VESTUVIŲ KOŠMARAI IR KAIP JŲ IŠVENGTI

Nuotrauka iš www.pexels.com
Daugelis porų tikisi, kad jų vestuvių diena bus nepakartojama, pilna juoko ir teigiamų emocijų, tačiau niekada negalite būti užtikrinti, kad viskas praeis kaip viltasi. Nesėkmių gali būti daug ir įvairių, vienų labai pasistengę ir viską tobulai suplanavę galime išvengti, o kitos tik atsitiktinumai, kurie gali neigiamai paveikti jūsų šventę.

Muštynės ar apsižodžiavimai

Niekas nenori vestuvėse apsižodžiavimų ar muštynių. Keli gėrimai ir emocijoms pasidavę šventės dalyviai gali sukelti nemažai nemalonumų. Norintiems, kad meilės šventė nepavirstų kovos arena, pateikiame kelis patarimus, padėsiančius suvaldyti svečius.
Pirmiausia, jeigu žinote, kad šventėje dalyvaus asmenų, linkusių kiek per daug išgerti, įspėkite savo vestuvių planuotoją bei už maitinimą atsakingus asmenis. Barmenas galės stebėti, ar jūsų svečias per daug nesilaiko įsikibęs taurelės ir mandagiai jam nepilti daugiau. Jeigu pastebėjote, kad svečias padaugino stipriųjų gėrimų ir darosi agresyvus, galite kreiptis į apsaugą ir ramiai bei saugiai išlydėti svečią ilsėtis.

Giminaičių nesutarimai

Turintys tarpusavyje nesutariančių giminaičių ar draugų, bet norintys, kad visi dalyvautų šventėje, turėtų iš anksto abi puses informuoti apie dalyvavimą vestuvėse, kad nei vieni, nei kiti nenustebtų pamatę nemėgstamą veidą. Viskas, ką galite padaryti, tai pasodinti tuos asmenis kuo toliau vieną nuo kito ir mandagiai priminti, kad tai jūsų šventė ir jie privalo gerbti jus ir jūsų svečius (iš serijos: „jauskitės kaip namuose, bet nepamirškite, kad esat svečiuose“). Daugiau nieko padaryti negalite, tiesiog lieka tikėtis, kad suaugę žmonės elgsis kaip priklauso ir asmeninių konfliktų nesiaiškins per jūsų šventę. Jei nepavyko išvengti konflikto, nesikiškite, paprašykite šventės planuotojo, šeimos narių ar draugų, kad jie pabandytų sustabdyti nesutarimą, o jūs susitelkite į šventę ir geras emocijas.
Blogiausiu atveju kilus muštynėms tarp svečių, jeigu turite apsaugą, privalote kreiptis į ją. Darykite viską, kad kuo mažiau svečių įsitrauktų ir nukentėtų. Kuo greičiau stabdykite muštynes, o nepavykus vestuvių planuotoja ar vietos, kurioje švenčiate, valdytojas gali kreiptis į policiją. Atsiminkite, kad jūsų svečių saugumas yra pats svarbiausias.

Nesėkminga vestuvių fotosesija

Nesėkminga vestuvių fotosesija yra dar vienas jaunųjų košmaras. Internete patalpintos nevykusios jaunųjų ar vestuvių nuotraukos dažnai juokina kitus, tačiau tapti tokios fotosesijos dalyviais nenori niekas.
Norint išvengti tokių situacijų reikia labai atsargiai pozuoti nuotraukoms, kurios reikalauja fizinių gabumų. Jeigu žinote, kad su vestuvine suknele sunkiai įliptumėte į medį, geriau to ir nedarykit arba pasirūpinkit saugumu. Rinkitės tokias pozas, kurios nesukels nesklandumų, būkite tikroviški, nesistenkite daryti nenatūralių pozų.

Kelios idealios pozos, kurios puikiai tiks fotosesijai:

Apsinuodijimas maistu

Apsinuodijimas yra labai nemalonus įvykis, tačiau dar didesniu košmaru jis taptų, jeigu prastai pasijaustumėte per savo vestuves. Taip pat nemalonu būtų, jeigu sunegaluotų jūsų šventės svečiai.
Norint išvengti nesklandumų su maistu reikia labai atidžiai rinktis maisto tiekėją, imti tik patikimą. Ypač atsargiai reikia elgtis vestuves planuojant šiltuoju sezonu. Nesirinkite greitai gendančių patiekalų ir užkandžių.

Organizavimo nesėkmės

Vestuvės košmariškomis gali tapti, jeigu nepavyks visko tinkamai suorganizuoti arba organizavimą perleisite nepatikimai planuotojai, aklai ja pasitikėdami. Ieškokite renginio vedėjų, skaitykite rekomendacijas ir išsirinkite tokius, kurie nelaidys nešvankių juokelių ir per šventę neteks raudonuoti.
Svarbiausia, jeigu košmaro nepavys išvengti, stenkitės nekreipti dėmesio ir neprarasti geros nuotaikos. Neleiskite, kad maži nesklandumai sugadintų jūsų dieną.

Ar jau skaitei apie?

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai