,,MANO TOBULOS VESTUVĖS’’ ORGANIZATORIAI: ,,PLANUOKITE IŠ ANKSTO IR NEBUS DĖL TO VERKTI’’

Labai jau šabloniška frazė ,,Kolekcionuok momentus, o ne daiktus’’, bet lygiai taip pat ir teisinga. Vestuvės – didelis ir gausus emocijų bei momentų kratinys, kuriam vieni leidžia pinigus neskaičiuodami, kiti nusprendžia apeiti šį malonumą taupumo sumetimais. Ką daryti? ,,Visuomet yra išeitis – tereikia pradėti galvoti iš anksto’’ - vienu svarbiausiu patarimu dalijasi vestuvių parodos ,,Mano tobulos vestuvės’’ organizatoriai, kurie po vienu stogu kasmet lapkričio mėnesį suburia šimtus paslaugų vestuvėms teikiančių gamintojų. Jau rudenį pradėję ieškoti įvairiausių paslaugų – niekuomet nenusivilsite.

Kai nori vestuvių, bet nenori imti paskolos

Ironiška ta tiesa. Kai tik palinkstama prie svarstymų apie vedybas didžiausias baubas pasirodo visai ne amžinos meilės saitai, o finansai. Meilės šventė, kurią tikiesi turėti tik vieną kartą gyvenime, fantazijose nugula kaip visko sau leidimas ir svajonių pildymas, bet ar tai įmanoma dirbant paprastame darbe ir kantriai taupant? Taip, įmanoma ir mes turime atsakymą kaip.

Planavimas – nauda Jūsų piniginei ir norams

Kartais ieškodami atsakymo nepastebime, jog jis visiškai prieš akis kaip kad – vestuvių parodos. Juk lietuvių liaudies išmintis neveltui byloja: ,,ruošk ratus žiemą, o roges vasarą’’ - juokdamiesi apie planavimo naudą pradeda pasakoti didžiausios parodos Kaune ,,Mano tobulos vestuvės’’ organizatorė Kristina Baltrukėnaitė. ,,Suvokus, jog nori šventės, neretai kyla lengva panika: reikia ir to, ir ano, o finansai varžo. Taip ir norisi paskatinti jaunavedžius planuoti viską iš anksto su malonumu ir be streso’’.
Organizatorių nuotrauka
Vestuvių parodos po vienu stogu glaudžia kokias tik be sugalvosi paslaugas: maisto tiekėjus, aplinkos dekoratorius, šventės vedėjus, muzikos atlikėjus, dekoro pagalbininkus, fotografus, planuotojus, o ką jau kalbėti apie aksesuarų, papuošalų, avalynės bei aprangos kūrėjus. Jei tik praskleisi planavimo šydą plačiau gali prireikti visko, apie ką nei neteko girdėti. ,,Tačiau jei pradėsite mąstyti ir dėliotis planus strūktūringai suprasite kokių paslaugų Jums išties nereikia, o kurios papuoš Jūsų šventę. Galite atrasti ir žmonių, kurie įgyvendins Jūsų norus, nors manėte, kad tai tik prasimanymas’’. Brangiausia investicija ir bus – Jūsų laikas. 2017 m. lapkričio 25-26 dienomis vykstanti paroda ,,Mano tobulos vestuvės’’ nemokama, tad noras vienintelis varikliukas ir tas Jūsų valioje.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS