Bangos ir Viliaus vestuvės


FANTASTIŠKAI SUDERINTAS PAMERGIŲ IR PABROLIŲ GARDEROBAS

ASOS deriniai
Planuodama vestuves būsimoji nuotaka rūpinasi ne tik savo, bet ir pamergių suknelėmis, kurios turi didelę įtaką bendram vestuvių stiliaus įspūdžiui.
Nėra vieningos nuomonės, kokia visgi turėtų būti pamergių suknelė. Tai kiekvienos iš jūsų individualaus skonio, stiliaus, pasirinkimo reikalas. Pamergių suknelės gali būti itin prabangios ir puošnios, ekstravagantiškos, žaismingos ar klasikinės ir kuklios. Jų pasirinkimas, pirmiausia, priklauso nuo jaunųjų pageidavimų, vestuvių idėjos, šventės laiko ir vietos. Šiandien „Inži“ galerijos direktorė Ingrida būsimoms nuotakoms bei jų pamergėms pataria, kokias pamergių sukneles patariama rinktis šį pavasarį – vasarą, kad jūsų šventė taptų ne tik smagia ir įsimintina, bet ir stilinga švente.

Figūra

Dažniausiai vestuvėse būna daugiau nei viena pamergė, tačiau jų suknelės jokiu būdu neprivalo būti vienodos. Jos tiesiog turi derėti viena prie kitos. Jei būsimoji nuotaka nori pati išrinkti sukneles pamergėms, ji turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad pamergių figūros yra skirtingos. Jei vienos suknelės modelis tiks vienai pamergei, tai jis gali visai netikti kitai pamergei. Todėl geriausia būtų rinktis skirtingų, tačiau vienas prie kito derančių modelių sukneles. Svarbu, kad suknelė išryškintų kiekvienos pamergės privalumus, paslėptų trūkumus, leistų jaustis žavingai ir patogiai visos šventės metu. Norint išlaikyti vientisumą, galite rinktis vienodą suknelių spalvą, ilgį, aksesuarus. Bendras suknelės modelis tegul lieka pagal kiekvienos pamergės skonį bei figūrą.

Siluetas

Klasikinio stiliaus vestuvinės suknelės tinka daugeliui kūno linijų. Visuomet gražiai ir elegantiškai atrodys siluetas panašus į raidę „A“ - tai suknelė prigludusi viršuje ir palaipsniui platėjanti. Norinčioms pademonstruoti gražias kūno linijas ir pabrėžti kojų seksualumą patariama rinktis trumpas sukneles. Šio tipo suknelės dažnai neatrodo tokios prabangios ir ekstravagantiškos kaip ilgos, todėl jas galima puošti įvairiais aksesuarais: gėlėmis, nėriniais, klostėmis, raukiniais, karoliukais. Madingos tiek kelius siekiančios, tiek aukščiau jų šiek tiek platėjančios ar aptemptos, tulpės formos ar tarsi iš dviejų sluoksnių pasiūtos mini suknelės.

Audiniai

Pirmenybę elegancijai teikiančioms būsimosioms pamergėms siūloma rinktis atlasinio šilko suknelę, kuri nevaržys judesių, leis puikiai atrodyti ir jaustis. Taip pat drąsiai siūdinkitės ar įsigykite suknelę iš tiulio ar organzos, kurie sukurs savimi pasitikinčios, laisvos ir energingos pamergės įvaizdį. Tiulis, pavyzdžiui, gali dengti suknelę vienu sluoksniu – tai suteiks jai lengvumo ir paslaptingumo. Šifonas skirtas mėgstančioms vėją ir jūrą. Atminkite, šį sezoną turėtumėte vengti sunkių formų (masyvių audinių, pernelyg dekoruotų motyvų) ir pirmenybę teikti lengviems, ploniems, laisvai krentantiems audiniams. Juk ne veltui šio sezono topas – jaunatviškai, gaiviai ir nevaržomai atrodanti pamergė.

Suknelė ne vienai progai

Šį sezoną patariama, kad pamergių suknelė taptų tokia suknelė, kurią tiktų užsivilti ir kitomis progomis. Rinkdamosi pamergių suknelę, galvokite, kur ją galėtumėte pritaikyti ateityje. Taip daryti šį sezoną tampa ne tik praktiška, bet ir madinga. Taip pat turėtumėte nepamiršti, jog daugumą laiko stovėsite atsisukę nugara į svečius ir šventės dalyvius, todėl įsigykite suknelę, kuri iš nugaros atrodytų elegantiškai ir tvarkingai.

Idealiai atrodo kai pamergės ir pabrolio garderobas suderintas. Dalijamės ASOS pasiūlymais:

Daugiau ASOS pasiūlymų ČIA.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai