TOP 10: stilingos vasaros meniu


VESTUVIŲ PARODOS KAUNE ORGANIZATORIAI: ŠIUOLAIKINIŲ VESTUVIŲ DEKORACIJOS

 
Šiuolaikinės vestuvės neretu atveju tampa nebe tik dviejų žmonių meilės sujungimo ceremonija brangiausiųjų akivaizdoje, bet ir didžiuliu atsakomybės burbulu – kaip šventės aplinką paversti gražia ir įdomia? Jei ankščiau svarbiausia buvo maistas ir muzika, šiandien gretimais ir – dekoracijos. Ar pastebėjote, jog pastarosios modernėja ir pateikia vis daugiau įdomybių? Atrasti įvairiausių naujienų kviečia didžiausia Kaune paroda ,,Mano tobulos vestuvės’’ ( manotobulosvestuves.lt ) organizatoriai ir primena, jog jų galėsite rasti lapkričio 25-26 viešbutyje ,,Park inn by Radisson’’ vyksiančioje nemokamoje vestuvių parodoje.

Nauda iš išskirtinių dekoracijų

Ar anuomet kažkas būtų sureikšminęs pasirinktą indų paletę ant desertų stalo? Arba medžiuose sinchroniškai kabančias lemputes? Vargu. Bet šiuolaikiniai jaunieji savo svečius tiesiog stengiasi nustebinti išskirtine išmone. 

Pasitikimas

O ji gali būti bet kokia. Tokia, kuri padėtų atvykusiems rasti kelią pas Jus, atspindėtų šventės tematiką arba tokia, kuri susideda iš Jūsų asmeninių gyvenimo detalių.

Vieta įsiamžinti

Tai jau tampa viena svarbiausių detalių pastaraisiais metais. Šventėse stengiamasi išrasti originaliausių variantų nuo fotosienos, prie kurios tilptų visa šeima, rėmelio su jaunųjų šventės detalėmis iki momentinių kadrų žavesio, o gal net svečių knygos įrašo.
 

Svečių paskirstymo tvarka 

Kortelės, ant kurių parašyti vardai – jokia naujovė. Dovanėlės, atsipindinčios vestuvių šventės tematiką arba savyje talpinančios šventės idėją taip pat. Todėl atrandami nauji būdai, kokia tvarka išdėstyti vietas artimiesiems arba šeimos draugams.
 
 

Vietų išdėliojimas

Baras ir saldus stalas - populiariausios lokacijos, kurios, rodos, savaime suvokiamos, tačiau pažymėtos ir originaliai atskirtos įgauna naujo žavesio.
 
 

Apgalvotos smulkmenos

Vieta dovanoms ir gėlėms, baro meniu, apklotai sušalus ar netikėtas šokolado fondiu – netikėtos svečiams, originaliai apgalvotos detalės.
 

Socialinių tinklų naujovės 

Kai vieni vengia rodytis socialinėje erdvėje, kiti linksmai fiksuoja kiekvieną detalę. Kaip viską rasti? Populiarusis hastag naudojimas tikras išsigelbėjimas. Dažniausiai naudojamas naujosios šeimos pavardės ir metų sujungimas viename žodyje neįtikėtinai palengvina internetinėje erdvėje atsidūrusių kadrų paieškas.

 Ar jau skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai