Novilės ir Roberto vestuvės, vertos žurnalo viršelio


NAUJAS VESTUVINIŲ SUKNELIŲ PREKĖS ŽENKLAS LIETUVOJE

Į Lietuvos vestuvių mados rinką „Jan Si Bridal“ įskriejo kartu su „L`Oréal Baltic Bridal Fashion Show“ renginiu ir netrukus užkariavo itin subtilaus skonio damų širdis. „Jan Si Bridal“ suknelės tokios aristokratiškos ir kartu tokios paprastos, kad apsivilkusi jas jautiesi tarsi deivė, nužengusi nuo podiumo ar „VOGUE“ viršelio. Suknelės įvairiapusės – nuo plazdenančio šilko iki iš pirmo žvilgsnio sunkios tekstūros. Kas kuria šias sukneles ir kokia šios kūrybos vizija, kalbamės prie kavos puodelio sėdėdamos su Sigita Janelionyte, kurios vardo ir pavardės junginiu ir pavadinti mados namai „JAN SI“.

Sigita, kokiai moteriai kuriate?

Jei reikėtų trumpai apibūdinti, pasakyčiau tai anglų kalba – „Free-Spirited Woman“. Moteriai, kuri myli, kuri duoda, kuri ima iš gyvenimo tai, kas jai siūloma. Moteriai, nebijančiai būti savimi. Moteriai, su kuria pabendravęs jautiesi įkvėptas, bet ne „išsunktas“.

Kiek kolekcijų sukuriate per metus? Kaip atrodo Jūsų, kaip kūrėjos, darbas ištisus metus?

Ligi šiol per metus sukūriau dvi kolekcijas, skirtas Pavasario / Vasaros bei Šaltajam sezonui. Neturiu komandos, galima sakyti, devyniasdešimt procentų darbo atlieku pati, taigi, ir darbas kasdien vis kitoks... Vieną dieną galiu užsiimti konstravimu, kitą dieną – siuvimu, o trečiąją – bendravimu su klientais ir tiekėjais.

Ką veikiate laisvalaikiu? Iš kur semiatės jėgų ir energijos, įkvėpimo?

Didžiąją laisvalaikio dalį skiriu savo dukrytei Lourdes. Stengiuosi jai įskiepyti meilę gamtai, taigi, daug laiko praleidžiame gryname ore – miškuose, parkuose, gyvūnų fermose ir t. t. Pasisemti įkvėpimo, energijos ir pabūti su savimi lekiu į Londono centrą, aplankau galerijas ir parodas. Kartais užtenka keletą valandų pabūti su savimi – tada aš jau tarytum kitas žmogus. Žinoma, negalima praleisti ir kelionių. Bent keletą kartų per metus stengiuosi nuvykti ten, kur dar nebuvau.

Kodėl šiemet sukūrėte būtent nuotakoms skirtą kolekciją?

Šią mintį „audžiau“ jau seniai. Anksčiau nuotakos kreipdavosi į mane, bet negalėjau jų priimti, nes visas mano darbas buvo nukreiptas į parengtas („ready to wear“) kolekcijas. Taigi, galima sakyti, viskas išėjo labai natūraliai – iš klienčių poreikio ir mano aistros prabangiems audiniams. Kurgi kitur, jei ne vestuvinėse suknelėse, juos panaudosi...

Kokia ši kolekcija? Kaip ją apibūdintumėte trim sakiniais?

Galima ir trim žodžiais. Mažiau yra Daugiau .

Pristatėte kolekciją Lietuvoje, o kas toliau? Kas bus Jūsų nuotakos? Kur dar pristatysite savo sukurtas sukneles?

 Visų pirma, noriu pasakyti, kad be galo džiaugiuosi, jog galėjau būti šio nuostabaus, kokybiško renginio dalimi. Ačiū. Šiuo metu jau registruoju nuotakas ateinantiems vestuvių sezonams. Taip pat domiuosi galimybėmis pristatyti kolekciją Didžiosios Britanijos rinkai.

Pabaikite sakinį: „2017 m. nuotakos stilius...“.

Tiesiog siūlau nuotakoms išlikti savimi ir jaustis patogiai. Tegul profesionalų sukurtas įvaizdis papildo JUS, o ne Jūs jį.

Ką manote apie didelę nuotakoms kuriančių kūrėjų bazę Lietuvoje? Kur šiame daugiaaukščiame mados pastate matote save?

Aš be galo džiaugiuosi, kad žmonės kuria, ir visiems linkiu tik vieno – pasisekimo. Tegu kūryba būna ne tik hobis, bet ir puikus pajamų šaltinis. Kur atsidurs „Jan Si Bridal“ – parodys laikas.

Jei tipiška lietuvaitė Jūsų paprašytų sukurti tai, kas jai tiktų, nuo ko prasidėtų Jūsų darbas?

Nuo žmogaus asmenybės pažinimo sėdint prie kavos puodelio.

Kodėl negyvenate Lietuvoje?

Didžiojoje Britanijoje gyvenu daugiau nei dešimtmetį. Čia mano namai. Į Lietuvą grįžtu gana dažnai, taigi, į šį klausimą labai sunku atsakyti. Turbūt reikėjo atsidurti čia, kur esu, kad tapčiau tuo, kuo esu.

Ar jau skaitei ?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2017-04-01 11:00
bill
Very beautiful, try all kinds of wedding will make you more beautiful
http://www.evwedding.com/
2017-04-01 11:00
bill
Very beautiful, try all kinds of wedding will make you more beautiful
http://www.evwedding.com/
2017-03-05 12:49
Jovita
Visos pateiktos <a href="https://www.otto.lt/moterims/drabuziai/sukneles">suknelės</a> labai gražios :)
Atrodo patiogios, neįprastos ir traukiančios akį.