Saldžiam vestuvių stalui: „Liu Patty“ skanėstai


MANE FOTOGRAFAVO ADAS, O TAVE?

 
Juokaujama, kad švenčiausioji vestuvių trejybė – fotografas, vedėjas ir vestuvių vieta. Jais pasirūpinti reikia pirmiausia, pataria žinovai, nes geriausių profesionalų ir populiariausių vietų tiesiog nelieka dar nesibaigus einamajam sezonui. Vietą jaunieji dažniausiai renkasi nesunkiai: pagal gimtinę ar gyvenamą vietą ir prasmingų emocijų sąsajas. Gerų rekomendacijų nestokojantys vedėjai išgraibstomi iškart, o išsirinkti fotografą tikrai užtrunka. Juk peržiūrėti reikia ne vieną feisbuko paskyrą ar interneto svetainę. Kur ir kaip rinktis, netrūksta patarimų ir galima nuo jų uždusti. Dažniausiai visi ieško „kažko išskirtinio“ ir ne už milijoną.
Mane fotografavo ADAS“, dažnai išgirstame iš jaunavedžių, kurių nuotraukos išskirtinės ir kitokios. Kuo kitokios, klausiate.

Kviečiame pažiūrėti galeriją, kad patys nuspręstumėte. 

DIDESNĖ GALERIJA ČIA. 
  • Adas Vasiliauskas jau daugiau nei dešimtmetį dirba su vestuvių planuotojomis, būsimais jaunavedžiais, reklamomis ir komerciniais projektais Lietuvoje ir užsienyje.
  • Jis dievina savo darbą ir negaili jėgų įdomiam kadrui. Jis ne iš tų, kuris surežisuos jūsų emocijas – jis gaudys jas, kol jūs mėgausitės. Kiekvieną porą jis tarsi pajaučia ir užčiuopęs emocijas gaudo ir perteikia per savo matymo prizmę. Objektyvas tampa langu į tikras emocijas.
 

Kam kalbėti beletristiškai, kai galime pasidalyti atsiliepimais:

###
Labai džiaugiamės prieš savo vestuves atradę Adą. Apie tokį fotografą galėjome tik pasvajoti. Bet svajonės pildosi ir mūsų keliai susikirto. Vestuvių nuotraukos FANTASTIŠKOS! Nuotraukose atsispindi tikrasis mūsų gyvenimas, mūsų pomėgiai ir svajonės. Galime tik pagirti už nuotaikos kėlimą, vis kylantį romantikos lygį, laisvės pojūtį, ir begalę naudingų patarimų. Svarbiausia, kad jis tiesiog geras ir nuoširdus žmogus, puikiai išmanantis savo darbą.
Indrė ir Edvinas
 ###
Nuojauta mūsų neapvylė... Visiškai netikėtai atradę iki šiol negalime atsidžiaugti!! Pirmiausia, kas žavi, – Ado atsakingumas, požiūris į fiksuojamą akimirką ir nuoširdus bendravimas. Tai fotografas, kuris spinduliuoja pačiomis geriausiomis emocijomis!!! Nuo pat pirmo susitikimo su fotografu žinojome, kad viskas bus tobula. Tačiau išvydę savo vestuvių nuotraukas negalėjom atsistebėti, išvydome žymiai daugiau, negu tikėjomės ar galėjome svajoti. Vestuvių dieną Adas buvo nepastebimas, nebuvo pozavimo. Nuotraukos savo tikrumu ir kokybe kalba pačios už save. Tai nuostabu!!! Nuo šiol Adas – mūsų šeimos fotografas!!!
Vilma ir Mantas
 ###
Geras fotografas, net per pačią karščiausią vasaros dieną savo darbą atliko puikiai. Malonus detalių ir fotosesijos scenarijaus aptarimas prieš vestuves. Pasiūlytos puikios idėjos fotosesijai. Vestuvių ceremonijos metu nesijautė, kad kažkas stovi šalia su fotoaparatu ir nurodo, ką ir kaip daryti, nors darbas vyko intensyviai. Laisvas, linksmas, imlus pasiūlytoms idėjoms ir pats siūlantis gerų idėjų fotografas. Mums labai patiko, kaip Adas dirba. Jo darbo rezultatas – gražios ir linksmos nuotraukos. Kas mums labiausiai patiko, tai kad nuotraukos natūralios, ryškios. Kai vartome mūsų vestuvių nuotraukų knygą-albumą, visada veide nušvinta šypsena ir su malonumu atsimename šią nuostabią šventę.
 ###
Adai, aš (jaunoji) jaučiausi lyg mus visur lydėtų ramus tėtė Adas, kuris rūpinasi visokiomis smulkmenomis – pleistriukai, vanduo, nosinaitės... Labai smagu, kad nesijautė jokio tokio „kažkas vadovauja, nurodinėja, nuolat liepia šypsotis, kažką daryti.“ Įspūdis liko ne „hard fotosesija“, o nepamirštamas pasivaikščiojimas su daug geriausių emocijų. Nuotraukose tai atsispindi – easy flow, be šablono ir be dirbtinumo. Galim tik padėkoti.
Jūratė ir Rimantas

Pabaigai

Kodėl rašom apie Adą? Jis mus sužavėjo polėkiu ir kitokiu požiūriu. Koks jis? Labai aiškiai matyti jo darbuose ir bendraujant. Išbandyk ir tu. 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2017-06-09 12:19
Rūta
Adas tikrai pats NEREALIAUSIAS fotografas!!!! :) Jis pasiryžo avantiūrai kartu su mumis keliauti į tuoktuves Italijoje, 5 kurias mes patys keliavome motocilu, o Adas atskirdo pas mus lėktuvu :) Vietos nepažinojome nei mes, nei Jis, bet tai nesutrukdė atrasti nuostabių vietų! Iki vestuvių ceremonijos likus valandai išvykti ieškoti naujos ceremonijos vietos :D Ir atrasti pasakišką kampelį ant uolos krašto :) Jis išgelbėjo ir užglaistė visus nesklandumus ir nuovargius :) Ko pasekoje liko vien tik patys gražiausi atsiminimai ir nerealios Nuotraukos :) Ačiū tau, Adai, dar kartą :)! P.S. Jei kas norite pasileisti į avantiūra būtinai pasiimkite ADĄ! :)
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS