L. Rimgailei buvo sukurtas romantiškas įvaizdis, todėl fotosesijos metu naujai suknelės šeimininkei, Giedrei Dalikei, buvo sukurtas naujas – femme fatale – įvaizdis. Pati eksperimento dalyvė pasakojo, kad matavimuisi sulaukusi suknelės, ji pajuto tarsi tai būtų šokėjos suknelė, pilna besąlygiškos meilės ir geros energijos. „Jaučiausi ypač gerai, bet gal dėl to, kad niekada ryškiai nesidažau – vien tai man nauja. Labai įdomus buvo mano pačios amplua“, – fotosesijos jausmais dalijosi G. Dalikė.

Plaukų stilistė V. Novotorovaitė pasakojo, kad nuo romantiškos Liucinos Rimgailės šukuosenos nutolta iki femme fatale įvaizdžio Giedrei Dalikei, kuris buvo sukurtas naudojant griežtą skyrimą, žemai formuojant messy kuodą, dekoruotą žvilgančiu plaukų aksesuaru. „Plaukų aksesuarai šį sezoną itin madingi, o ypač juvelyriniai dirbiniai“, – pridūrė meistrė.

Nuotrauka : Alina Paurazė photography

Vizažistė EMMA patvirtino, kad Liucinos Rimgailės įvaizdis buvo itin romantiškas, todėl Giedrei Dalikei buvo sukurtas griežtas, ekstravagantiškas makiažas, o ryškiomis lūpomis atspindėtos naujausios tendencijos.

Komanda:

 Makiažas – „Makeup by Emma“

Šukuosena – Viktorija Novotorovaitė

Papuošalai – „Lu accessories“

Fotosesija – UNISON salone

Fotografė – „Alina Paurazė photography“

Modeliai: Erika Martinonė, Grėtė Bagdonaitė ir Giedrė Dalikė. 

Suknelės – Eglės Daugėlaitės (dizainerė – Airida Skrickienė), Liucinos Rimgailės (dizainerė – Aina Zinčiukaitė) ir Sandros Šernės („Pronovias“).

 

 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai