Netradicinės vestuvinės suknelės idėjos


SVEČIŲ KNYGA – KAD ILGAI PRISIMINTUM VESTUVIŲ DIENĄ!

Prisiminkime, vaikystėje daugelis turėjome anketas ar knygas, kuriose prašydavome klasės ar kiemo draugų užpildyti vieną ar kitą lapą, įrašyti palinkėjimą. Ech, kad bent vieną iš tų sąsiuvinių būtų įmanoma dabar pamatyti! Taigi, Jums brangių žmonių vestuvių dienos linkėjimai bus svarbūs po dvidešimties ir daugiau metų. Ar dar abejojate, kad tokia knyga tikrai atras savo vietą Jūsų šventėje, o vėliau ir namuose?

Štai kelios idėjos, kaip išradingai panaudoti svečių knygą:

FOTO: FotoPerlas
Šalia svečių knygos padėkite momentinį „Polaroid“ fotoaparatą, kad svečiai galėtų vienas kitą nufotografuoti poromis ar po vieną.
Šalia nuotraukų paprašykite jų parašyti gražius žodžius, palinkėjimą ar tiesiog raštu išsakyti tai, ką jaučia Jūsų vestuvių vakarą.
Vėliau, įklijavus nuotraukas, turėsite jaukią vestuvių svečių knygą visam gyvenimui.
Įrenkite tam tikrą vietą, kur svečiai bus fotografuojami… Pastatykite porą kėdžių, pakabinkite dailų foną, tinkantį prie Jūsų vestuvių spalvų ar tematikos. Paprašykite savo fotografo, kad vakaro metu nufotografuotų visus svečiu poromis ar po vieną.
Vėliau prie svečių įrašų knygoje priklijuokite nuotaikingas jų nuotraukas iš vestuvių vakaro paprašykite svečių knygoje ne tik rašyti linkėjimus, bet ir prisiminimus apie Jus, patarimus, kaip ilgai ir laimingai gyventi santuokoje, jausmus, kuriuos tuomet jaučia svečiai. Ir patys nustebsite, kiek gražių žodžių ir šiltų jausmų Jūsų svečiai turės tą vakarą.
Juk daugelis nedrįsta pasakyti ilgų sveikinimų garsiai, o išreikšti tai raštu popieriuje daug lengviau.
 
Sėkmės kuriant savo šventę!
Viktorija 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
10
Komentarai
2010-05-19 18:38
Viktorija
Knygų įsigyti galite www.vestuviuparduotuve.lt :) Ši, kurią matote nuotraukoje prie strapsniuko taip pat iš ten!
2010-05-16 22:43
Kuma
Kur tu knygu galima isgyti Viktorija?
2010-05-15 12:19
auksine saga
Ideja labai gera, galima daryt net mini fotostudija su rekvizitais, kad zmones kuo linksmiau atrodytu nuotraukose, kurias iklijuos i albuma.
2010-05-13 15:57
mokytoja
cia jau bet kuriai sventei galima pritaikyti sita superine ideja!
2010-05-13 13:31
Komentaras
as perdaug nesidemajau tomis knygomis, gal galima albuma koki panaudot? Mastau sita Jusu ideja pritaikyti krikstynoms, Aciu uz geras mintis
2010-05-10 17:22
neringa.s
Nesu as ir niekur macius pirkti graziu knygu.Gal kas galit kazka patarti?
2010-05-10 16:54
Loreta
O kur paciu knygu gaut graziu?
2010-05-09 22:27
Saule
hmmmm, kam rasot straipnsni miela Viktorija nepasidomejus?:))) as taip susiviliojau ta puikia ideja su fotiku... nebent paprasta fotika padet ant stalo. kad kiekvienas nusifotkintu. o albume tiesiog nupiesti kvadrateli kiekvienam lape ir irasyti "vieta nuotraukai".
2010-05-07 00:49
Renata
Lietuvoje Polaroid kasetes is apyvartos isimtos pries pusantru metu. Is ebay siustis galima, bet pardavejai negarantuoja del kokybes, nes baigiasi galiojimo laikas. jei kas turit dar kokiu pasiulymu kur gaut tu kaseciu, rasykit. labai vertingas daiktas :)
2010-05-06 20:19
Toma
Oj geras... tikrai geros idejos su fotiku :)