Kaip rengtis, kai nenurodytas aprangos kodas?


„SI“ VESTUVĖS – GEROS ŠVENTĖS GARANTAS

 
„Si“ vestuvės idėjos.
„Si“ vestuvės – tai vestuvių bei kitų švenčių organizatorė Laura ir jos profesionalų komanda. Jie dirba tam, kad Jūs galėtumėte džiaugtis švente, jiems geriausias atlygis – jūsų šypsenos ir pasitikėjimas, jie – ne tik darbuotojai, bet galbūt ir būsimi jūsų draugai, nes dirbama iš širdies ne tik dėl nepakartojamo tos dienos rezultato, bet ir dėl jūsų pasitikėjimo ir tikėjimo ateityje.

Įkvėpimas ateina iš vaikystės

Gimiau ir augau Vilniuje. Tačiau visos vasaros prabėgdavo Palangoje pas močiutę, kur prie močiutės namo augo išpuoselėtas sodas, gėlynai, o sodo viduryje čiurleno mano tėčio suprojektuotas bei pastatytas fontanas. Šis nuostabus močiutės sodas net keletą kartų laimėjo „Gražiausios Palangos sodybos“ metų nominaciją. Tai tokioje aplinkoje augau nuo vaikystės.
Pomėgį grožiui ir estetikai tikriausiai ir paveldėjau iš močiutės, todėl ir pati savo namų, sodo aplinką kūriau su meile grožiui, gėlėms. Savo gyvenimą nuo vaikystės siejau su menu, kūryba. Po mokyklos baigimo atvažiavau gyventi į Klaipėdą, kuri visada traukė savo šventėmis ir laisvės pojūčiu. Klaipėdoje kartu su drauge įkūrėme gėlių saloną pačioje miesto širdyje – Teatro aikštėje. Floristikos mokėmės iš meistrų ir Vilniuje, ir Klaipėdoje. Mokytis, tobulėti būtina, bet vien to maža, svarbiausia yra viską daryti nuoširdžiai ir su meile. Gėlių auginti be meilės neišeina – jos neauga... Kad ir kaip mėgau floristiką ir mylėjau gėles, vėliau pradėjau dirbti kartu su vyru ir tapau vyr. finansininke.

Nuo finansininkės iki vestuvių planuotojos

Tačiau potraukis grožiui, estetikai, pakiliai nuotaikai buvo nuolatinis mano palydovas net ir tokiame „sausame“ darbe kaip finansai, mokesčių apskaita ir kita...
Gyvenimas nuolat sukasi ratu ir po keliolikos metų vėl grįžau prie širdžiai mielos veiklos – švenčių rengimo. Kiekvienas darbas ar pragyventas laikas tave keičia kaip asmenybę, atsiranda naujų žmonių, įgyji naujos patirties. Todėl po pertraukos jau vėl kitaip suprantu ir matau švenčių organizavimą, dirbu su dar didesne atsakomybe ir meile.
  • Kiekvienos vestuvės – NEPAKARTOJAMOS!
  • Kiekviena jaunavedžių pora – pati SVARBIAUSIA!
  • Juk tai JŲ šventė ir tai PATI SVARBIAUSIA šventė!
Todėl net negalima lyginti VESTUVINIŲ ŠVENČIŲ vienų su kitomis arba tapatinti skirtingų JAUNŲJŲ porų. Švenčių ruošti be meilės neišeina – jos būna šaltos ir liūdnos... Netgi pati netikėčiausia mintis, bet išgalvota, išsvajota ir padaryta su meile tampa ATRADIMU, būna tiesiog FANTASTINĖ, NEPAKARTOJAMA!

Tradicijos ir šiuolaikinių jaunavedžių norai

Šiandien jaunųjų norai labai rafinuoti. Kadangi pasaulis tapo „be sienų“, susimaišė lietuviškos ir kitų tautų tradicijos. Labai džiaugiuosi, kai jaunieji paklauso patarimo ir priima pasiūlymą švęsti pagal mūsų gražius lietuviškus papročius, t. y. ir stalo užsėdimas, ir jaunosios ar jaunojo kraičio skrynios ruošimas, ir rūtų vainikėlio deginimas, ir piršlio melagio korimas, ir nuotakos ieškojimas! Tikrai linksma būna ir patiems tautiečiams, ir svečiams.

Niekas nebaisu, kai yra sprendimai bet kuriam atvejui

Tik labai pavojingas tas mūsų lietuviškas oras – tai lietus lyja, tai saulė šviečia... Tikintiems prietarais lietus reiškia gėrį: kai lyja vestuvių dieną, lyja jauniesiems turtu ir gausa! Bet lietus nedžiugina šventės svečių bei organizatorių. Todėl planuojant vestuvių šventę reikia apgalvoti visas galimas oro stichijų situacijas – karštis, lietus, kruša, viesulas, sniegas... O kur dar kiti netikėtumai – pabrolys pamiršo kojines, pamergė nulaužė batelio kulniuką – vestuvių planuotoja turi „vaistų“ visiems atvejams.
Gerai dirbančios vestuvių planuotojos darbas turi būti nematomas svečiams – jeigu viskas vyksta sklandžiai, vestuvių planuotojos darbas atliktas puikiai!!! Čia galima palyginti su namų ruošos darbais: kai jie daromi kiekvieną dieną, niekas to nemato, nes viskas ir taip gražiai atrodo, bet kai jų niekas neatlieka, tada ir išlenda visa netvarka...

Jei protingai planuosite, sutaupysite

Man svarbiausia ne surengtų švenčių kiekis, o jų kokybė. Negalima paneigti, kad gražiai šventei nereikia pinigų. Kiek kainuoja vestuvės? Dažniausiai užduodamas jaunavedžių klausimas. Gražią šventę galima surengti ir už 5000 eurų, tačiau tada nereikia turėti didelių iliuzijų, netgi jeigu ir viską mokate pasidaryti patys... Jeigu vestuvinis biudžetas nedidelis ir norite išleisti nedaug, geriausia šventę organizuoti kelių asmenų rate su puikia fotosesija, šampanu ir gera nuotaika!
Pradedant vestuvių planavimą, su jaunaisiais svarbiausia išsiaiškinti, kiek gi yra pačių artimiausių? Ir kartais pasirodo, kad „pačių pačiausių“ susidaro arti 100... Tada vestuvinis biudžetas prasideda nuo 15 000. Bet net ir su tokiu svečių skaičiumi galima pataupyti. Vestuvėms populiariausi mėnesiai nuo gegužės iki rugsėjo imtinai. Šiuo metu kainos skiriasi palyginti su „ne sezonu“.
Taip pat galima pataupyti viską planuojant iš anksčiau, o ne „paskutinę dieną“. Kai nebėra laiko, nelieka vietos ir klausimui „kiek kainuoja“, o svarbu tik viena „ar laisva“?
Todėl mano patarimas visiems būsimiems jaunavedžiams – kiek galima, planuokite anksčiau!
Ir šventė bus labiau apgalvota, ir mažiau apturėsite streso, ir sutaupysite pinigų...
Svarbus klausimas – o kiek kainoja vestuvių planuotoja?! Atsakau: įvairiai! Kadangi mano darbui įtakos turi ir sezoniškumas, ir svečių kiekis, ir jaunųjų įgeidžiai. Tačiau tai nėra tokia reikšminga suma, kad būtų neįperkama. Vestuvių planuotojos atlygis prasideda nuo 900 eurų ir sudaro 10–15 proc. vestuvių biudžeto sumos. Bet jaunųjų, jų tėvelių ir kitų artimųjų sutaupyti nervai kainuoja daugybę kartų daugiau.

Planuotoja gali išgelbėti ne tik šventę, bet ir santykius

Yra buvę, kad jaunieji viską pradėjo organizuoti patys, bet besiruošdami vos neišsiskyrė... Dėl smulkmenų susipyko ir jaunieji, ir jų tėveliai... Laimė, kad vestuvių planuotojos darbas apima ir psichologo, ir draugo pareigas. Jie rado mane, kartu padarėme kompromisus ir įvykdėme visų pageidavimus. Todėl vestuvės įvyko, visiems buvo labai linksma, o aš tapau naujos šeimos artimiausiu draugu.
Taip pat girdėjau vienos buvusios jaunosios įspūdžius apie vestuves, kurias ji organizavo ir koordinavo pati. Ji pasakojo savo draugei: „Įsivaizduoji, sėdžiu ryte pas kirpėją, o man skambina, kad atvežė tortą ir neranda, kas jį galėtų priimti. Aš skambinu Audriui (būsimam vyrui), kad jis priimtų tortą. Po pusvalandžio jis skambina man ir šaukia, kad atvežė ne tai, ką mes užsakėm!!! Tai buvo ne vestuvių diena, o košmaras! Tik po kelių dienų supratau, kad BUVO mano vestuvės, bet aš jų nemačiau... Ir jeigu reikėtų dar kartą viską pakartoti, niekada pati to nedaryčiau ir iš artimųjų niekam neleisčiau, NES MANO VESTUVĖS TURI BŪTI GRAŽIAUSIA DIENA MANO GYVENIME, KURIĄ AŠ GALIU PAJAUSTI, IŠGYVENTI IR JA DŽIAUGTIS...“

Išskirtinumas: kiekvienas darykime tai, ką mokame geriausiai

Taip, tai yra tikra tiesa – kiekvienas turi daryti tai, ką moka geriausiai ir kam tai yra skirta: vestuvių planuotojai renginys – darbas, o jauniesiems ir svečiams – šventė!
Pasibaigus šventei, visada susitinkam ir aptariam visas detales, kas pavyko ar ką gal vertėjo daryti kitaip. Tačiau labiausiai džiugina, kai jaunieji pasako: „Laura, norėtume dar kartą viską pakartoti taip pat...“ Man tai būna pats didžiausias įvertinimas ir išreikštas pasitikėjimas...
Iš tikro, po šios šventės, su jaunaisiais liekame artimi draugai – susipažįstu su visa gimine, žinau jaunųjų pomėgius bei gražiausias ir slapčiausias svajones...
Kuo mes ypatingi ir išskirtiniai – tuo, kad ne tik planuojame, organizuojame vestuves, bet padedame išspręsti ir konsultuojame visais iškilusiais klausimais, tokiais kaip Vedybinė sutartis, kuri sudaroma iki vedybų. Taip pat padedame sutvarkyti finansinius klausimus – vestuvėms reikalingą paskolos sutartį, tarpininkaujame ruošiant ir pildant banko paraišką ir kita.

ŠVENČIŲ STUDIJA 12 „Si“ VESTUVĖS

Nuotraukoje Laura.
Mano darbas – visus šventinius rūpesčius prisiimti už Jus, kad Jums liktų tik vienintelė užduotis – išmokti jaunųjų valsą... Jūs panorėkite, o aš išpildysiu visus Jūsų šventės norus nuo... iki...
Artėja diena, kada Jūsų svajonė taps realybe, ir tai bus šventė, apie kurią prisiminimai lyg miško aidas lydės Jus visą gyvenimą... Koks bus šis garsas – rūpesčių prislopintas ar džiaugsmingas šūksnis? Linkiu, kad šio aido skambesys primintų tik Jūsų vestuvių dienos juoko, džiaugsmo, laimės garsus... O kad taip ir būtų, esu aš, Laura, bei mano puikioji komanda, kuri Jūsų vaikystės svajones apie baltą nuotakos suknelę ir pasakišką vestuvių dieną pavers tikrove... Mano darbas – visus šventinius rūpesčius prisiimti už Jus, kad Jums liktų tik vienintelė užduotis – išmokti jaunųjų valsą... Jūs panorėkite, o aš išpildysiu visus Jūsų šventės norus nuo... iki. Jums įdomu, o kokia gi mūsų kaina už Jūsų tobulą šventę? Didžiausias atlygis mums yra Jūsų šypsena ir pasitikėjimas. Mielai kviečiu Jus puodelio kavos, kad galėčiau išklausyti Jūsų minčių apie svajonių puotą ir, tikiuosi, mes susidraugausime.
Nuoširdžiai Jūsų
Laura
********************************************************************************
Kartu su savo profesionalų komanda visuose Lietuvos miestuose organizuoju vestuves, sužadėtuves, jubiliejus, krikštynas, vaikų gimtadienius bei kitas šventes. Sukursiu Jūsų šventės temą, stilių, pasirūpinsiu svečių kvietimais, išskirtine šventės vieta, profesionaliu dekoravimu, originaliomis programomis ir būsiu Jūsų asmeninis palydovas visu pasiruošimo laikotarpiu bei per šventę.

Dalijamės įkvėpimais pagal spalvas

„Si“ vestuvės idėjos.
„Si“ vestuvės idėjos.

„Si“ vestuvės idėjos.

„Si“ vestuvės idėjos.
„Si“ vestuvės idėjos.
„Si“ vestuvės idėjos.

„Si“ vestuvės idėjos.

„Si“ vestuvės idėjos.
„Si“ vestuvės idėjos.

Ar jau skaitei apie?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS