Chanel patarimai: pasidaryk makiažą pati


SVEČIŲ SĄRAŠAS: ATSAKYKITE SAU Į 11 KLAUSIMŲ

Fotografas: Linas Dambrauskas
Svečių sąrašas – dalykas sudėtingas: rašai, braukai, vėl rašai... Ir taip, rodos, be galo. Prieš kviesdami į vestuves asmenį, atsakykite sau į šiuos klausimus, tai palengvins sąrašo sudarymo kančias.
 1. Kiek laiko esame pažįstami ir kaip dažnai bei kokybiškai bendraujame? Jei tai yra tolimas giminaitis, sutinkamas kartą per metus, ar kolega, kurį matote kasdien, tačiau nesate draugai, arba pradinių klasių draugė, su kuria bendraujate tik feisbuke, gerai pagalvokite, ar verta šį asmenį kviesti į vestuves. Tas pats galioja ir tėvų ar uošvių pageidaujamiems asmenims – jie yra ne jūsų svečiai, tad juos į savo šventę kvies tėvai ar uošviai, bet ne jūs į savo vestuves.
 2. Kada paskutinį kartą mačiau šį žmogų? Jei nesimatėte metus ar daugiau, tai to žmogaus neprivalote kviesti į vestuves – jis nėra jums artimas asmuo. Telefoniniai pokalbiai ar feisbukinė draugystė nesiskaito. Žinoma, visada galite daryti išimčių, tačiau šis patarimas tikrai palengvins jūsų apsisprendimą.
 3. Ką žinau apie šio žmogaus gyvenimą? Niekas nesako, kad turite žinoti smulkmenas, tačiau jei esate tik pažįstami, o ne draugai ar giminaičiai, kurie vieni kitų gyvenimu nuoširdžiai domisi, toks asmuo nėra jums artimas. Taigi atskirkite artimus jums asmenis nuo paprasčiausių – kad ir malonių ar įtakingų –pažįstamų.
 4. Ar aš dalyvavau to žmogaus vestuvėse? Net jei ir taip, bet vėliau ryšys nutrūko, jūs neprivalote tų žmonių kviesti į savo vestuves. Nebent norite atnaujinti santykius.
 5. Ar kviesti kolegą? Kartu kiekvieną dieną praleistos 8 valandos dar ne pretekstas tą žmogų kviesti į vestuves, nors jis malonus ir draugiškas. Kita vertus, galite pakviesti buvusį kolegą, su kuriuo drauge nebedirbate x metų, bet palaikote artimus draugiškus santykius.
 6. Ar kviesti viršininką/partnerį/dalininką? Jei tas asmuo yra ir jūsų draugas, tada taip, tačiau nevertėtų tikėtis, kad pakvietę šefą į savo šventę padarysite šuolį karjeroje. Nemaišykite darbinių ir asmeninių santykių.
 7. Ar su šiuo žmogumi švenčiu gimtadienius, paleidžiu atostogas? Jei taip, tada šis žmogus jums svarbus, jei ne, greičiausiai tai nėra jums artimas draugas, tad ir į vestuves nebūtina kviesti.
 8. Ar kviesti visus vienos šeimos narius? Pavyzdžiui, jūsų dėdės šeimoje trys sūnūs, bet jūs artimai bendraujate tik su dviem... Na, šiuo atveju reikėtų pakviesti visus: kad tiek iš jūsų pusės, tiek tarpusavy tarp pusbrolių nebūtų nesklandumų.
 9. Ar kviesti antras puses, jei pora nesusituokusi? Jei pora draugauja ne savaitę ar mėnesį, tada, be abejonių, taip. Nesvarbu, kiek artimai jūs pažįstate pusseserės draugą, tačiau jei jie pora jau ilgokai ar net gyvena drauge, kvieskite abu arba nė vieno. Kaip jaustumėtės, jei jus pakviestų į šventę be jūsų antros pusės? Na va, matote, atsakymas aiškus.
 10. Ar gerai jaučiuosi šalia to asmens? Jei jūsų artimas giminaitis ar kitas asmuo nuolat jus verčia jaustis kaip nevykėlius ar kelia įtampą ir stresą, gerai pagalvokite, ar verta tokį žmogų kviesti į vieną svarbiausių švenčių jūsų gyvenime.
 11. Ar dėl to žmogaus pakeisčiau vestuvių datą, kad tik jis galėtų dalyvauti? Jei atsakymas taip, tada faktai kalba patys už save. Jei ne, žiūrėkite, kiek „laisvų vietų“ turite, permąstykite savo sprendimą dar kartą.

 Ar jau skaitei apie?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai