S. Krasauskienė apie šiuolaikines vestuves


PLANUOKIE SUSITIKIMUS PARODOJE ,,MANO TOBULOS VESTUVĖS’’

 
Parodos informacija.
Vestuvių sezonas įsibėgėjo, o kartu su juo ir paslaugų rinkimosi metas. Į vestuvinių malonumų planavimą įsisukusios būsimosios nuotakos įvairiausiais būdais stengiasi rasti tobuliausią sau variantą. Kaip būnant paslaugos tiekėju spėti suderinti susitikimus ir darbą jau su esamais klientais? ,,Mano tobulos vestuvės’’ - didžiausia vestuvių paroda vidurio Lietuvoje, Kaune, siūlo visiems laiko sutaupysiančią alternatyvą.

Turite dvejonių? Išsklaidykite jas tiesiogiai!

Lapkričio 25-26 dienomis viešbutyje ,,Park inn by Radisson’’ vyksianti specializuota vestuvinių paslaugų paroda ,,Mano tobulos vestuvės’’ sukvies įvairiausių sričių profesionalus bendram tikslui – pasiūlyti, kaip sukurti tobulą vestuvių šventę.
Nuotraukos, aprašymai ir draugų rekomendacijos – pirminis įvaizdžio ,,debesis’’, kurį išsklaidyti ir patikrinti padės tik vienas dalykas – realus bendravimas. Tokiu atveju, nedvejokite, planuokite susitikimus parodose. Laikas ir lokacijos gali skirtis, o Jūsų geidžiamas tiekėjas turi griežtą susitikimų grafiką, kuriam priešinasi Jūsų darbo valandos arba laikas su šeima. Kiekvienos vestuvinės paslaugos atstovui privalu laikytis savo rėžimo ir atrasti būdų, kaip nenuvilti klientų, tad net menkiausias Jūsų klausimas elektorininiu paštu arba mobiliuoju telefonu gali būti atsakytas ne iš karto. Patogiausias kelias čia – parodos.
Specialiai prekės ženklui ar paslaugai įrengtose ekspozicijose kiekvienam lakytojui sudaroma galimybė realiai sutikti ir išgirsti paslaugos tiekėją, kuris čia pat pasiruošęs priimti užsakymus, išsklaidyti gandus ir aptarti planus.

Viską užsirašyk ir nepamiršk

Viskas vienoje vietoje

Dekoratoriai, maisto tiekėjai, šokių mokytojai, juvelyrai, makiažo ir stiliaus specialistai, vakaro vedėjai – viskas, ko gali prireikti sukurti įsimintiniausiai dienai gyvenime Jūsų lauks Kaune vyksiančioje nemokamoje vestuvių parodoje ,,Mano tobulos vestuvės’’ jau lapkričio 25-26 dienomis veišbutybe ,,Park inn by Radisson’’ - pasitikrink, ar tavo geidžiama paslauga nedalyvauja: manotobulosvestuves.lt
 
 

 Ar jau skaitei apie?

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai