PRONOVIAS 2015 – ne tik nuotakoms


VESTUVINĖS SUKNELĖS NUO AUKŠTOSIOS MADOS PODIUMO

Carolina Herrera modelio nuotrauka.
Dalijamės naujausiomis nuotakų suknelių kolekcijomis iš aukštosios mados namų. Ieškančioms idėjų savo suknelei tikrai patiks. Žemiau pristome naujausias kolekcijas 2018 m. ir primename mados tendencijų prognozuotojos Marijos Palaikytės patarimus šių metų nuotakai.

2017 tendencijos

Jau prasidėjus 2017-ųjų metų lenktynėms altoriaus link, siūlyčiau atkreipti dėmesį į tai, kad ne tik šiemet, bet, apskritai, šiame laikmetyje mada tampa vis dekoratyvesnė. Taip ir naujausios vestuvinių suknelių tendencijos siūlo nebijoti rinktis vieno ar keleto pabrėžtinai išdidintų kaspinų arba reljefinio 3D efekto aplikacinius elementus, kurie gali būti ne tik klasiką menantys gėlių ornamentai, puošyba įvairiausiais karoliukais, bet ir grafinių formų akcentai. Nuotakos suknelė nebėra vientisa ir lygi, jos paviršius sukuria tam tikro lengvo judesio efektą ir nebėra statiškas.
Iš praėjusių metų vis dar išlieka ryški apnuogintų pečių tendencija, tačiau po truputį siūlomos ir tarsi prieštaringos alternatyvos, pavyzdžiui, ilgos, netgi akivaizdžiai prailgintos rankovės. Nors seksualumas tikrai neturėtų būti pagrindinis nuotakos įvaizdžio kriterijus (bent jau ne ceremonijos metu), gilios iškirptės pasirinktinai nugaros arba dekoltė zonoje bus ypač populiarios naujausiose vestuvių mados tendencijose. Bene ryškiausia būtent šio sezono naujiena – įvairiausios skraistės bei pelerinos, kurių formų ir fiksavimo vietų įvairovė leidžia joms tapti ilgų šleifų ar net nuometų alternatyvomis

2018 m. pavasario vestuvinių suknelių pristatymai

Carolina Herrera

Elie Saab

Dior raudono kilimo suknelės


Chanel atradimai
 
 

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai