Ekologiškos žalios vestuvės Kaune


ŠUKUOSENŲ TENDENCIJOS

Nuotrauka iš www.pexels.com
Šiemet mados pasaulyje vyrauja daug skirtingų ir priešingų viena kitai tendencijų. Ne išimtis ir šukuosenų mados, jos labai skiriasi viena nuo kitos, dėl to kiekviena lengvai prisiderins sau tinkančią ir stilingą šiais metais šukuoseną. Pateikiame kelis šukuosenų variantus.
Natūralios garbanos ir bangos. Linkusius garbanotis ar banguotis plaukus reikėtų palikti natūralius arba dar labiau pabrėžti jų banguotumą, naudojant plaukų priežiūros priemones, kurios paryškina natūralias garbanas. Šiais metais siūloma pamiršti plaukų tiesinimo priemones ir leisti bangoms formuotis natūraliai.
 
 
Ilgi kirpčiai. Šiais metais madingi ilgi kirpčiai, krintantys ant antakių ir per vidurį išskirti į šonus. Tokia šukuosena yra puiki alternatyva turinčioms kirpčius, bet norinčioms kažko truputį naujo. Tiesiog nekirpkite ir leiskite jiems paaugti, o vėliau skirkite juos į šonus. Būsite madinga ir truputį pasikeitusi. Tokia šukuosena labiausiai tinka pailgo ir ovalaus veido merginoms, norinčioms atskleisti veido bruožų grožį.
 
 
Kasos. Įvairios kasos jau kurį laiką yra labai populiarios. Jos tokios išlieka ir šiemet. Pats populiariausias pynimas yra laisvas ir lengvas, nesuspaudžiant plaukų. Kasas riškite ne plaukų gumyte, o kaspinais, tai itin madinga.
 
 
Balayge plaukų dažymas. Norinčioms natūraliai atrodančių, tarsi saulės išblukintų plaukų siūlome plaukus dažyti šia technika. Tai dažymas sruogelėmis, neliečiant plaukų šaknų, o dažant tik galus arba visą plaukų ilgį. Taip plaukai atrodo žaismingiau ir įdomiau, be to, ir vešlesni.
 
 
Trumpi plaukai. Jeigu norite kardinaliai pakeisti išvaizdą ir nebijote eksperimentuoti, nusikirpkite plaukus itin trumpai. Šiemet tai madinga. Nors daugelis sunkiai ryžtasi šiam žingsniui, tačiau trumpi plaukai gali dar labiau jums tikti. Trumpa šukuosena atidengs daugiau veido, išryškins skruostikaulius bei akis. Itin trumpi plaukai išskirs jus iš minios ir gali tapti originalia jūsų įvaizdžio detale. Dar vienas pliusas, kad turėdamos trumpus plaukus lengvai galėsite išbandyti dažymą skirtingomis spalvomis, netikus spalvai galėsite vėl nukirpti ir atsiauginti plaukus.
 
 
Labai ilgi plaukai. Natūraliais ir ilgais plaukais negali pasidžiaugti itin daug merginų, tad jeigu tokius turi, šiemet palik juos ilgus ir džiaukis būdama stilinga.
 
 

Ar jau skaitei apie?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai