Tavo vestuvės vasarą – ar viską padarei? Pasitikrink!


NAUJOS IDĖJOS VESTUVĖMS – DOVANOS VIENAS KITAM IR TĖVELIAMS

Vestuvės – viena gražiausių švenčių, kurios metu norisi ne tik jaustis patiems pačiausiems, tačiau ir pagerbti artimiausius žmones. Nuo senų laikų gyvuoja graži tradicija padėkoti tėveliams. Dažnai tenka ilgai sukti galvą, kas tokiu atveju būtų tinkamiausia, tačiau gal didžiausius dalykus slepia paprastumas? Gal pasitelkus „Žinutę butelyje“ galima tiesiog pasakyti, ką, kaip ir už ką myli ar brangini?
Juk būtų smagu, jeigu jaudulio kupinas vestuvių rytas prasidėtų šypsena, kurią neabejotinai sukels priminimas, kodėl Jūs mylite:
  •  ...mano laimė tau svarbesnė už savąją,
  •  ...nuolat svajojame apie ateitį kartu,
  •  ...mūsų meilė turi aromatą,
  •  ...tu išplauni indus, kai aš to nenoriu daryti,
  •  ...esi ta laimė, kurią galiu apkabinti abiem rankomis,
  •  ...būnant su tavimi, net žiema nėra šalta – ji kupina šiltų prisiminimų.
Norint dar labiau nustebinti žmogų, po vieną buteliukų su priežastimi galima įteikti kiekvieną savaitės prieš vestuves dieną. Hm... Pabundi, o prie kavos puodelio laukia nuostabūs žodžiai. Argi tai ne romantiška? Ir nebūtina būti poetu, kad galėtum išreikšti giliausius romantiškus jausmus – užtenka vos kelių eilučių, kad mylimo žmogaus veidą nutviekstų ta nuoširdi šypsena.
 
Tai galėtų būti ir padėka tėveliams. Kodėl gi, švenčiant savo meilės dieną, pačiais šilčiausiais žodžiais jiems nepasakius „Ačiū“? Juk nebūtinos didelės ir brangios dovanos, kartais pati brangiausia – žodžiai iš širdies į širdį. Jeigu nesugalvojate, ką parašyti (juk būna, kad pritrūksta žodžių), štai keletas pasiūlymų, kaip pasakyti, kodėl juos mylite:
  •  ... kai grįžtu namo, visada iškepi skaniausius blynus,
  •  ...nes jūs išmokėte mylėti,
  •  ...nes niekur kitur nesijauti toks mylimas kaip namuose.
 
„Žinutės butelyje“ rinkinį sudaro 7 skaidrūs buteliukai su lapeliais, kuriuose parašyta, kodėl mylite ar branginate artimą žmogų. Lapeliai sulankstyti ir sudėti į buteliukus taip, kad išlaikytų paslaptį tol, kol jie nebus atidaryti. Visi buteliukai supakuoti į 12,5 x 12,5 x 2 cm dėžutę su juostele „Myliu tave, nes… Tik tau, tik apie tave“.
Sudomino? Kreiptis į giedre@zinutebutelyje.lt
 

Ar jau skaitei ?

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai