Erdvės metamorfozės: lietuviškai ir jaukiai


IEŠKOME ŠAUNIOS MERGVAKARIO KOMANDOS: KONKURSAS

 
ZOOMBOOK nuotrauka.
Pernai susižavėjimo bangą sukelė mergvakario dalyvių dovana Martynai. Merginai fotoknyga, kurią jos draugės gamino su meile, kraudamos nuotraukos, receptus, palinkėjimus, maketuodamos su jų nuotraukomis, sukėlė išties daug emocijų ir tapo prisiminimų knyga. Paskaitykite šio mergvakario istoriją. 
SPAUSK IR SKAITYK ČIA>>>

Šįmet ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt grįžta su KONKURSU mergvakario organizatorėms.

KAIP DALYVAUTI?

Gegužės 8 iki 14 dienomis siųsk el. laišką adresu redakcija@apievestuves.lt ir registruok savo draugę ZOOMBOOK konkursui, kurios mergvakaris artėja. Būtinai parašyk, kada vyks jos vestuvės, vardą, miestą, iš kurio ji. Burtų keliu išrinksime nugalėtoją, kuriai jūsų merginų komanda ir įteiks jūsų pačių sukurtą dovaną.

O prizas gi nuostabus!!!

Nes visi visi bus prisidėję prie FOTOKNYGOS gamybos, net mama ir būsimoji anyta, broliai, sesės ir draugės, pusseserės ir visi kiti. Knygos puslapių daug ir ji išliks amžinai. Jei kiekvienas surašys savo mintis, ji taps nuostabiu prisiminimu.

Jūs tapsite portalo apievestuves.lt žvaigždėmis

Laimėtojų prašysime papasakoti istoriją, kaip kūrė knygą, pasidalinti kūrybos proceso vaizdais ir nuotraukomis iš dovanos įteikimo ceremonijos. Visą istoriją ir nuotraukas publikuosime portale jaunavedžiams ApieVestuves.lt ir dalinsimės „Facebook“ ApieVestuves.lt ir ZOOMBOOK puslapiuose.
Visi dalyvių el. pašto adresai bus išsaugoti ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt tiesioginės rinkodaros tikslams vykdyti
Sėkmės visoms.
Registracija prasideda redakcija@apievestuves.lt
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai